کد خبر : 24050 / /
/

خرید مستقیم و بدون واسطه محصولات اشنایدر الکتریک در ایران یکی از بهترین فرصت ها برای دستیابی به محصولات اورجینال این برند می باشد . دفتر اصلی شرکت اشنایدر الکتریک که یک شرکت تولید تجهیزات الکترونیکی است در کشور فرانسه قرار داشته و به واسطه نمایندگی اشنایدر در تهران اقدام به فروش محصولات خود با تضمین بهترین کیفیت و کمترین قیمت همراه با گارانتی یک ساله می کند.

اشنایدر الکتریک با تولید و توزیع محصولاتی با کیفیت، متنوع و ایمن از جمله کلید هوایی اشنایدر ، کنتاکتور اشنایدر ، کلید حرارتی اشنایدر ، کلید اتوماتیک اشنایدر و کلید اتوماتیک غیر قابل تنظیم اشنایدر ، رله شنت و آندر ولتاز کلید اتوماتیک اشنایدر ، شاسی استارت استوپ اشنایدر و شاسی دوبل اشنایدر و چراغ سیگنال اشنایدر ، تایمر و کنترل فاز اشنایدر ، بی متال اشنایدر ، اینورتر اشنایدر یا درایو اشنایدر همچنین سافت استارتر اشنایدر ، محافظ جان اشنایدر و کلید مینیاتوری اشنایدر که در بازار جهانی به یکی از برندهای مشهور و پرفروش تبدیل شده است. کیفیت محصولات این برند به حدی بالاست که در سال ۲۰۱۵ موفق شد که در بین پنجاه شرکت اروپایی برتر قرار داشته باشد. در حال حاضر نمایندگی اشنایدر در بیشتر از ۱۰۰ کشور جهان مشغول ارائه خدمات و محصولات به مشتریان است.

سافت استارتر اشنایدر

سافت استارتر اشنایدر الکتریک یک وسیلۀ مناسب و قدرتمند جهت راه اندازی موتورهای القایی است که با روش برش ولتاژ اعمالی به موتور می تواند ضربه های مکانیکی و استرس های ناشی از آن را کاهش دهد. برخی از کدهای معروف سافت اشنایدر :

ATV610U07N4 | ATV610U15N4 | ATV610U22N4 | ATV610U30N4 | ATV610U40N4 | ATV610U55N4 | ATV610U75N4 | ATV610D11N4 | ATV610D15N4 | ATV610D18N4 | ATV610D22N4 | ATV610D30N4 | ATV610D37N4 | ATV610D45N4 | ATV610D55N4 | ATV610D75N4 | ATV610D90N4 | ATV610C11N4

سافت استارتر اشنایدر

قیمت و کاتالوگ سافت استارتر اشنایدر

نمایندگی اشنایدر در شیراز بعنوان نمایندگی سافت استارتر اشنایدر وارد کننده مستقیم سافت استارتر اشنایدر و سافت استارتر اشنایدر ats22 و سافت استارتر اشنایدر ats48 می باشد همچنین برای خرید ، استعلام قیمت ، دانلود کاتالوگ و مشاهده تنظیمات سافت استارتر اشنایدر میتوانید از وب سایت ثامن کنترل اقدام کنید .

سافت استارتر زیمنس

همانطور که از نامش پیداست سافت استارتر (soft start) به معنای راه اندازی نرم می باشد. لذا برای راه اندازی الکتروموتورها به صورت نرم و تدریجی، سافت استارتر به آنها وصل می کنیم. سافت استارتر ها نمی توانند سرعت موتور را تغییر دهند. بلکه تغییراتی نظیر: کم کردن ولتاژ در لحظه راه اندازی، تغییر زمان استارت و استپ، تنظیم مقدار حفاظت بار و یک سری تنظیمات دیگر که بسته به نوع سافت استارتر دارد انجام می دهند.

کاتالوگ و قیمت سافت استارتر زیمنس

نمایندگی زیمنس در تهران ، ایران ، لاله زار ، اصفهان و مشهد بعنوان نمایندگی سافت استارتر زیمنس  وارد کننده مستقیم سافت استارتر زیمنس می باشد همچنین برای خرید ، استعلام قیمت ، دانلود کاتالوگ ، مشاهده تنظیمات سافت استارتر زیمنس و راهنمای فارسی سافت استارتر زیمنس به وب سایت این شرکت مراجعه کنید.

کلید هوایی اشنایدر

کلید اتوماتیک هوایی اشنایدر یکی از انواع کلیدهای فشار ضعیف است که NTدر دو سری و NW تولید می گردند. موارد کاربرد این کلیدها در ورودی تابلوها است که معمولاً جریان بالایی دارند و برقراری حالت سلکتیو بین کلیدهای ورودی و کلیدهای خروجی را فراهم می کند.

قیمت کلید هوایی اشنایدر

نمایندگی اشنایدر در مشهد بعنوان نمایندگی کلید هوایی اشنایدر  وارد کننده مستقیم کلید هوایی اشنایدر ۲۰۰۰ و کلید هوایی اشنایدر ۱۶۰۰ و کلید هوایی موتوردار اشنایدر می باشد. شما میتوانید برای خرید ، استعلام قیمت و دانلود کاتالوگ کلید هوایی اشنایدر از وب سایت این شرکت اقدام کنید .

