کد خبر : 2218 / /
/

دومین قسمت از مجموعه تلویزیونی «رعد و برق» به دلیل نقص فنی شب گذشته به آنتن نرسید و شبکه پنج سیما با تاخیر امشب این سریال را پخش می کند.

پخش «رعدو برق» با تاخیر به آنتن رسید/  سریال بهروز افخمی به پخش نرسید 

دومین قسمت از مجموعه تلویزیونی «رعد و برق» به دلیل نقص فنی شب گذشته به آنتن نرسید و شبکه پنج سیما با تاخیر امشب این سریال را پخش می کند.

به گزارش برنا، دومین قسمت از سریال رمضانی رعد و برق که طبق برنامه ریزی باید شب گذشته روی آنتن می رفت، امشب ۲8 فروردین ماه ساعت ۲۳ پخش می شود. این قسمت از سریال به دلیل مشکلات فنی شب گذشته به آنتن نرسید. 

سریال رعد و برق

این مجموعه تلویزیونی که به امداد و نجات در بحران های طبیعی اشاره دارد به حادثه وقوع سیل ۱۳۹۸ در مناطق سیل‌زده شمال کشور  می پردازد. سیلی ویرانگر و مهیب که از اسفند ۱۳۹۷ بر اثر بارندگی‌های شدید در استان‌های شمالی ایران، از جمله گلستان و مازندران و خراسان شمالی و جنوب و جنوب غرب کشور متاسفانه خرابی های بسیاری به بار آورد و جان تعدادی از هموطنانمان را گرفت و شماری را نیز بی خانمان کرد.

این روزها سازندگان مشغول ضبط بخش های پایانی این سریال هستند. اغلب بخشهای این سریال در بحبوحه شیوع کرونا در لوکیشنهای واقعی در شمال و جنوب و جنوب غرب کشور تصویربرداری شده است.

بهروز افخمی مجموعه «رعد و برق» را یک سریال حادثه‌ای با مایه‌های کمیک خوانده است.

عبادت و بندگی در شبکه پنج سیما/ از رعد و برق تلویزیونی تا شهر زیبا ی رمضانی

گفتنی است این روزها سازندگان رعد و برق مشغول ضبط بخش های پایانی این سریال هستند. اغلب بخشهای این سریال در بحبوحه شیوع کرونا در لوکیشنهای واقعی در شمال، جنوب و جنوب غرب کشور تصویربرداری شده است.

شهرام قائدی، محمد فیلی، مهران رجبی، مختار سائقی شهین تسلیمی، سام کبودوند، تورج فرامرزیان، مهدی زمین ‌پرداز، ابراهیم امیرخانی، مزدک رستمی، مریم عبادى، غلامعلی رضایی، مجید درستی، ابراهیم یوسفی، حامد محمد خانى، ویدا موسوی، سپیده موسوی و ... از جمله هنرمندانی هستند که در در این سریال ایفای نقش می کنند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار