کد خبر : 21843 / /
/

کانادا کشوری است که در آن صنعت ساخت و ساز و ساختمان رونق زیادی دارد و شدیداً به نیروی کار متخصص احتیاج دارد. بنابر این بدیهی است مشاغلی که بطور مستقیم یا غیر مستقیم با این صنعت سروکار دارند تحت تاثیر این صنعت قرار می‌گیرند. یکی از مشاغل مرتبط با حوزه ساخت و ساز، بیزینس کابینت سازی در کانادا است.

مراحل راه اندازی بیزینس کابینت سازی در کانادا

  • یک ایده تجاری خوب ارائه دهید

یک کسب و کار موفق در هر کجای دنیا که باشد با یک ایده خوب شروع می شود. درباره مهارت ‌های خودتان بیشتر فکر کنید، روندهای فعلی را مشاهده کنید و به دنبال راه ‌هایی برای بهبود کیفیت یا ارائه چیز جدیدی به بازار باشید.

  • یک طرح تجاری بنویسید

بهترین راه برای آزمایش ایده، تبدیل آن به یک طرح تجاری است. این کار به شما امکان می دهد که همه چیز را در مورد صنعت، محصولات و بازار کسب و کار خودتان در کانادا به طور کامل بررسی کنید.

همچنین طرحی برای ارائه به سرمایه گذاران و وام دهندگان در اختیار شما قرار می دهد.

قبل از راه اندازی بیزینس کابینت سازی در کانادا، باید یک طرح تجاری کامل داشته باشید. با این حال، در اوایل فرآیند، ممکن است به سرعت یک برنامه تهیه کنید که به شما نشان دهد آیا ایده تجاری شما قابل اجرا است یا خیر.

  • یک نام برنده برای کسب و کارتان انتخاب کنید

انتخاب نام تجاری مناسب با ملاحظات قانونی و بازاریابی همراه است. در کانادا، هر صاحب کسب ‌و کار باید هنگام نام‌ گذاری کسب‌ و کارش، مسائل قانونی را در نظر بگیرد.

از نظر بازاریابی هم، نام کسب و کار شما باید کاری را که کسب و کار انجام می دهد به گونه ای که از نظر بصری جالب، به یاد ماندنی و مثبت باشد، نشان دهد.

  • نوع مالکیت تجاری را انتخاب کنید

هنگام راه‌اندازی یک کسب‌ و کار در کانادا، تنها سه شکل اصلی مالکیت کسب‌ و کار وجود دارد که می ‌توانید برای ساختار کسب ‌و کارتان انتخاب کنید:

  • برای GST/HST ثبت نام کنید

در بیشتر موارد، مگر اینکه درآمد ناخالص کسب و کار جدید شما برای چهار فصل متوالی زیر 30000 دلار باقی بماند، باید برای مالیات کالا و خدمات (GST) و مالیات فروش هماهنگ (HST) ثبت نام کنید.

حتی اگر در شروع راه اندازی بیزینس کابینت سازی در کانادا پول زیادی به دست نمی آورید، بهتر است به دلیل اعتبارات مالیات ورودی ثبت نام کنید.

اعتبارات مالیات ورودی، اساساً راه شما برای بازگرفتن بخشی از هزینه ای است که کسب و کار شما به منظور خرید یا پرداخت برای استفاده تجاری متقبل شده است. تصمیم گیری در مورد اینکه کدام ساختار برای کسب و کار شما مناسب است به عوامل مختلفی بستگی دارد، از سطح راحتی شما با تعهدات گرفته تا کسر مالیاتی که برای کسب و کارتان مد نظر دارید.

  • به دنبال تامین مالی باشید

در حالی که برخی از مالکان می توانند کسب و کارهای جدیدشان را از جیب خودشان تأمین مالی کنند، بسیاری دیگر برای شروع به کار نیاز به تزریق مالی از منابع دیگر دارند.

گزینه های زیادی برای بررسی در این زمینه وجود دارد، از تامین مالی بدهی گرفته تا تقسیم سهام و کمک های مالی دولتی. تفاوت های بین هر نوع تامین مالی را بررسی کنید و مطمئن شوید که برای تقبل تعهدات هر نوع تامین مالی که انتخاب می کنید آماده هستید

  • مجوز کسب و کار دریافت کنید

داشتن مجوز کسب و کار برای همه مشاغل ضروری نیست، اما بسیاری از مشاغل جدید قبل از اینکه بتوانند به طور قانونی در شهرداری فعالیت کنند، باید مجوزهای تجاری دریافت کنند.

