کد خبر : 22758 / /
/

 

دانستن ابعاد استاندارد وان جکوزی در هنگام خرید از مهم ترین مواردی است که باید در نظر داشته باشید. اندازه وان حمام به تک نفره و چند نفره بودن آن وابسته است. هنگام خرید وان باید ابتدا ابعاد حمام و فضایی که قرار است وان حمام در آن نصب و اجرا شود را برآورد کنید؛ سپس با توجه به وسعت فضا ، وان مورد نظر را خریداری کنید. برای اطلاع از قیمت و ابعاد استاندارد وان جکوزی دار و یا وان ساده ، با کارشناسان عمران مدرن از طریق شماره تلفن 62999675-۰۲۱ و یا وبسایت omranmodern.com در ارتباط باشید.

 

ابعاد استاندارد وان جکوزی کوچک

وان های کوچک از بهترین انتخاب ها برای نصب و اجرا در آپارتمان و فضا های کوچک می باشد. این وان ها معمولا تک نفره تا چهار نفره هستند. طول وان یا جکوزی کوچک بین ۱۱۰ تا ۱۴۰ سانتی متر و عرض آن بین ۷۰ تا ۷۵ سانتی متر می باشد. به این نوع وان ها، وان جکوزی خانگی نیز می گویند زیرا بیشترین استفاده از این نوع وان در منازل شخصی و استخر های خصوصی است. ابعاد استاندارد وان جکوزی کوچک این محصول را به انتخابی مناسب و کم هزینه تبدیل کرده است.

 

اندازه استاندارد وان جکوزی ۱ تا ۲ نفره

مناسب ترین نوع وان های ساده یا جکوزی دار از لحاظ قیمت و اندازه ، وان های تک نفره یا دو نفره می باشد. اندازه استاندارد وان جکوزی یک نفره برای حمام آپارتمان ها و در کل فضا های کوچک مناسب است.

 

9

 

اندازه استاندارد وان جکوزی ۴ نفره

وان حمام یا جکوزی چهار نفره معمولا در دسته وان های کوچک دسته بندی شده و برای منازل و استخر های خصوصی گزینه مناسبی است. ابعاد استاندارد وان جکوزی ۴ نفره بر اساس برند تولید کننده وان و یا تجهیزاتی که هنگام سفارش ممکن است به محصول اضافه کنند، تعیین می شود.

 

ابعاد استاندارد وان جکوزی متوسط

بیشترین میزان خرید و فروش در میان وان ها به وان جکوزی دار متوسط ، اختصاص دارد. این محصول ابعاد مناسبی داشته و علاوه بر چند نفره بودن ، برای نصب در حمام های خانگی نیز گزینه مناسبی است. ابعاد استاندارد وان جکوزی متوسط دارای طول ۱۴۰ تا ۱۶۰ و عرض ۷۰ تا ۸۰ سانتی متر است.

 

اندازه استاندارد وان جکوزی ۶ نفره

وان های شش نفره در دسته بندی رو به متوسط جا گرفته و برای حمام های با ابعاد نسبتا بزرگ ، مناسب می باشد. ابعاد استاندارد وان جکوزی ۶ نفره معمولا با توجه به تعداد پمپ ها، نوع پنل و ... می تواند تا 160 سانتی متر طول داشته باشد.

 

ابعاد استاندارد وان جکوزی بزرگ

وان جکوزی دار بزرگ برای مکانی مناسب است که محدودیت فضایی نداشته و برای نصب وان های بزرگ جای کافی داشته باشد. معمولا وان های بزرگ شامل وان های 8 نفره به بالا می باشد. ابعاد استاندارد وان جکوزی بزرگ در طول و عرض بالای ۲۰۰ سانتی متر است.

 

اندازه استاندارد وان جکوزی ۸ نفره

وان ساده بدون جکوزی یا وان جکوزی دار ۸ نفره ، جزو وان های حمامی بزرگ به شمار می آیند. طرح های مختلف وان در تعیین ابعاد وان بزرگ ، تاثیر به سزایی دارد.

10

 

 

عوامل موثر در تعیین اندازه استاندارد وان جکوزی

عوامل زیادی در تعیین ابعاد استاندارد وان جکوزی موثر هستند، از مهم ترین آن ها نوع کاربرد و محل مورد استفاده این محصول می باشد. به عنوان مثال اگر قرار است از وان ساده بدون جکوزی برای مصارف خانگی بهره مند شوید، بهتر است از ابعاد و سایز های تک نفره یا دونفره استفاده کنید. از مهم ترین ملاحظات در مورد خرید وان های خانگی ، کم جا بودن آن ها و قیمت مناسب می باشد. در کل تعداد نفرات ، امکانات وان و نوع تجهیزات آن در تعیین ابعاد استاندارد وان جکوزی موثر هستند.

