کد خبر : 21694 / /
/

 

چکیده : مبل شویی در منزل با دستگاه و مواد شوینده نانو در کمترین زمان ممکن با عالی ترین کیفیت و ارزان ترین قیمت توسط استادکار های متخصص و آموزش دیده انجام می شود

 

بهترین و با کیفیت ترین شستشوی مبل در منزل با دستگاه توسط مبل شویی همسایه انجام می شود. می توانید برای شستشوی مبل های خود در منزل با نزدیک ترین شعبه ما تماس بگیرید. شستشو با دستگاه و مواد شوینده نانو و تگزاپون با عالی ترین کیفیت و ارزان ترین قیمت انجام می شود. مبل شویی همسایه با سال ها تجربه و تخصص در زمینه شستشوی مبل و موکت در تمام نقاط و محدوده های تهران و کرج فعالیت دارد. می توانید برای شستشوی مبل های خود در تهران و کرج در سایت مبل شویی همسایه سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید و از تخفیفات ویژه ما بهره مند شوید. مبل شویی در منزل جزو تخصص های اصلی شرکت ما می باشد که توسط استادکار های آموزش دیده و با تجربه در محل و منزل مشتری به صورت تخصصی انجام می شود. مبل های خود را به متخصص های آموزش دیده و معتبر بسپارید تا همیشه مبل های تمیز و بدون لک داشته باشید.

مبل شویی در منزل با دستگاه 

مبل و صندلی از آن دسته وسایلی هستند که این روز ها در تمام خانه ها و شرکت ها وجود دارد. این وسایل این روز ها در روستا ها نیز استفاده می شود. حتی خیلی از خانم های خانه دار و با سلیقه برای دکوراسیون و زیبای خانه خود از مبل استفاده می کنند. مبل برای استفاده مهمانی و نگاه کردن به فیلم و سریال می باشد حتی بعضی ها از مبل برای استراحت کردن استفاده می کنند. این مبل ها به دلیل استفاده زیاد و همیشگی در معرض آلودگی و کثیفی می باشد و نیاز به شستشو دارد. شما باید مبل های خود را هر شش ماه یک بار شستشو دهید تا تمیز باشد اگر مبل را دیرتر از وقت خود شستشو دهید چرک مرد می شود و این چرک ها باعث از بین رفتن پارچه مبل و جهار چوب آن نیز می شود. پس مبل های خود را برای شستشو به مبل شویی های معتبر و مجاز بسپارید.

مبل شویی همسایه با سال ها تجربه و تخصص عضو رسمی اتحادیه می باشد. ما تمامی سرویس کار های خود را در تهران و کرج برای شستشوی انواع مبل در منزل آموزش داده ایم و این خدمات را با ضمانت در منزل انجام می دهیم. مبل شویی با دستگاه به صورت حرفه ای و با بهترین مواد شوینده نانو و تگزاپون در محل کار شما و منزل مشتری با نظارت خود مشتری انجام می شود. مبل شویی باید تخصص های کافی و دستگاه های مکانیزه برای شستشوی مبل ها داشته باشد تا بتواند به راحتی شستشوی انواع مبل را در منزل بدون ریزش آب و کثیف کاری انجام دهد. اگر می خواهید که مبل های خود را در منزل به یک متخصص و یک شرکت مجاز بسپارید مبل شویی همسایه با سال ها تجربه آماده ارائه خدمات به همشهریان تهران و کرج آماده می باشد.

 

مبل شویی در منزل چگونه انجام می شود؟

مبل شویی در منزل با دستگاه به صورت حرفه ای توسط استادکار های مجرب انجام می شود. این دستگاه ها در منزل در چند مرحله شستشو انجام می دهد و مبل را تمیز و براق می کند. این دستگاه دارای یک مخزن آب برای مخلوط کردن آب و مواد شوینده می باشد که به آن پمپ یا سمپاش نیز می گویند. یک دستگاه دیگه ای به نام دریل که دو فرچه دارد یکی ثابت برای جلوگیری از پاشیدن آب به درو دیوار و دیگری متحرک برای شستشوی پارچه مبل می باشد. یک مخزن آب دیگر با نام راداکتور و یا مکنده می باشد که دارای دو موتور پرقدرت می باشد که آب و کف روی مبل را با قدرت زیاد جمع می کند و در مخزن خود قرار می دهد. بعد از شستشو و وکیوم مبل نیازی به هوای آزاد ندارد و بعد از سه الی چهار ساعت خشک و قابل استفاده می باشد.

