کد خبر : 21505 / /
/

 

چکیده : چگونه اتاق دخترانه را تزیین کنیم با وسایل ساده؟ چگونه یک اتاق خواب رویایی دخترانه درست کنیم؟ در این نوشته به بررسی لیست وسایل تزیینی فانتزی در اتاق خواب دخترانه خواهیم پرداخت.

 

چگونه اتاق دخترانه را تزیین کنیم با وسایل ساده ؟ چگونه یک اتاق خواب رویایی دخترانه درست کنیم؟ لیست وسایل تزیینی اتاق دخترانه فانتزی کدام است؟

شاید آنها ماه‌ها از شما می‌خواهند که اتاق خوابشان را تزیین کنید، یا شاید متوجه شده باشید که فضای فعلی آنها سبک نیست، در هر صورت، این ایده‌های اتاق خواب دخترانه به شما کمک می‌کند تا اتاق خواب رویاهایشان را بسازید.

در حالی که رنگ‌های صورتی و پاستلی هنوز برای اتاق‌های دخترانه محبوب هستند، اما دیگر لازمه‌ای برای تزئین نیستند و راه‌های زیادی برای انعکاس شخصیت‌های فردی آنها از طریق طیف وسیعی از دکورها و رنگ‌ها وجود دارد. در طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترانه باید مواردی رعایت شود که در ادامه با هم بررسی خواهیم کرد.

 

چگونه اتاق دخترانه را تزیین کنیم با وسایل ساده

اتاق خواب یک دختر با بزرگ شدن، پناهگاه او از دنیای بیرون است. چه او یک شاهزاده خانم صورتی دوست داشته باشد و چه بیشتر به رنگ های تیره و درام، وقتی صحبت از ایده های اتاق خواب دخترانه می شود، هیچ جهت کلیشه ای مشخصی وجود ندارد.

کلید این است که فضای ذخیره‌سازی انعطاف‌پذیر و قابل دسترس، و یک یا دو ویژگی برجسته را به عنوان نقاط کانونی معرفی کنید، برای نگاهی که می‌تواند با بزرگ شدن دختر کوچک شما تکامل یابد.

در هر ایده اتاق کودک باید فضایی انعطاف پذیر ایجاد کنید که نیازهای متغیر آنها از کودکی تا نوجوانی را برآورده کند. بنابراین منطقی است که اطمینان حاصل کنیم که اقلام بزرگ مانند تخت خواب، کمد لباس و صندوق عقب در آزمون زمان مقاومت خواهند کرد.

سپس از طریق پارچه، نورپردازی، آثار هنری و لوازم جانبی نامتعارف، رنگ، الگو و لمس جادویی را اضافه کنید. چگونه اتاق دخترانه را تزیین کنیم با وسایل ساده ایجاد کنیم؟

1. در اتاق خواب دخترانه یک گوشه مطالعه با قفسه بندی ایجاد کنید

یک جایی برای مطالعه یا استراحت ایجاد کنید، که به خانم کوچک شما فضایی برای استراحت می دهد. به جای قرار دادن واحدهای قفسه در مقابل دیوار، آنها را به سمت یکدیگر قرار دهید تا یک گوشه مطالعه خاص ایجاد کنید. پارچه شناور را روی یک میله پرده تاب دار آویزان کنید تا یک سایبان مخفی جادویی داشته باشید، اجازه دهید آن را روی زمین قرار دهید تا حسی افسانه ای داشته باشید. یا اگر فضا کم است، یک واحد را با پشت سر تخت تعویض کنید. اگر بچه ها در یک اتاق مشترک هستند، برای هر کدام یک قفسه اختصاص دهید و در انتهای آن قلاب های جداگانه ای برای وسایل شخصی و اسباب بازی های خاص خود آویزان کنید.

2. تخت دخترانه را بالا بیاورید تا فضای ذخیره سازی ایجاد شود

او این ایده تختخواب سفارشی و ذخیره سازی را دوست دارد و از بلند بودن لذت می برد، به علاوه شما می توانید از فضای محدود کف با یک تخت خواب بلند ساخته شده از واحدهای ذخیره سازی بیشترین بهره را ببرید. یک قفسه باریک روی دیوار، فضایی را برای کتاب‌ها و چیزهای زیبا فراهم می‌کند.

