کد خبر : 2414 / /
/

در کوران بازی‌های پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، انتشار خبر پیشنهاد سرمربیگری تیم سایپا به حمید مطهری اتفاقی عجیب بود.

چه کسی پیشنهاد لیگ برتری مطهری را رسانه‌ای کرد؛

پشت پرده ماجرای جدایی مربی قرمزها

در کوران بازی‌های پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، انتشار خبر پیشنهاد سرمربیگری تیم سایپا به حمید مطهری اتفاقی عجیب بود.

حمید مطهری دستیار با سابقه و محجوب یحیی گل محمدی در حالی با پیشنهاد خوبی از سوی ساپیا برای حضور در راس کادر فنی نارنجی ها روبرو شده که از این پیشنهادها در طول این فصل تقریبا از سوی همه تیم های لیگ برتری به مطهری رسیده که با پاسخ منفی مربی سرخ ها مواجه شده است.

حمید مطهری

در چنین شرایطی و در حالی که مطهری به عنوان یکی از مهم ترین ارکان کادر فنی پرسپولیس در کنار یحیی گل محمدی در هند به سر می برد و تمام تمرکزش روی کمک به یحیی در ماموریت آسیایی پرسپولیس معطوف است خبر پیشنهاد سایپایی ها در حالی منتشر می شود که بعید است با موافقت مطهری و همین طور مسئولان باشگاه روبرو شود.

این در شرایطی است که به نظر می رسد این موضوع از سوی مدیران باشگاه سایپا رسانه ای شده و مطهری و پرسپولیسی ها در شرایط فعلی اصلا علاقه ای به رسانه ای شدن این خبر نداشتند. در مجموع بعید است در روزهای آینده پالس های مثبتی از سوی مطهری و پرسپولیسی ها در این خصوص به سوی ساپیایی ها برسد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار