کد خبر : 22855 / /
/

محمد صادق کریمیان ، از بهترین مربی های بدنسازی است که به صورت آنلاین به ارائه خدمات در زمینه طراحی تمرینات برای ورزشکارن ، اقدام می کند.

یکی از اصلی ترین فاکتورهای موفقیت در بدنسازی ، داشتن یک برنامه اصولی و حساب شده است. تنها بدنسازان حرفه ای هستند که می توانند برای خود برنامه طراحی کنند. سایر بدنسازان باید طراحی برنامه بدنسازی خود را به یک مربی مجرب و حرفه ای بسپارند. طراحی برنامه بدنسازی باید بر اساس توانایی ها و استعدادهای هر فردی صورت بگیرد.

برنامه بدنسازی دارای جزئیات بسیار زیادی است که باید با دقت بالایی طراحی شود. اگر برنامه بدنسازی به خوبی طراحی نشود ، اصلاً مؤثر و سودمند واقع نخواهد شد و نتایج موردنظر را به دنبال نخواهد داشت.

برنامه بدنسازی باید زیر نظر مربی متخصصی تنظیم شود و در طراحی آن به نکات مهمی توجه شود. نیازهای بدن فرد و توانایی های وی درنظر گرفته شده و بر اساس این موارد تمرینات و حرکات را طراحی می کنند.

محمد صادق کریمیان ، یکی از بهترین مربی های بدنسازی است که پس از دریافت شرح حالی از افراد و آنالیز وضعیت آنها ، به طراحی اصولی ترین و مناسب ترین برنامه بدنسازی برای آنها اقدام می کند.

اهمیت داشتن برنامه تمرینی بدنسازی

پیش از آغاز به تمرینات بدنسازی باید یک برنامه تمرینی مشخصی داشته باشید. برنامه تمرینی بدنسازی باید با توجه به اهداف شما طراحی شود. یک برنامه تمرینی نامناسب علاوه بر اینکه به بدنسازی شما کمکی نمی کند ، بلکه موجب صدمه دیدن اندام ها و عضلات شما می شود. لذا طراحی یک برنامه تمرینی بدنسازی اصولی از اهمیت بسزایی برخوردار است.

در برنامه تمرینی موارد مختلفی مانند حرکات بدنسازی ، مدت زمان تمرینات در طول هفته ، میزان سوزاندن کالری ها ، تایم استراحت و ... مشخص می شود. محمد صادق کریمیان به طراحی یک برنامه بدنسازی حرفه ای و اصولی اقدام نموده تا شما به ساده ترین شیوه ممکن به هدف موردنظر خود دست پیدا کنید.

ضرورت مصرف مکمل های بدنسازی

بدنسازان باید به منظور افزایش حجم و توده های عضلانی خود در کنار تمرینات ورزشی ، مکمل های بدنسازی استاندارد را مصرف کند. مکمل های بدنسازی ، در انواع مختلفی وجود داشته که برخی از آنها از کیفیت بالایی برخوردار هستند. این مکمل ها دارای ویتامین ها ، مواد معدنی و ریز مغذی ها بوده که نیازهای بدنسازان را تأمین می کنند. مکمل ها در چندین نوع شامل مکمل های افزایش حجم ، مکمل های افزایش قدرت و مکمل های چربی سوزی و ... وجود دارند.

مزایای برنامه بدنسازی طراحی شده از سوی محمدصادق کریمیان

  • برنامه ها بر اساس سطح و توان بدنساز از مبتدی تا پیشرفته طراحی می شوند.
  • برنامه ها با توجه به مکان انجام تمرینات ( منزل یا باشگاه ) تنظیم می شوند.
  • در صورت تمایل ، رژیم غذایی متناسب با برنامه بدنسازی ارائه می شود تا فرد به کسب نتیجه ی موفقیت آمیز بیشتر امیدوار باشد.
  • تمامی برنامه ها به صورت آنلاین به ورزشکاران گرامی ارائه شده و نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد.
  • هر گونه مشاوره های لازم به ورزشکاران به صورت تلفنی ارائه می شود.
  • تمرینات طراحی شده بسیار انعطاف پذیر بوده و از تنوع و جذابیت بالایی برخوردار هستند.
  • به هر گونه سؤالات و ابهامات درباره برنامه های ارائه شده پاسخ داده شده و پشتیبانی کاملی از برنامه های ارائه شده ، انجام می شود.