مبل شویی در منزل چقدر زمان نیاز دارد؟

مبل شویی در  منزل با دستگاه و مبل شویی در منزل با دست به صورت سنتی خیلی در زمان تاثیر دارد. اگر بخواهید که مبل را در منزل با دست و آب بدون دستگاه شستشو دهید حداقل نصف روز زمان لازم دارد تا آن را شستشو دهید و بتوانید جا به جا کنید. به دلیل نداشتن تجربه کافی و نداشتن دستگاه خشک کن مبل ها یک روز  بیشتر نیاز دارد تا خشک شود. اما اگر بخواهید که مبل های خود را در منزل به یک متخصص شستشوی مبل بسپارید زمان زیادی لازم ندارد. این متخصص ها با آموزشی که دیده اند مبل را در کمتر از یک ساعت شستشو می دهند و کاملا تمیز می کنند. چون دستگاه مبل شویی اجازه نفوذ آب به داخل مبل را نمی دهد مبل ها بعد از شستشو و بعد از سه ساعت قابل استفاده می باشد. این کار با صرفه ترین و با ارزش ترین نوع شستشو می باشد. 

انواع خدماتی که در منزل با دستگاه شستشو می شود کدامند؟

 • مبل شویی در منزل با دستگاه و مواد شوینده درجه یک
 • موکت شویی با دستگاه برای موکت های چسبیده و موکت اتاق ها و سالن شرکت ها
 • خشکشویی انواع خوشخواب های یک نفره و دونفره بدون جا به جایی
 • شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستبافت در منزل 
 • خشکشویی انواع تابلو فرش های دستی و ماشینی بدون تداخل رنگ 
 • شستشوی انواع پشتی های دستی و ماشینی در منزل و کافه سنتی ها
 • شستشوی انواع صندلی های نهارخوری، صندلی رستوران ها، تالارها 

موکت شویی در محل با دستگاه

موکت شویی یکی دیگر از خدمات ما در منزل می باشد. موکت این روز ها با طرح و تنوعی که دارد خیلی ها برای زیبای اتاق های خود از آن استفاده می کنند. حتی می توان گفت که خیلی از شرکت ها برای زیبای شرکت خود سالن و اتاق ها را کامل موکت می کنند. این موکت ها در اثر رفت و آمد و استفاده همیشگی نیاز به شستشو دارد باید آن را به یک متخصص موکت شویی در محل خود بسپارید. ما متخصص های خود را برای شستشوی انواع موکت در منزل و محل کار آموزش داده ایم و آنها به راحتی و با تخصص موکت را به صورت ویژه شستشو می دهند. 

می توانید برای شستشوی انواع موکت در منزل، محل کار، سالن اجتماعات، سالن های نمایشگاه، سالن شرکت ها، اتاق مدیران را به ما بسپارید. شستشوی موکت به صورت تخصصی و در کمترین زمان با عالی ترین کیفیت انجام می شود. موکت شویی همسایه در این سال ها با تخصص و تجربه ای که دارد جزو متخصص ها و کارشناسان اتحادیه می باشد. می توانید با خیال راحت موکت های خود را برای شستشو به متخصص های ما بسپارید.

موکت شویی در منزل

فرش شویی در منزل با دستگاه

فرش شویی در منزل با دستگاه برای شستشوی انواع فرش های ماشینی، دستی، اعلا، ابریشم، گل ابریشم، تمام ابریشم، آنتیک و ... می باشد. این شستشو در اصل خشکشویی می باشد و به هیچ عنوان آبکشی نمی شود. اگر مشتریانی که فرش آنها نیاز به آبکشی شرعی دارد باید آن را به مراکز قالیشویی بسپارد که ما آن را نیز انجام می دهیم. اما حرف اصلی ما در باره فرش شویی این است که فرش های خود را در منزل با دستگاه شستشو دهید.

فرش شویی در منزل با دستگاه به صورت خشکشویی انجام می شود. کسانی که وقت کافی برای شستشوی فرش خود ندارند و نمی توانند که سه روز بدون فرش باشند می توانند از این خدمات در منزل استفاده نمایند. خشکشویی فرش در منزل با دستگاه به صورت حرفه ای و در کمترین زمان ممکن شستشو انجام می شود این شستشو چون خشکشویی می باشد و فرش کامل خیس نمی شود به هوای آزاد و یا بردن به پشت بام برای خشک شدن نیاز ندارد فقط سه ساعت بر روی آن راه نروید تا کامل خشک شود و قابل استفاده باشد.

خشکشویی خوشخواب در منزل با دستگاه

شستشو و خشکشویی خوشخواب در منزل و آپارتمان بر روی تخت به صورت وویژه انجام می شود. خوشخواب یا بهتر بگویم تشک تخت و خواب جایی است که ما یک سوم از عمر خود را بر روی آن هستیم و در حال استراحت کردن می باشیم. اگر خوشخواب کثیف و یا کله دار باشد و یا بوی عرق بدن را داشته باشد نمی توان خواب خوب و راحتی بر روی آن داشته باشید. ما به شما این پیش نهاد را می کنیم که خوشخواب و تشک تخت و خواب خود را در سال دوبار شستشو دهید تا همیشه تمیز و بدون بو باشد. با وجود دستگاه های مبل شویی این روز ها نیازی به جا به جایی تشک ندارد و با دستگاه به راحتی می توان خوشخواب را در منزل و بر روی تخت شستشو و خشکشویی کرد.