پاورمتر اشنایدر

پاورمتر تابلویی یا پاور آنالایزر دستگاهی است که برای سنجش و مانیتورینگ پارامتر های متعددی در زمینه توان و انرژی، در صنایع برق، کارخانجات بزرگ و کوچک، اپراتورهای برق صنعتی و تست ترانسفورماتورهای قدرت تک فاز و سه فاز استفاده می شود. پاورمتر اشنایدر الکتریک از جمله دستگاه های اندازه گیری پرکاربرد در صنعت برق است که مدل های مختلف دارد و اساسی ترین پارامترها را اندازه گیری می کند.

قیمت و فروش پاورمتر اشنایدر

نمایندگی اشنایدر در دبی بعنوان نمایندگی پاورمتر اشنایدر  وارد کننده مستقیم پاورمتر اشنایدر و پاورمتر اشنایدر pm2220 و پاورمتر اشنایدر pm1200 می باشد . برای خرید ، استعلام قیمت ، دانلود کاتالوگ و فروش پاورمتر اشنایدر و خرید پاور آنالایزر اشنایدر میتوانید از وب سایت نمایندگی این برند اقدام کنید .

درایو اشنایدر

استفاده از درایوهای اشنایدر در صنعت و تأسیسات، در ولتاژهای پایین و متوسط با استفاده از امکانات و سرویس های طراحی شده برای آن ها، به بهینه سازی فرآیندها در صنایع و بهبود مدیریت انرژی و در نتیجه صرفه جویی در انرژی و هزینه ها کمک می کند. اینورتر آلتیوار اشنایدر الکتریک در انواع مختلف برای گستره وسیعی از فرکانس خروجی درایو و مناسب موتورها با کیلووات های مختلف طراحی و تولید شده اند.

درایو اشنایدر

کاتالوگ و لیست قیمت درایو اشنایدر

نمایندگی اشنایدر در اهواز بعنوان نمایندگی درایو اشنایدر وارد کننده مستقیم درایو اشنایدر و درایو اشنایدر atv31 و درایو اشنایدر atv71 و درایو اشنایدر atv310 و درایو اشنایدر atv312 و درایو اشنایدر atv61 و سروو درایو اشنایدر می باشد همچنین برای خرید ، استعلام قیمت ، دانلود کاتالوگ ، مشاهده خطاهای درایو اشنایدر و آموزش و تنظیمات درایو اشنایدر میتوانید با واحد فروش این مجموعه در تماس باشید.

کنتاکتور اشنایدر

کنتاکتور یک کلید قطع بار خودکار است که برای روشن یا خاموش کردن مدار الکتریکی استفاده می شود. متداول ترین حوزه کاربردی کنتاکتور، بار جریان بالا است. آن ها قابلیت قطع و وصل جریان در رنج جریان نامی خود را دارند. معمولاً برای کنترل موتورهای الکتریکی از کنتاکتورها استفاده می شود. جریان های سنگین موتور هنگام قطع، قوس الکتریکی تولید می کنند. با استفاده از کنتاکتور می توان این قوس ها را کاهش داد و کنترل نمود.

قیمت کنتاکتور اشنایدر

نمایندگی اشنایدر در ایران وارد کننده مستقیم کنتاکتور اشنایدر اصل ، کنتاکتور اشنایدر d32 ، کنتاکتور اشنایدر d09 ، کنتاکتور اشنایدر d18 ، کنتاکتور اشنایدر d80 ، کنتاکتور اشنایدر d65 ، کنتاکتور اشنایدر d40 ، کنتاکتور اشنایدر d12 ، کنتاکتور اشنایدر lc1d09 شما میتوانید برای خرید ، استعلام قیمت و دانلود کاتالوگ کنتاکتور اشنایدر به سایت این شرکت مراجعه کنید.

کلید حرارتی اشنایدر

کلید حرارتی اشنایدر الکتریک برای محافظت و کنترل مصرف کننده و الکتروموتور در مقابل جریان های شدید (اتصال کوتاه) ساخته شده است. کلید حرارتی مغناطیسی بر اساس پدیدۀ الکترومغناطیس کار می کند.

کلید حرارتی مغناطیسی یا کلید محافظ موتور نوعی کلید خودکار است و می تواند جریان شدید الکتروموتور را در زمان راه اندازی تحمل کند، بدون اینکه کلید قطع شود.

قیمت کلید حرارتی اشنایدر

نمایندگی اشنایدر در ترکیه بعنوان نمایندگی کلید حرارتی اشنایدر وارد کننده مستقیم کلید حرارتی اشنایدر ، کلید حرارتی اشنایدر gv3 ، کلید حرارتی اشنایدر gv2me16 ، کلید حرارتی اشنایدر gv2me32 ، کلید حرارتی اشنایدر ۸۰ آمپر و کلید حرارتی اشنایدر ۳۲ آمپر می باشد . برای خرید ، استعلام قیمت ، دانلود کاتالوگ کلید حرارتی اشنایدر و مشاهده رنج کلید حرارتی اشنایدر و دریافت قیمت روز کلید حرارتی اشنایدر با واحد بازرگانی این مجموعه در تماس باشید.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.