کد خبر : 23140 / /
/

روش های علمی زیادی برای انجام کاشت مو با تراکم بالا در ایران وجود دارد.تنها کاری که باید انجام دهید انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در تهران است.

 

 

 

رازهای موهای پرپشت با تراکم کاشت بالا

موهای متراکم و قوی به ظاهری جوان کمک می کند. وقتی موها نازک می شوند و این روند تسریع می شود، با گذشت زمان این امر آشکارتر می شود. در ابتدا خیلی قابل توجه نیست، اما در اواخر فرآیند موها شروع به نازک و ضعیف به نظر می‌کنند. در نهایت حتی پوست سر نیز قابل مشاهده است.بسیاری از مردم این را بسیار ناراحت کننده می دانند. نتیجه می تواند مسائل مربوط به اعتماد به نفس یا کناره گیری اجتماعی باشد. از دست دادن تراکم مو برای برخی افراد می تواند منجر به کاهش کیفیت زندگی شود.اما در کل جای نگرانی نیست.روش های علمی زیادی برای انجام کاشت مو با تراکم بالا در ایران وجود دارد.تنها کاری که باید انجام دهید انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در تهران است.

تراکم طبیعی مو چقدر است؟

 

تراکم مو تعداد واحدهای فولیکول مو در هر سانتی متر مربع روی پوست سر است. هر واحد فولیکولی از پنج ریشه مو تشکیل شده است. به طور متوسط، افرادی که موهای سالم و قوی دارند، 70 تا 110 واحد در هر سانتی متر مربع از پوست سر دارند.اکثر افراد بین 800 تا 1300 تار مو در هر سانتی متر مربع روی پوست سر دارند. معمولاً تراکم در قسمت تاج سر، پشت و بالای پوست سر بیشتر است.

تراکم مو به صورت ژنتیکی تعیین می شود و بر اساس قومیت متفاوت است. افراد سیاه پوست معمولا کمترین تراکم مو را دارند، در حالی که افراد سفید پوست معمولاً بیشترین تراکم مو را دارند. مردم آسیایی تبار معمولاً جایی در این بین هستند.افراد سفید پوست بیشترین تنوع را در رنگ طبیعی مو دارند. افرادی که موهای قرمز دارند کمترین میزان را دارند، در حالی که افراد سبزه و مو مشکی تراکم بیشتری دارند. بیشترین تراکم در مو بور است، اما معمولاً ساختار موی نازک تری دارند.

 

لازمه انجام یک کاشت خوب با تراکم بالا چیست؟

 

برای رسیدن به نتیجه خوب با جراحی ترمیم مو، باید توسط جراح مو با تجربه انجام شود. روش‌های نوآورانه و ابزارهای باکیفیت در موفقیت کاشت موی خود بسیار مؤثر است. در حالت ایده‌آل، ریشه‌های موی کافی در هر سانتی‌متر مربع در طول یک عمل کاشت می‌شود تا تراکم موی بالاتری به دست آید.

با این حال، تنها پوشاندن نقاط طاسی با جراحی کاشت مو کافی نیست. مکان هایی که موها در حال نازک شدن هستند نیز مناطق مناسبی برای کاشت مو هستند. یک جراح خوب درمان را بر روی قسمت‌های جداگانه سر تنظیم می‌کند و به موها تراکم می‌دهد که در سرتاسر پوست سر طبیعی به نظر می‌رسد.

تمام فولیکول ها باید با توجه به جهت رشد مو و تراکم طبیعی وارد شوند. بهترین جراحان نیز از پیوند موی تنها یک مو در خط جلوی مو استفاده خواهند کرد. این حالت طبیعی ترین خط مو را ایجاد می کند. مولتی گرافت های بین دو تا پنج تار مو برای بالا و پشت سر مناسب تر است.در گذشته رایج ترین روش برای ترمیم ریزش مو، روش FUT (پیوند واحد فولیکولی) بود. با این حال، امروزه مدرن ترین تکنیک ها برای به حداکثر رساندن تراکم مو، FUE (استخراج واحد فولیکولی) و DHI (کاشت مستقیم مو) هستند.

نظر دکتر مرجان همتی در رابطه با بهترین روش کاشت با تراکم بالا

 

دکتر مرجان همتی کاشت مو را با جدیدترین روش Sapphire DHI در مجموعه زیبایی آدینا در تهران انجام می دهد. این روش تمام مزایای تکنیک های FUE Sapphire و DHI را برای تراکم کاشت مو ترکیب می کند.

با استفاده از Sapphire DHI، میزان بقای ریشه های مو بیش از 90 درصد است، زیرا آنها فقط برای مدت کوتاهی از منبع خون بدن جدا می شوند. این برای تراکم موی بعدی خوب است.

روند بهبود زخم سریعتر است. میکرو اسکارها با رشد مجدد مو پوشانده می شوند. حداکثر پس از دوازده ماه، روند بهبودی به پایان می رسد و موهای قوی رشد می کنند. موهای جدید و متراکم دیگر تحت تأثیر ریزش موی ارثی قرار نمی گیرند.

برای یافتن یک درمان دائمی برای ریزش موی ژنتیکی، مشاوره با دکتر مرجان همتی می تواند بهترین راه باشد.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.