3. یک فضای اختصاصی برای نگهداری لوازم ضروری صنایع دستی در اتاق خواب دخترانه ایجاد کنید

او ممکن است یک هنرمند در حال جوانه زدن باشد، بافندگی را دوست داشته باشد، یا فقط یک ملکه صنایع دستی همه جانبه باشد، بنابراین ایجاد یک خانه صنایع دستی برای ذخیره اقلام ضروری او لذت بخش خواهد بود.

مرتب کردن رنگ ها و برس ها را با دادن خانه ای خاص به آنها هیجان انگیزتر کنید. کاغذ دیواری پشت یک قفسه مکعبی آن را به یک خانه کوچک سرگرم کننده تبدیل می کند، که بچه های کوچک دوست دارند مرتب نگه دارند. امیدوارم!

4. یک تخته سر سفارشی درست کنید

اضافه کردن یک تخته سر به اتاق خواب دختر کوچک شما جذابیت و رنگ می بخشد و نیازی به هزینه زیادی برای ایجاد آن نیست.

با بریدن سه شکل قوس بلند از یک تکه تخته سه لا یا ام دی اف، یک تخته سر ساده اما بازیگوش بسازید. طرح کلی را با مداد بکشید و با استفاده از اره مویی شکل را ببرید و لبه ها را با کاغذ سنباده صاف کنید. با چسب چوب محکم در جای خود ثابت کنید و با سایه های متضاد به دیوار رنگ کنید. روش دیگر، به سادگی شکل های قوس را روی دیوار پشت تخت بکشید و برای جلوه ای مشابه با سایه های پاستلی بستنی رنگ کنید.

5. رنگ خاکستری بی انتها را برای تزیین اتاق خواب دخترانه انتخاب کنید

در حالی که ممکن است خاکستری برای انتخاب ایده اتاق خواب دخترانه کمی خسته کننده به نظر برسد، اما در واقع بسیار متنوع است و تقریباً با هر سایه دیگری می توان آن را جفت کرد. رنگ‌آمیزی اتاق به رنگ خاکستری و انتخاب مبلمان خاکستری نیز به این معنی است که باید تا زمانی که کودک شما از سنین پایین به نوجوانی می‌رسد دوام داشته باشد.

6. یک ویژگی با فضای ذخیره سازی شیک ایجاد کنید

چگونه اتاق دخترانه را تزیین کنیم با وسایل ساده ؟

همه ما می دانیم که تلاش برای نگه داشتن فضای ذخیره سازی اسباب بازی بچه ها می تواند چالش برانگیز باشد، بنابراین سعی کنید به جای آن یک ویژگی از کالاهای آنها ایجاد کنید. یک واحد قفسه بندی باریک با ترکیبی از درها و قفسه های باز انتخاب کنید تا بتوانید آنچه را که در معرض دید قرار می گیرد انتخاب کنید. سبدها برای جا انداختن اسباب‌بازی‌های نرم یا پوشاندن لباس‌ها عالی هستند، و اگر یک یا دو گیاه گلدانی را به قفسه‌ها اضافه کنید، آن را هوشمندتر می‌کند و ویژگی بیشتری در اتاق دارد.

7. استفاده از مبلمان رنگارنگ در تزیین اتاق خواب دخترانه

همه بچه ها رنگ را دوست دارند، پس کجا بهتر از اتاق خواب خودشان رنگین کمانی از سایه ها را تزریق کنند؟ ایده‌های مبلمان مدرن مانند رنگ آمیزی آن‌ها با رنگ‌های مکمل طرحی جذاب برای اتاق خواب دخترانه ایجاد می‌کند که دنج و همچنین نشاط‌آور است. این ظاهر کاملاً با ویژگی های سبک دوره مطابقت دارد، موضوع را با آثار هنری رنگارنگ نصب شده در قاب های نقاشی شده ادامه دهید.