ارائه انواع برنامه بدنسازی توسط محمدصادق کریمیان

برنامه های بدنسازی در انواع گوناگونی وجود داشته که هر یک برای فردی با ویژگی های خاصی ، مناسب است. برنامه بدنسازی بر اساس سن ، جنس ، قد ، سوابق بدنسازی ، استایل بدنی ، وزن و اهداف بدنساز و ... تنظیم می گردد. منظور از اهداف فرد مواردی همچون چربی سوزی ، لاغری ، سفت شدن عضله ها و ... است.

برنامه های بدنسازی شامل برنامه های تفکیک عضلات ، برنامه های فول بادی ، برنامه های کاردیو و ... می باشند. هر یک از این برنامه ها برای افراد مختلف ، به شکل متفاوتی طراحی می شود.

طراحی برنامه تمرینی سیکس پک توسط محمدصادق کریمیان

اگر شما هم از علاقمندان به سیکس پک یا شکم شش تکه هستید ، باید یک برنامه تمرینی بسیار خوب داشته باشید. البته شاید بگویید که شکم شش تکه در آشپزخانه ایجاد می شود و نیازی به بدنسازی و تمرینات ورزشی نمی باشد. در حالی که این تصور کاملاً نادرست است و برای داشتن شکم شش تکه نیازمند برنامه تمرینی حساب شده ای هستید.

برنامه های تمرینی سیکس پک به صورت هفت تمرین شکمی می باشند و به صورتی تنظیم شده اند که بخش های فوقانی و تحتانی عضلات شکم درگیر شوند. این برنامه باید حداقل سه نوبت در هفته تکرار شود. در کنار انجام تمرینات باید یک رژیم غذایی مناسب درنظر گرفته شود. در برنامه تمرینی سیکس پک باید تمرینات با وزنه و هوازی گنجانده شوند.

طراحی برنامه بدنسازی بانوان به دست محمدصادق کریمیان

بدنسازی بانوان با آقایان ، اندکی تفاوت دارد. زیرا حفظ حالت زنانه ، مسئله مهمی در بدنسازی بانوان است. در طراحی یک برنامه بدنسازی برای خانم ها بایستی به شمار ست ها ، حجم تمرینات و تنوع تمرینات و ... توجه زیادی شود.

طراحی برنامه نباید به شکلی باشد که صرفاً موجب لاغری خانم ها شود. زیرا لاغری به تنهایی موجب زیبایی اندام شما نمی شود. لذا در طراحی برنامه بدنسازی بانوان به جز چربی سوزی ، بایستی به سایر فاکتورها مثل افزایش حجم بعضی از قسمت ها و بهبود توان و قدرت آنها اهمیت داده شود.

دریافت آنلاین برنامه های بدنسازی با روش های نوین

محمد صادق کریمیان ، به ارائه کلیه برنامه های بدنسازی به صورت آنلاین به ورزشکاران گرامی اقدام می کند. دریافت آنلاین برنامه های بدنسازی از مزایای زیادی همراه است. البته زمانی می توان از مزایای چنین برنامه هایی برخوردار شد که از سوی یک مربی حرفه ای تنظیم شده باشد. هزینه تنظیم این برنامه ها مناسب است. تمامی آقایان و خانم هایی که می خواهند بدنسازی را به صورت حرفه ای در منزل یا باشگاه دنبال کنند ، می توانند به دریافت آنلاین برنامه های بدنسازی از مربی مجرب و حرفه ای ما ، اقدام نمایند.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.