کد خبر : 23799 / /
/

طراحی کارت ویزیت لاکچری و مدرن برای کسب و کارهای مختلفی نظیر املاک، نمایشگاه ماشین و دفتر بیمه اقدامی حرفه ای است که نیاز به مهارت و تبحر بالایی دارد. شاید بسیاری از افراد تصور کنند که طراحی‌کارت ویزیت امر ساده‌ ای است و هر کسی که بر نرم افزار فتوشاپ تسلط داشته باشد به راحتی می ‌توانند در این حرفه مشغول به کار شود. اما واقعیت اینگونه نیست.

 

 زیرا طراحی‌کارت ویزیت حرفه ای بسیار تخصصی است وتنها کسانی می ‌توانند در این زمینه موفق عمل کنند که در کنار تسلط کامل بر همه اصول و ضوابط حاکم بر این حرفه، دارای خلاقیت بالایی برای طراحی طرح های مختلف نیز باشند. در ادامه نکات مهم طراحی کارت ویزیت چند کسب و کارهای مختلف مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

کارت ویزیت حرفه ای

طراحی حرفه ای کارت ویزیت فرایندی است که به واسطه طراحان حرفه ای و با تجربه صورت می گیرد. طراح باتجربه بر فرآیند کار خود مسلط است و با توجه به کسب و کارهای مختلف به درستی می تواند تشخیص دهد که در حین طراحی کارت ویزیت چه جزئیاتی را باید در آن درج کند.

کارت ویزیت حرفه ای ابزاری است که فقط یک فضای کوچک در اختیار کاربر قرار می ‌دهد. بنابراین مدیریت درج اطلاعات درست و کاربردی در فضایی که در دسترس کاربران قرار دارد بسیار حائز اهمیت است.

به عنوان مثال صاحبان مشاغل نمی توانند همه جزئیات کسب و کار خود را بر روی کارت ویزیت درج کنند. اما می‌ تواند اطلاعات مهم کسب و کار خود را به نحوی بر روی کارت ویزیت قرار دهند که مشتریان هدف از طریق اطلاعات موجود به همه جزئیات و همچنین نکات مهم کسب و کار آنها دسترسی داشته باشند.

دیگر ترفندی که طراحان حرفه ای کارت ویزیت، در طراحی حرفه ای کارت ویزیت مدنظر قرار می‌ دهند انتخاب فونت مناسب برای طراحی است. به عبارت دیگر اندازه فونت باید به نحوی باشد که در کنار داشتن خوانایی ایده‌آل مرتب بوده و به هم ریخته نباشد.

طراحان حرفه ای خلاقیت بسیار بالایی دارند و به راحتی می توانند متناسب با هر کسب‌ وکاری ایده های ناب برای طراحی ارائه دهند. کارت ویزیت حرفه ای از اول تا انتها با کیفیت بالایی طراحی می شود. هرچند که کارت ویزیت به صورت رایگان در اختیار مشتریان و مخاطبان قرار می ‌گیرد اما نباید فراموش کرد که کارت ویزیت به نوعی بیان کننده ارزشی است که هر فردی برای کسب و کار خود قائل است. بنابراین برای طراحی کارت ویزیت حرفه ای باید از بهترین و زیباترین طرح ها استفاده شود.

در طراحی‌کارت ویزیت حرفه ای از تصاویر سه بعدی نیز استفاده می ‌شود. تصاویر سه بعدی جلوه‌ های بی ‌نظیر را در این دسته از کارت ها ایجاد می کنند و به نوعی ظرافت آنها را نیز ارتقا می ‌دهند. به همین دلیل کارت ویزیت های حرفه ای نسبت به کارت ویزیت ساده قابلیت بیشتری برای ماندگاری در ذهن مخاطب دارند. همچنین از جلوه‌ های بصیری چشمگیر در طراحی‌کارت ویزیت حرفه ای برای ارائه اطلاعات ارتباطی نیز استفاده می شود.

طراحی کارت ویزیت داروخانه

داروخانه ها نیز همانند دیگر مشاغل برای آنکه بتوانند در حوزه کاری خود عملکرد موفق و درآمد قابل قبولی داشته باشند نیاز به بازاریابی و تبلیغات دارند. یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی کارت ویزیت داروخانه است. کارت ویزیت داروخانه در صورتی که با رعایت ضوابط و اصول کلی حاکم در این زمینه و همچنین به دست طراحان حرفه ای و کار بلد طراحی شود  مسلماً میزان بهره‌ وری فعالان در این حوزه را تا حدود زیادی ارتقا می بخشد.