بسته به نوع کسب و کاری که راه انداری می کنید، ممکن است به مجوزهای دیگری نیز نیاز داشته باشید. BizPaL یک ابزار مفید برای بررسی مجوزهایی است که برای راه اندازی کسب و کارتان نیاز دارید. BizPaL که در اکثر استان ها و مناطق موجود است، فهرستی شخصی سازی شده از اسناد تجاری مورد نیاز شما برای تمام سطوح دولتی را ارائه می دهد.

  • برای مالیات بر فروش استانی ثبت نام کنید

برخی از استان ها مالیات فروش خود را با GST فدرال هماهنگ نکرده اند و در این استان ها باید برای جمع آوری و پرداخت مالیات استانی مناسب هم ثبت نام کنید.

اگر در آلبرتا، بریتیش کلمبیا، مانیتوبا یا ساسکاچوان بیزینس کابینت سازی خودتان را راه اندازی می کنید، باید به عنوان جمع کننده مالیات فروش استانی ثبت نام کنید. در کبک، باید برای مالیات فروش کبک ثبت نام کنید.

  • برای استخدام کارمند آماده شوید

هنگامی که در حال راه اندازی یک کسب و کار هستید، استخدام کارمندان ممکن است آخرین چیزی باشد که از ذهن شما عبور می کند.

برای اطمینان از اینکه از نظر قانونی برای استخدام کارمندان در کانادا تحت پوشش هستید، آماده شوید. این شامل رسیدگی به کسورات حقوق و دستمزد، بیمه غرامت کارگر و بیمه اشتغال است.

  • بیمه تجاری تکمیلی بخرید

علاوه بر بیمه شغلی مورد نیاز قانونی، کسب و کار شما ممکن است به حفاظت و پوشش بیشتری نیاز داشته باشد. خط‌ مشی ‌های مختلفی برای پوشش اموال، مسئولیت عمومی، وقفه در کسب‌ و کار، افراد کلیدی و ناتوانی در کانادا وجود دارد.

مطمئن شوید که این گزینه ها را با یک نماینده بیمه و وکیل در میان می گذارید تا مشخص شود کدام یک برای کسب و کار شما مناسب است.

هزینه های راه اندازی بیزینس کابینت سازی در کانادا

اگر قصد دارید هزینه های راه اندازی بیزینس کابینت سازی در کانادا را حساب کنید، می توانید از وب سایت گنجینه ارز که شامل گزینه هایی مانند نرخ دلار کانادا امروز و حتی قیمت دلار کانادا تورنتو است، استفاده کنید.

7

مزایا و معایب کابینت سازی در کانادا

مزایای راه اندازی بیزینس کابینت سازی در کانادا

مقیاس پذیری

همیشه تقاضا برای محصولات و خدمات کسب و کار شما وجود خواهد داشت. علاوه بر این، چندین مدل کسب ‌و کار در این زمینه وجود دارد که می‌توانید پیاده ‌سازی کنید تا قادر باشید به انواع مختلف مشتری دسترسی داشته باشید.

سرعت تولید بالا

میانگین زمان لازم برای ساخت محصول شما سریع است. این به شما امکان می دهد محصول تان را سریع تر وارد بازار کنید.

فعالیت بدنی روزانه

بیزینس کابینت سازی معمولاً دارای میزان تحرک و فعالیت بدنی بسیار بیشتری نسبت به سایر مشاغل است. این می تواند تأثیر مثبتی بر سطح انرژی و سلامت کلی شما داشته باشد.

مدل کسب و کار ساده

کسب و کار کابینت سازی یک مدل تجاری ساده دارد که راه اندازی این بیزینس را آسان تر می کند.

معایب راه اندازی بیزینس کابینت سازی در کانادا

عدم ثبات

ممکن است گاهی اوقات از رقبای تان عقب بمانید و نتوانید قراردادهای مناسبی برای حفظ کسب و کارتان منعقد کنید.

هزینه‌ های سربار بالا

فروش یک محصول فیزیکی همیشه با هزینه های سربار همراه است. باید مطمئن شوید که بودجه راهبردی کافی برای این هزینه های سربار دارید.

کار همیشه پر زرق و برق نیست

در کسب و کار کابینت سازی، ممکن است لازم باشد دست های خودتان را کمی کثیف کنید. این بیزینس معمولا به فعالیت بدنی زیادی نیاز دارد.

