کد خبر : 22034 / /
/

 

درخشان کننده های فلورسنتی به ترکیبات بی رنگی گفته می شود که به آسانی می توانند اشعه های ماورا بنفش را جذب و این درخشان کننده ها پس از جذب اشعه ماورا بنفش تغییر رنگ می دهند.

امیر وهاب وهاب زاده، مخترع جوان ایرانی است که درخشان کننده فلورسنتی را تولید نموده است. این جوان با استعداد برای اولین بار در کشور ایران، موفق به تولید درخشان کننده های فلورسنتی شده است.

تیم تحقیقاتی شرکت الوان ثابت به سرپرستی مهندس وهاب زاده و با ساعت ها تلاش و کوشش، درخشان کننده های فلورسنتی را تولید و به ثبت رسانده اند. در حال حاضر این محصول با نمونه های بین المللی آن مطابقت دارند و آماده ارائه به کارخانه ها و صنایع مختلف می باشد. درخشان کننده های این مجموعه با بهترین کیفیت آماده عرضه و بر این اساس با ثبت سفارش خرید، در کمترین زمان ممکن محصولات به دست هموطنان گرامی خواهد رسید.

درخشان کننده فلورسنتی بیشترین تاثیر را در صنعت نساجی ، تولیدات پارچه و همچنین در صنعت شوینده ( پودرهای شوینده ) و در صنعت کاغذ مورد استفاده قرار می گیرد .

شرکت دانش بنیان الوان ثابت یکی از قدیمی ترین شرکت های ایرانی است که در زمینه تولید مواد شیمیایی، تولید رنگ و تولید محصول جدید بنام درخشان کننده فلورسنتی فعالیت می نماید. چهار دهه از عمر فعالیت این شرکت می گذرد و در زمینه تولید رنگ و... فعالیت می نماید. امروزه شرکت الوان ثابت در جهت رفع نیازهای هموطنان گرامی و سایر کشورهای همسایه تلاش می نماید و از نظر کیفیت و قیمت در جایگاه نخست قرار گرفته است. این در حالی است که تمام تولیدات این مجموعه با تولیدات خارجی برابری می کنند و از ماندگاری و کیفیت خوبی نیز برخوردار می باشند.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.