برای این حرفه نیز امکان طراحی انواع کارت ویزیت اعم از کارت ویزیت ساده، حرفه ای و طرح لایه باز وجود دارد. مهم نیست که کدام یک از این موارد انتخاب شود، مهم این است که مورد انتخابی با در نظر گرفتن المان های موثر و تاثیر گذار این حرفه طراحی شود. در واقع نحوه طراحی کارت ویزیت رابطه مستقیمی با اعتماد سازی صاحب حرفه مورد نظر دارد. به عبارت دیگر طراحی باید به نحوی صورت بگیرد که مشتریان و مخاطبان هدف با توجه به آن بتوانند به صاحب کسب و کار مورد نظر بدون هیچ شک و شبهه ای اعتماد کنند.

 

 

طراحی کارت ویزیت نمایشگاه ماشین

نمایشگاه ماشین نیز جزو مواردی است که برای موفقیت نیاز به بازاریابی حرفه ای دارد. متاسفانه افزایش بی‌ سابقه قیمت خودرو طی یکی دو سال اخیر موجب شده است که بازار این کسب و کار به شدت دچار رکود شود. بنابراین فعالان این حوزه برای آنکه بتوانند بر مشکلات غلبه کنند، باید از ظرفیت موجود حداکثر استفاده را ببرند مسلماً لازمه دستیابی به چنین هدفی داشتن بازاریابی حرفه ای و مناسب است.

در این حوزه نیز نباید از قابلیت‌های کارت ویزیت نمایشگاه ماشین و تاثیرات مثبت آن در حوزه بازاریابی و جذب مشتری غافل شد. منتهی برای آنکه چاپ کارت ویزیت نمایشگاه ماشین نتایج مورد انتظار را به ارمغان داشته باشد باید طراحی آن کاملا اصولی و حرفه ای صورت بگیرد.

طراحی کارت ویزیت نمایشگاه ماشین زمانی که توسط طراح حرفه ای و کاربلد صورت بگیرد و همه المان های کاربردی مطابق با اصول در آن درج شود، کاربر آن به راحتی می تواند با انتقال آن به مخاطبان هدف، رونق قابل قبولی به کسب و کار خود ببخشند.

یکی از نکات مهمی که برای طراحی‌کارت ویزیت بنگاه بهتر است مورد توجه قرار بگیرد استفاده از تصاویر ماشین های مدل بالا است. لوگو برندهای معروف اتومبیل تاثیر بالقوه ای بر ضمیر ناخودآگاه افراد می‌ گذارد و به همین دلیل اکثر بنگاه های حرفه ای بر روی کارت ویزیت خود تصاویر ماشین های مدل بالا و برندهای مطرح جهانی نظیر لامبورگینی و بنز را چاپ می کنند.

در واقع طراحی این دسته از کارت ویزیت ها باید به نحوی باشد که خواندن آن حس خاصی را به مشتری منتقل کند و یا به عبارت دیگر بی احساس و بی روح نباشد. زیرا در غیر این صورت مشتری حسی نسبت به آن کارت پیدا نخواهد کرد و در نتیجه هیچ تصمیمی نیز برای بازدید از نمایشگاه نخواهد گرفت.

در واقع کارت ویزیت دفتر بیمه یا وکیل طراحی اختصاصی به خصوص خود را دارد و زمانی که به واسطه یک طراح مسلط انجام شود می‌ تواند با بازتاب‌ های بسیار مثبتی برای فعالان این حرفه به همراه باشد.

بهترین وب سایت برای دانلود کارت ویزیت

در حال حاضر امکان طراحی و چاپ کارت ویزیت لایه باز برای همه مشاغل نام برده امکان پذیر است. کسانی که تصمیم به دانلود کارت ویزیت لایه باز نمایشگاه ماشین، دفتر بیمه و حمل و نقل را دارند می‌ توانند از طریق مراجعه به وبسایت های فعال در این حوزه نظیر وبسایت طرحیسا به راحت ترین شکل ممکن طرح مورد نظر را انتخاب کرده و دانلود کنند.

ناگفته نماند که ساده بودن مراحل دانلود کارت ویزیت طرح لایه باز بسیار مهم است و وقت زیادی را از متقاضیان دانلود نمی گیرد. به عبارت دیگر برای دانلود کارت ویزیت برخی از وب‌ سایت‌ ها نیاز است که کاربر ابتدا زمانی را به ثبت نام در آن سایت اختصاص دهد.

این در حالی است که برخی از وب‌ سایت‌ ها نظیر طرحیسا امکان دانلود کارت ویزیت طرح لایه باز را بدون ثبت نام نیز به مشتریان خود می دهد. از این رو افراد می ‌توانند خیلی راحت و با صرف اندکی زمان کارت ویزیت انتخابی خود را از بین مدل های مختلف موجود در این وبسایت به راحتی انتخاب کرده و دانلود کنند. ناگفته نماند که امکان سفارش طراحی کارت ویزیت اختصاصی نیز برای مشاغل مختلف از طرحیسا وجود دارد.

 

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.