8. آرام با پاستل در تزیین دکوراسیون اتاق خواب دخترانه فانتزی

هنگامی که صحبت از طرح های رنگی اتاق خواب بیشتر دختران می شود، رنگ صورتی احتمالاً انتخاب اصلی است. بنابراین، با ترکیب سایه شیرین با پاستل های ملایم، کمی اصالت به ظاهر اضافه کنید تا ظاهری کمتر بیمارگونه داشته باشید.

این رنگ آبی ملایم با استفاده از لوازم جانبی فلزی و کاغذ دیواری با ویژگی چاپ هندسی، به‌روزرسانی تازه‌ای ایجاد می‌کند و جلوه‌ای از زرق و برق می‌افزاید.

9.برای تزیین اتاق دخترانه روی یک تخت خواب سرگرم کننده تمرکز کنید

با یک تخت خواب مینیمالیستی به شکل خانه، حس خنکی را به دکوراسیون اتاق خواب دخترانتان تزریق کنید. قاب سقفی شکل وقتی با چراغ های رنگارنگ تزئین می شود حتی بیشتر به یک ویژگی خیره کننده تبدیل می شود. یک گزینه سطح پایین هنگام جابجایی از تخت به تختخواب، انتقالی آرام را ایجاد می کند.

10. تزیین اتاق خواب دخترانه به صورت سنتی

چگونه اتاق دخترانه را تزیین کنیم با وسایل ساده ؟

با مبلمان شیک کهنه و طرح های رز شیک به اتاق خواب دختر بچه هایتان جذابیت روستایی بیاورید. این یک ایده دکوراسیون اتاق خواب دخترانه است که هم برای دختران جوان و هم برای دختران بزرگتر مناسب است، بنابراین انتخابی مطمئن و ماندگار است.

11. نورپردازی در دکوراسیون اتاق دخترانه

اتاق خواب دختران خود را به سرزمین عجایب پر از چراغ های چشمک زن تبدیل کنید. در حال حاضر ایده‌های بسیار خوبی برای نورپردازی اتاق خواب وجود دارد، از چراغ‌های رشته‌ای پری معمولی که در پنجره شیک به نظر می‌رسند تا لامپ‌های بستنی‌شکل سرد که به عنوان لوازم جانبی جالبی عمل می‌کنند.

12. از طرح رنگ، تک رنگ استفاده کنید

یک طرح رنگ، تک رنگ عالی است این است که دختر شما یک دختر دختر معمولی نیست. این یک راه ساده برای ایجاد یک اتاق خنثی است، بدون اینکه به ایده کلیشه ای اتاق خواب سفید پایبند باشید. رنگ مشکی را در یک دیوار مشخص نگه دارید تا اتاق را تحت الشعاع قرار ندهد.

چند لوازم جانبی هوشمندانه مانند اتصالات نور ساخته شده از شاخه و صندلی تاب دار عروسکی به این معنی است که این فضا می تواند با دختر شما رشد کند. همانطور که او از یک کودک خردسال به یک نوجوان شیفته اینستاگرام منتقل می شود، به سادگی عروسک را با یک گیاه آپارتمانی عوض کنید.

13. با رنگ دیوار روشن در تزیین اتاق خواب دخترانه قدم بردارید

بدون شک شانس بسیار زیادی وجود دارد که دختر شما آرزوی چیزی بیش از یک اتاق خواب صورتی روشن را نداشته باشد. یک سایه مرجانی یا رژگونه پر جنب و جوش انتخاب کنید که میل صورتی او را ارضا کند، اما امیدوارم تا سال های نوجوانی او ادامه داشته باشد.

این برچسب های دیواری دایره ای طلایی برای تزیین یک دیوار صورتی ساده عالی هستند. با این حال، اگر متوجه شدید که دختر کوچک شما از سایه صورتی رشد می کند، نگران نباشید، به سادگی برچسب ها را جدا کرده و روی دیوارها رنگ کنید.

