کد خبر : 24447 / /
/

راهنمای جامع خرید و قیمت دوربین مداربسته بیسیم برای انواع اماکن مختلف

 

 

خرید دوربین مداربسته وایرلس از فروشگاع توان نمایندگی دوربین آیمو IMOU در ایران

 

در این مقاله قصد داریم تا افرادی نیاز به یک سیستم دوربین مداربسته بیسیم دارند و می‌خواهند بدون دردسر و سریع یک سامانه دوربین مداربسته راه اندازی کنند را راهنمایی کنیم.

فروشگاه توان نمایندگی دوربین آیمو IMOU در ایران، معتبرترین فروشگاه در زمینه عرضه و فروش انواع دوربین مداربسته بیسیم ، دوربین سیم کارت خور و دوربین وای فای می‌باشد.

که پس از پایان این مقاله می‌توانید جهت خرید دوربین مداربسته بیسیم به سایت فروشگاه توان نمایندگی دوربین ایمو IMOU مراجعه کنید. در ادامه این مقاله جذاب با ما همراه باشید.

راهنمای خرید دوربین مداربسته بیسیم

یکی از دغدغه هایی که کاربران هنگام خرید و تهیه یک سیستم دوربین مدار بسته با آن مواجه هستند این است که آیا می توانند برای محل مورد نظر خود که قرار است به یک سیستم نظارت تصویری مجهز شود از سیستم های بیسیم و بدون کابل کشی استفاده نمایند یا خیر. برای خرید و قیمت دوربین بیسیم میتوانید به سایت فروشگاه توان عرضه کننده انواع دوربین مداربسته بی سیم، سیم کارتی و وای فای مراجعه کنید.

مزایای استفاده از یک سیستم دوربین مداربسته بیسیم

یکی از محسنات بسیار چشمگیر دوربین های بیسیم همین عدم کابل کشی و کاهش هزینه های کابل کشی و اجرا و همچنین کاهش تخریب می باشد.

معمولا برای تهیه توان مصرفی دوربین های بیسیم شما به برق نیاز دارید که این برق می تواند از نزدیک ترین محل مورد نظر تامین شود.

پس دقت به این نکته کلیدی ضروری است که سیستم های نظارتی تصویری حتما به برق نیاز دارند و این موضوع باید در هنگام جانمایی و تهیه این دوربین مد نظر قرار بگیرد.

البته شایان ذکر است که یک سری از دوربین های بیسیم دارای باطری می باشند که تا حدود یک هفته می توانند برای دوربین برق تامین نمایند که دوربین ها خیلی ناچیز و کم تنوع بوده و همچنین محدودیت زمانی برای تامین انرژی دوربین را دارا می باشند.

معرفی دوربین مداربسته بیسیم

معرفی دوربین مداربسته بیسیم - وای فای - سیم کارت خور

دوربین های مداربسته بیسیم همانطور که پیش تر بدان ها اشاره کردیم دوربین هایی هستند که نیاز به کابل کشی نداشته و معمولا به صورت تکی به کار گرفته می شوند.

البته در این سری از دوربین ها ، به صورت چند تایی و پک نیز وجود دارد که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

پشتیبانی از رم حافظه در دوربین بیسیم

دوربین های تکی معمولا برای ضبط تصاویر از رم پشتیبانی می کنند و این قابلیت را دارا هستند که تا ۶۴ و گاها ۱۲۸ مگابایت را در خود ذخیره نمایند.

بهره مندی از گواهی استاندارد حفاظتی در دوربین مداربسته وایرلس

این دوربین های تکی معمولا در فضاهای داخلی به کار گرفته می شوند و ضد آب نیستند. البته مدل های خارجی و دارای استاندارد IP67 این دوربین ها نیز وجود دارد.

یکی از دوربین معروف بیسیم دوربین های آنتن دار دو یا سه آنتنه می باشند که قابلیت چرخش داشته و تا ۶۴MB رم ساپورت می کنند. شما می توانید از طریق وای فای این دوربین را روی گوشی موبایل خود یا تبلت ست نمایید.

انتقال تصاویر رایگان P2P در دوربین مداربسته وای فای

برای ست کردن این دوربین ها روی گوشی موبایل خود باید نرم افزار مربوطه را که مربوط به آن دوربین وای فای مورد نظر می باشد را دانلود و روی گوشی نصب نمایید.

سپس از طریق سریال P2P دستگاه که به صورت یکتا می باشد می توانید این دوربین را گوشی موبایل خود اضافه نمایید. نرم افزار این دوربین ها طوری طراحی شده است که شما می توانید تا چند دوربین بیسیم را روی گوشی موبایل خود اضافه نمایید.

انواع دوربین مداربسته بی سیم و وای فای

این دوربین ها معمولا دارای میکروفون می باشند و شما می توانید صدای دوربین را روی گوشی خود دریافت نمایید.

به غیر از دوربین های بیسیم چرخشی دو و سه آنتن می توان به دوربین های بالت آنتن دار محیط خارجی و همچنین دوربین لامپی و فیش آی یا چشم ماهی نیز اشاره کرد.