اگر به خاطر داشته باشید در زمان های قدیم کسانی که از تشک تخت و خواب استفاده می کردند برای شستشوی آن همیشه نگران بودند. چون تشک خوشخواب را باید به پشت بام و یا حیاط خانه می بردند تا شستشو دهند. یا آن را برای شستشو به مراکز قالیشویی می سپاردند تا شستشو دهند. این خدمات پر هزینه و چند روز زمان نیاز داشت تا خوشخواب را بر گردانند. یا خوشخوابی که در پشت بام شسته می شد به دلیل نداشتن مکنده برای آبکشی خوشخواب بعد از شستشو زرد می شد. اما این روز ها با دستگاه مبل شویی خوشخواب را بدون جا به جایی و ارسال به کارخانه قالیشویی در منزل بر روی تخت شستشو می دهیم. شستشوی خوشخواب با دستگاه در کمتر از یک ساعت انجام می شود بدون ریزش آب و کثیف کار ارائه می شود. بعد از شستشو با مکنده آب و کف روی تشک را جمع آوری می کنیم تا تشک زود تر خشک شود. تشک بعد از شستشو سه ساعت نیاز دارد تا کامل خشک و قابل استفاده باشد.

فرش شویی در منزل

قیمت شستشو و خدمات خشکشویی در منزل

قیمت مبل شویی و خدمات خشکشویی در منزل با توجه به نوع و تهداد آن می باشد. اما در اصل این قیمت ها از طرف اتحادیه به مبل شویی های مجاز و معتبر اعلام می شود. تمام مبل شویی ها موظف به انجام این تعرفه می باشند و اتحادیه با توجه به تورم سال جدید قیمت های شستشو را اعلام می کنند. تمامی مبل شویی ها و قالیشویی ها باید از ایت نرخ نامه استفاده کنند. این روز ها به دلیل زیاد بودن شرکت های خدماتی همه از تعرفه های گوناگون و قیمت های مختلفی استفاده می کنند. این نوع قیمت گذاری از طرف شرکت ها برای مشتریان ناخوشایند می باشد. به دلیل قیمت های متفاوت مشتریان سردرگم شده اند که آیا آنهایی که با قیمت پایین شستشو می دهند خوب شستشو نمی دهند یا از مواد غیر استاندارد استفاده می کنند؟ از این قبیل سوالات پیش می آید.

می توانید برای شستشوی مبل های خود در منزل با دستگاه و مواد شوینده استاندارد و درجه یک از مبل شویی های مجاز و معتبر خدمات بخواهید. این شرکت ها که ما یکی از آن شرکت های معتبر و مجاز می باشیم. ما هر ساله تعرفه و قیمت شستشوی مبل های خود را از اتحادیه قالیشویان تهران دریافت می کنیم. در طول سال با همین قیمت مصوب شده از طرف اتحادیه و از طرف سازمان صنایع و معدن استفاده می کنیم و خدمات ارائه می دهیم. می توانید قیمت های ما را مشاهده کنید و با قیمت شستشوی شرکت های معتبر و مجاز دیگر مقایسه کنید بعد از آن با ما می توانید از طریق سایت مبل شویی همسایه ثبت سفارش نمایید. ما در کمترین زمان ممکن بهترین شستشو با عالی ترین کیفیت را با قیمت و تعرفه اتحادیه به مشتریان عزیز ارائه می دهیم. مبل های خود را با قیمت ثابت به مبل شویی های معتبر و مجاز بسپارید.

عواملی که در افزایش قیمت مبل شویی تاثیر دارد کدامند؟

 1. تعداد چند نفره بودن مبل ها نه نفره یا بیشتر و هفت نفره یا کمتر 
 2. نوع و جنس مبل ها و پارچه مبل ایرانی یا خارجی بودن
 3. تعداد تشک های دوبل نشیمن و پشتی و یا تشک های اضافه روی مبل
 4. تعداد کوسن های مبل که از مبل جدا می باشد
 5. نوع شستشوی درخواستی مشتری 
 6. شستشو با مواد مخصوص نانو
 7. لکه برداری و استفاده از لکه بر های نانوپاکر و نانو سان

 

برچسب ها : مبل شویی,مبل شویی در منزل,مبل شویی در محل,خشکشویی خوشخواب در منزل,موکت شویی در منزل,موکت شویی در محل,فرش شویی در منزل,فرش شویی در خانه,فرش شویی در منزل,قالیشویی,قالیشویی در منزل,قالیشویی در تهران,قالیشویی خوب,بهترین مبل شویی

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.