14. کاغذ دیواری ای انتخاب کنید که با او رشد کند

این نوعی کاغذ دیواری است که با دختر شما به عنوان یک زن جوان رشد می کند. چاپ یکپارچه سازی با سیستم عامل بازیگوش برای او اکنون زمانی آواز می‌خواند به همان اندازه جادویی خواهد بود که در نوجوانی در حال تکان دادن است.

تمام چیزی که این اتاق برای ایجاد این جهش نیاز دارد، صرفاً تغییری از عروسک های پارچه ای به عکس های دوستان است.

چگونه اتاق خواب دخترانه را با هزینه کم تزئین کنم؟

اولین عنصری که باید به آن فکر کرد، دیوارها هستند. آن‌ها را کنار بگذارید یا از نظر سنی خنثی نگه دارید تا پس‌زمینه بتواند به‌عنوان تغییر طرح اتاق خواب دختران با رشد موضوعات و علایق باقی بماند. وقتی صحبت از مبلمان به میان می‌آید، روی مجموعه‌ای سرمایه‌گذاری کنید که دوباره تا دوران نوجوانی آن‌ها دوام بیاورد یا مبلمانی که از قبل دوست داشتند را به رنگ‌های مورد علاقه‌شان به روز کنید.

تزیین اتاق خواب دخترانه در بازسازی خانه

در هنگامی که نیاز به نوسازی و بازسازی منزل خود دارید باید توجه کنید که اصولی که در بالا ذکر شد در مورد تزیین اتاق خواب دخترانه رعایت کنید. بازسازی خانه ممکن است برای شما هزینه های زیادی در بر داشته باشد. پس از ابتدا باید هزینه های ممکن را پیش بینی کنید.

چگونه یک اتاق خواب رویایی دخترانه درست کنیم؟

راه های زیادی برای زیبا کردن اتاق دخترانه وجود دارد، از طریق لوازم جانبی زیبا یا با چراغ های آویز. از پارچه های شناور یا گلدوزی شده برای پرده ها و کوسن ها استفاده کنید. چراغ های پری ظریف را از دیوارها یا بالای تخت آویزان کنید تا یک سایبان چشمک زن ایجاد کنید. کاغذ دیواری های گلدار را قاب کنید تا یک دیوار گالری زیبا ایجاد کنید.

چگونه به اتاق خواب دخترانه سبک می دهید و شخصیت می بخشید؟

از آنجایی که اتاق آنهاست، از آنها بخواهید که درگیر شوند. به این ترتیب می توانید به آنها یاد دهید که چگونه رنگ ها و تم های خاص با هم کار می کنند. فضا را با عکس‌های خود و آثار هنری قاب‌دار شخصی‌سازی کنید.

رنگ های پررنگ مانند زرد، آبی، نارنجی و صورتی برای ایجاد یک نقطه کانونی ایده آل هستند. برای ایجاد تأثیر واقعی، از یک رنگ مطابق با دیوارهای اطراف استفاده کنید یا یک کاغذ دیواری بیانی اضافه کنید.

چگونه اتاق خواب دخترانه را با وسایل ساده تزیین کنیم؟

و همچنین انبارهای معمولی مانند قفسه ها و مبلمان، سازماندهی را با ساختن برچسب های سرگرم کننده با آنها برای سطل های ذخیره سازی هیجان انگیز می کند. شیشه‌های شیرین یا آب نبات زیبا را در قفسه‌های باز تزئین و نمایش دهید تا ظروف کوچک و لوازم جانبی را در خود جای دهید.

یکی دیگر از ایده های سرگرم کننده اتاق خواب دخترانه این است که وسایل را بخشی از دکور کنید، به عنوان مثال، کلاه ها و جواهرات تزئینی به نظر می رسند که در یک خط روی ریل های میخ آویزان شده اند. در نهایت، فضای ذخیره‌سازی را به‌راحتی در دسترس قرار دهید تا از کودکتان به‌راحتی بتواند در صورت درخواست، به تنهایی تمیز کند. در صورت نیاز به طراحی دکوراسیون منزل و اتاق خواب می توانید با گروه معماری مسعودیان تماس بگیرید.

 

برچسب ها : دکوراسیون اتاق خواب,دکوراسیون منزل,دکوراسیون خانه

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.