یکی از مهم ترین عوامل موثر در تعیین ابعاد استاندارد وان جکوزی ، نوع آن است. به عنوان مثال برای تولید انواع وان های ساده و جکوزی دار ، طرح های مختلف چهار گوش ، گوشه ، جزیره ، گرد و توکار یا کابین دار وجود دارد. هر کدام از این مدل های وان با توجه به شکل ظاهری که دارند و همچنین با توجه به تعداد ظرفیت آن، ابعاد و اندازه های مختلفی را شامل می شود. در ادامه به بررسی ابعاد استاندارد وان جکوزی در طرح ها و مدل های مختلف پرداخته می شود.

 

اندازه استاندارد وان جکوزی گوشه

وان جکوزی کنج یا گوشه برای حمام های بزرگ تر از 13 متر مربع توصیه می شود. این وان های ساده ، ظاهر شکیل و زیبایی داشته و می توانند دارای ظرفیت چند نفری هم باشند. تنها نکته ای که باید توجه داشته باشید، داشتن یک دیوار قائم نود درجه است تا وان در آن قسمت نصب شود. ابعاد استاندارد وان جکوزی گوشه از 120 تا 160 سانتی متر است.

 

اندازه استاندارد وان جکوزی گرد

وان حمام جکوزی گرد یا دایره برای استفاده در مکان های لوکس مانند ویلا ها، استخر های خصوصی ، باغ ها و یا برای استفاده در فضا های باز تهیه می شود. این نوع وان ها در مدل های توکار نیز تولید می شوند. مدل های توکار وان ، فضای کمتری را اشغال کرده و زیبایی خاصی به فضا می بخشند. ابعاد استاندارد وان جکوزی گرد یا دایره ای بر اساس چند نفره بودن آن متفاوت می باشد.

 

اندازه استاندارد وان جکوزی مستطیلی

انواع جکوزی های مستطیل شکل یا چهار گوش از متداول ترین نوع وان می باشند. این وان ها جاگیری ساده ای در انواع فضا ها داشته و ابعاد متنوع و متفاوتی نیز دارند.

 

11

 

ابعاد استاندارد وان جکوزی خانگی

برای تولید وان های ساده یا جکوزی دار خانگی به علت محدودیت فضا و تعداد افراد استفاده کننده از آن، محدودیت های خاصی وجود دارد. در ادامه به بررسی ابعاد استاندارد وان جکوزی خانگی پرداخته می شود.

 

وان چهار گوش خانگی

 • وان جکوزی با طول ۱۹۲ سانتی متر ، عرض ۱۰۶ سانتی متر و ارتفاع ۶۹ سانتی متر
 • وان جکوزی با طول ۱۸۰ سانتی متر ، عرض ۹۸ سانتی متر و ارتفاع ۵۶ سانتی متر
 • وان جکوزی با طول های ۱۶۰ ، ۱۷۰ و ۱۸۰ سانتی متر ، عرض ۸۰ تا ۷۰ سانتی متر و ارتفاع ۵۴ سانتی متر
 • وان جکوزی با طول ۱۸۰ سانتی متر ، عرض ۷۵ سانتی متر و ارتفاع ۵۵ سانتی متر
 • وان جکوزی با طول ۱۷۰ سانتی متر ، عرض ۸۰ سانتی متر و ارتفاع ۵۵ سانتی متر
 • وان جکوزی با طول ۱۷۰ سانتی متر ، عرض ۸۵ سانتی متر و ارتفاع ۵۵ سانتی متر
 • وان جکوزی با طول ۱۷۰ سانتی متر ، عرض ۷۰ سانتی متر و ارتفاع ۵۵ سانتی متر
 • وان جکوزی با طول ۱۳۵ سانتی متر ، عرض ۷۶ سانتی متر و ارتفاع ۱۰۶ سانتی متر

 

وان گوشه خانگی

 • وان جکوزی با طول ۱۵۰ سانتی متر ، عرض ۸۷ سانتی متر و ارتفاع ۵۵ سانتی متر
 • وان جکوزی با طول ۱۵۵ سانتی متر ، عرض ۱۰۲ سانتی متر و ارتفاع ۵۵ سانتی متر
 • وان جکوزی با طول ۱۵۱ سانتی متر ، عرض ۱۰۰ سانتی متر و ارتفاع ۵۵ سانتی متر
 • وان جکوزی با طول ۱۲۰ سانتی متر ، عرض ۱۲۰ سانتی متر و ارتفاع ۶۱ سانتی متر
 • وان جکوزی با طول ۱۳۳ سانتی متر ، عرض ۱۳۳ سانتی متر و ارتفاع ۵۸ سانتی متر
 • وان جکوزی با طول ۱۷۸ سانتی متر ، عرض ۱۰۵ سانتی متر و ارتفاع ۶۲ سانتی متر
 • وان جکوزی با طول ۱۵۵ سانتی متر ، عرض ۱۵۵ سانتی متر و ارتفاع ۵۹ سانتی متر

برای اطلاع از قیمت و ابعاد استاندارد وان جکوزی دار و یا وان ساده ، با کارشناسان عمران مدرن از طریق شماره تلفن 62999675-۰۲۱ و یا وبسایت omranmodern.com در ارتباط باشید.

 

 

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.