کد خبر : 21375 / /
/

اکثر افراد در هنگام اسباب‌کشی بین اینکه از خدمات شرکت باربری تهران به شهرستان استفاده کنند یا خودشان چند نیرو و ماشین باربری مجزا بگیرند، دچار تردید می شوند و نمی‌دانند کدام بهتر است؟ آیا برای حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان بهتر است از خدمات شرکت‌های باربری شهرستان استفاده کنیم یا خودمان همه فرآیند اسباب‌کشی را پیش ببریم؟ ما در این مقاله  قصد داریم مزیت های استفاده از شرکت های باربری را مطرح کنیم تا خودتان تصمیم بگیرید.

اهمیت بسته بندی توسط شرکت های باربری تهران به شهرستان

یکی از مهمترین مراحل در زمان اسباب کشی به خصوص حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان بسته بندی صحیح اثاثیه می باشد که به دلیل نداشتن مهارت و تجربه کافی بسیار زمانبر و نگران کننده برای عموم میباشد.

همانطور که میدانید اگر بسته بندی اثاثیه و لوازم به درستی انجام نشود هنگام حمل بار شهرستان علاوه بر تاخیر در زمان جابجایی و استرس و فشار، خسارت های مالی فراوانی نیز در پیش خواهد داشت. بسته بندی درست باعث آسان شدن جابجایی و همچنین نظم بخشیدن در زمان باز کردن کارتن ها و چیدن لوازم می شود.

لازمه هر اسباب کشی به خصوص برای وسایل قیمتی و شکستنی آشنایی با مراحل بسته بندی درست و حرفه ای می باشد. به دلیل افزایش نیاز به خدمات تخصصی بسته بندی مخصوصا در جوامع مدرن امروزی و شهرهای بزرگ، شرکت های باربری حرفه ای به خصوص شرکت های ارسال بار به شهرستان اقدام به آموزش تکنسین خود در این زمینه کرده و لوازم تخصصی مورد نیاز برای بسته بندی وسایل را مهیا کرده اند.

خدمات بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت ها یکی از نمونه خدمات شرکت باربری تهران به شهرستان می باشد که در کنار حمل  بار به شهرستان با بهترین خودروهای باربری، کارگران حرفه ای و باتجربه و بیمه باربری ارائه می نماید تا مشتریان با خیال آسوده جابجایی به مقصد جدیدشان را تجربه کنند.

چرا برای بسته بندی و ارسال بار به شهرستان از شرکت های باربری استفاده کنیم؟

میدانید که برای حمل اثاثیه به نقاط دورتر مثلا برای حمل اثاثیه به شهرستان نیاز به یک بسته بندی حرفه ای و بدون نقص داریم تا از رسیدن آسیب به اثاثیه تان جلوگیری کنید.

2

اگر خودتان بخواهید کار بسته بندی وسایلتان را انجام دهید ممکن است از هر کارتنی که در دسترس دارید استفاده نمایید بعلاوه برای اجناس شکستنی از روزنامه یا چیزهایی که هیچ تضمینی به شما نمیدهد که اثاثیه تان بعد از طی یک مسافت طولانی آسیب نبینند استفاده نمایید. بعلاوه نوشتن اجزای داخل هر کارتن با ماژیک بر روی کارتن  و دیدن آنها بعد از جابه جایی در بین آن همه شلوغی بسیار گیج کننده میشود. همچنین به دلیل عدم مهارت در بسته بندی خسارات ناشی از رطوبت و گرد و غبار و فشار که امکان آسیب رسیدن به اثاثیه تان در طول مسیر را دارد بسیار بیشتر از هزینه باربری از تهران به شهرستان یک شرکت معتبر خواهد شد.