خرابی تجهیزات

تجهیزات شما ممکن است آسیب ببینند و نیاز به تعمیراتی داشته باشند که می توانند هزینه بر باشند. مهم است که برای این هزینه ها آماده شوید و سعی کنید تا حد امکان از خرابی تجهیزات جلوگیری کنید.

انتخاب نام تجاری بیزینس کابینت سازی در کانادا

یک نام تجاری مناسب انتخاب کنید

هنگام انتخاب نام تجاری برای بیزینس کابینت سازی در کانادا این موارد را مد نظر داشته باشید:

مطمئن شوید که نامی که انتخاب می کنید منعکس کننده محصول یا خدماتی است که شما ارائه می کنید تا مشتریان احتمالی را گیج نکنید.

به این فکر کنید که می خواهید از کسب و کار شما چه برداشتی شود.

نام تجاری انتخاب کنید که تلفظ و به خاطر سپردن آن آسان باشد.

برای جلوگیری از سردرگمی و مسائل حقوقی نام تجاری بیزینس کابینت سازی را کاملا منحصر به فرد و متمایز انتخاب کنید.

بررسی کنید که نام تجاری قبلا استفاده نشده باشد

در بیشتر موارد، اگر شخصی قبلاً از یک نام تجاری استفاده کند، شما نمی توانید از نظر قانونی از آن نام استفاده کنید. طبق قانون کانادا، نام بیزینس کابینت سازی شما نمی‌تواند مشابه به نام یک کسب و کار یا علامت تجاری دیگر باشد.

چند منبع وجود دارد که برای بررسی کردن اینکه آیا یک نام تجاری قبلا گرفته شده است یا خیر می توانید به آنها مراجعه کنید.

پایگاه داده اسامی و علائم تجاری کانادایی  (Nuans)

پایگاه داده ثبت کسب و کار در کانادا

نام تجاری بیزینس کابینت سازی را ثبت کنید

اکثر کسب و کارها باید نام تجاری خودشان را ثبت کنند.

 

چه زمانی نیاز به ثبت نام تجاری دارید

اگر شما یک مالک انحصاری هستید که یک کسب و کار را تحت نام قانونی خودتان اداره می کنید، معمولاً نیازی به ثبت نام کسب و کارتان ندارید. اما در همه حالات دیگر، باید نام تجاری کسب و کارتان را ثبت کنید. همچنین ممکن است بخواهید یک علامت تجاری هم ثبت کنید.

اگر قصد دارید کسب و کارتان را مشارکتی کنید، این فرآیند شامل ثبت نام در حوزه قضایی مربوطه است.

اگر به صورت فدرال ثبت نام کنید، در مورد نام بیزینس کابینت سازی در سراسر کشور کانادا حق استفاده انحصاری خواهید داشت.

اگر به صورت استانی یا منطقه ای ثبت نام می کنید، در مورد نام بیزینس کابینت سازی در استان یا منطقه ای که در آن شرکت می کنید حق استفاده انحصاری دارید.

اگر می خواهید از نامی غیر از نام قانونی خودتان استفاده کنید، باید آن را به عنوان نام تجاری ثبت کنید. عدم ثبت نامی که برای کسب و کار از آن استفاده می کنید می تواند منجر به جریمه های قابل توجه و سایر عواقب قانونی شود.

ثبت نام تجاری یک مسئولیت استانی/منطقه ای است. برای ثبت نام بیزینس کابینت سازی خودتان، لازم است به رجیستری حوزه قضایی محل مربوطه مراجعه کنید.

رضایت شغلی کابینت سازان از کار خود چقدر است؟

بیشتر افرادی که به بیزینس کابینت سازی در کانادا مشغول هستند از درآمد و شرایط کاری خود رضایت دارند. اما واقعیت این است که همه چیز به علاقه، تلاش و مهارت فرد شاغل در این حوزه برمی‌گردد و اینکه شما در ایران فعالیت کنید یا خارج از کشور خیلی تفاوتی ندارد! برای موفقیت بیشتر در این حرفه نیاز است تا شما مهارت های مختلفی داشته باشید. برخی مهارت‌هایی که درآمد بیشتری را برای شما به همراه خواهند داشت عبارتند از:

8

 

داشتن تیمی متخصص و داشتن مهارت مدیریت صحیح تیم

آنالیز دقیق و مدیریت پروژه از نظر زمان بندی و میزان متریال مورد نیاز

تسلط به امور اندازه‌گیری و طراحی و دانستن استاندارد‌ها

ماشین آلات و دستگاه‌های بروز و حرفه ای

داشتن مهارت مذاکره و پرزنت صحیح محصولات به مشتری

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.