در شرکت های باربری شهرستان  بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت ها به صورت تخصصی ارائه می شود تا افرادی که قصد اسباب کشی دارند از فشار جسمی و ذهنی این کار دور باشند. خدمات بسته بندی در شرکت های باربری توسط تجهیزات حرفه ای مانند کارتن های محکم و چند لایه مخصوص بسته بندی، فوم های ضربه گیر یا استرچ رپ، بابل رپ، پلاستیک های حباب دار ، طناب با سایز و ضخامت های مختلف و لیبل انجام می شود که از کوچکترین لوازم تا بزرگترین آنها را در برمیگیرد. بسته بندی حرفه ای توسط شرکت های ارسال بار به شهرستان باعث جلوگیری از ورود رطوبت، گردو غبار و فشار به کارتن ها و لوازم و جلوگیری از آسیب در زمان برخورد و قرارگیری لوازم روی هم می شود. بعلاوه با بیمه نمودن اثایه تان در صورت بروز هر مشکلی به صورت کامل جبران خسارت می نمایند.

مزایای استفاده از شرکت های معتبر ارسال بار به شهرستان

3

  1. صرفه جویی در زمان اثاث کشی، به دلیل سرعت در بسته بندی اصولی و حمل حرفه ای اثاثیه تان. اگر بسته بندی لوازم به صورت حرفه‌ای انجام نشود، ممکن است به محض بلند کردن از زمین باز شود. در بهترین حالت وسایل شکستنی نیستند و آسیب نمی‌بینند. اما زمان زیادی برای دوباره جمع کردن آن‌ها نیاز است همچنین درصورتی که بسته بندی درست انجام شده باشد، هنگام حمل اثاثیه به شهرستان کارگران به سادگی کارتن‌ها را بلند می‌کنند و به ماشین بار منتقل می‌کنند و برعکس.
  2. جلوگیری از گم شدن حتی کوچکترین وسایلتان، شرکت های باربری معتبر بعد از بسته بندی منظم و مرتب تمام لوازم، آنها را لیست کرده و توسط برچسب علامت گذاری می کنند.
  3. بسته بندی تمامی اثاثیه چه وسایل کوچک چه وسایل بزرگ مانند یخچال، مبلمان و...
  4. صرفه جویی در هزینه زیرا علاوه بر به حداقل رساندن هزینه تان برای طی مسافت طولانی از تهران به شهرستان یا برعکس در صورت آسیب دیدن وسایلتان خسارت آن را جبران می نمایند بعلاوه استفاده از روکش ها، پلاستیک های حباب دار، کارتن و... برای بسته بندی توسط شرکتهای باربری تهران به شهرستان به سهولت انجام می شود.
  5. با بسته بندی اثاثیه به صورت حرفه‌ای می‌توان وسایل بیشتری را در حجم کم‌تری جای داد.
  6. کاهش استرس و فشار های عصبی و آسیب های جسمی که گاهی موجب خسارتهای جبران ناپذیر می باشند.

به همین سادگی با بسته بندی صحیح می‌توانید مشکلات بسیاری که در اسباب‌کشی‌ها به وجود می‌آید را حل کنید.

مهمترین دلیل استفاده از شرکت های معتبر و مجرب باربری محافظت کامل  از تمام اسباب هایتان و جلوگیری از ایراد هرگونه خسارت به آنها می باشد.

در صورتی که قصد اسباب کشی دارید بخصوص برای حمل اثاثیه به شهرستان می توانید تمامی مراحل آن را از ابتدا که بسته بندی بوده تا زمان چیدن لوازم به یک شرکت باربری تهران به شهرستان معتبر بسپارید تا با خیال آسوده به مقصد جدیدتان نقل مکان نمایید.

چنانچه قصد جابجایی با یک شرکت معتبر حمل بار به شهرستان را داشته باشید ما به شما شرکت باربری بیست(20) را معرفی می نماییم تا با یک انتخاب صحیح از کلیه مزایای شرکت های حمل بار شهرستان با پرداخت کمترین هزینه باربری از تهران به شهرستان بهرمند شوید.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.