دوربین مداربسته وای فای لامپی و فیش آی به شما یک تصویر محدب ۳۶۰ درجه از بالا ارائه می دهند و شما این امکان را دارید تا از طریق نرم افزار موبایلی تصویر دوربین را به صورت نرم افزاری به چهار یا بیشتر تصویر مجزا قسمت نمایید و هر کدام را به صورت جداگانه مانیتور نمایید.

انواع پکیج دوربین مداربسته بی سیم

در کنار دوربین های تکی که بدان ها اشاره کردیم دوربین های بیسیم به صورت پک نیز وجود دارند. این سری از دوربین ها به صورت پک های چهار کانال و هشت کانال وجود دارند و هنگام خرید این پک شما باید به صورت یکجا پک را خریداری نمایید.

دستگاه NVR برای ضبط تصاویر دوربین بیسیم

این دوربین ها به همراه یک دستگاه ضبط تصویر NVR در اختیار شما قرار می گیرد و این امکان برای شما وجود دارد تا تصویر دوربین ها به صورت جداگانه و بکجا روی دستگاه ضبط تصویر ضبط شوند.

دوربین های مدار بسته وایرلس مناسب برای اماکن خارجی و محیط های باز

از محسنات این پک ها این است که دوربین را می توان در محیط های خارجی نصب کرد و همچنین با توجه به وجود دستگاه ضبط تصویر NVR این امکان برای شما فراهم است تا تعداد روز بسیار بیشتری را با توجه به ساپورت دستگاه از هارد با حجم بالا ذخیره داشته باشید.

این دوربین های بیسیم از تکنولوژی دوربین های تحت شبکه می باشند و این ویژگی را دارند که تمامی دوربین ها روی دستگاه ست شده و آماده هستند و شما نیازی به تنظیمات خاصی ندارید. برای انتقال تصویر کافی است تا دستگاه را از طریق کابل شبکه به مودم وصل کرده و تصاویر را از طریق نرم افزار موبایلی مربوطه مانیتور نمایید.

رنج فواصل قابل استفاده برای دستگاه NVR بیسیم و دوربین بی سیم

یکی از محدودیت هایی که در سیستم های مدار بسته وای فای و دوربین های بیسیم وجود دارد این است که نباید این دوربین ها را طبقات به کار برد و باید دقت داشت که دوربین و مودم وایرلس و یا دوربین و دستگاه NVR بیسیم پک مورد نظر همگی در یک طبقه باشند تا سیگنال دیتای دوربین دچار افت نشود.

دوربین مداربسته آی پی وای فای

یک سری از محصولات دوربین مداربسته که در پروژه های بزرگ و حرفه ای به کار گرفته می شوند دوربین های تحت شبکه با دوربین های آی پی می باشند.

البته در اصل تمام دوربین های بیسیم دارای تکنولوژی دوربین تحت شبکه می باشند که انتقال دیتا از طریق وای فای صورت می گیرد.

شما می توانید دوربین های تحت شبکه با سیم را با استفاده از آنتن های وایرلس به صورت یک سیستم بیسیم به کار بگیرید.

از این مدل از دوربین ها و این راه حل در پروژه های بزرگ و مسافت بالا مانند کنترل ترافیک استفاده می شوند. این مدل و راه حل باعث می شود که اولا ارسال دیتا از طریق آنتن فراهم شود و در پله دوم سبب می شود که به کار گیری سیستم مداربسته بیسیم به طور چشمگیری هزینه ها را کاهش دهد.

دوربین مداربسته سیم کارت خور

یکی از دوربین های کاربردی که در سیستم های مداربسته بیسیم وجود دارد دوربین مداربسته سیم کارتی می باشند. دوربین های مدار بسته بیسیم برای انتقال دیتا مخصوصا در فضای اینترت نیاز به یک شبکه وای فای دارند. حال اگر برای اینترنت محدودیت داشته

باشیم می توانیم از دیتای شبکه همراه و اینترنت سیم کارت ، این انتقال دیتا را تامین کرد.

دوربین سیم کارت خور بیسیم و نحوه استفاده از آن

بنابراین  برای تامین اینترنت کافی است در داخل دوربین فقط یک سیم کارت قرار دهید. فقط بحث مهمی که در استفاده از دوربین های سیم کارت خور وجود دارد موضوع رجیستری می باشد.

از آنجایی که دوربین مداربسته سیم کارت خور به عنوان یک وسیله سیم کارتی به حساب می آید . اما مشکلی که وجود دارد این دوربین های سیم کارتی به عنوان یک تلفن همراه رجیستر نمی شوند و فقط فرصت یک ماهه در استفاده از دیتای سیم کارت این سری از دوربین های مداربسته سیم کارت خور وجود دارد.

دوربین مداربسته آیمو Imou

دوربین آیمو Imou و دوربین ایمو رنجر 2

یکی از مدل های به روز و پر قابلیت دوربین های مداربسته بیسیم سری محصولات دوربین مداربسته آیمو IMOU می باشد.

این سری از محصولات که زیر مجموعه دوربین های داهوا می باشند دارای کیفیت بسیار بالا چه در کیفیت و چه در ساخت نسبت به سایر محصولات دوربین مداربسته بیسیم دارا می باشند.

دوربین آیمو با تنوع بسیار زیاد

یکی از محسنات دوربین ایمو نسبت به سایر محصولات بیسیم این است که دارای تنوع محصولی بالایی می باشد و اکثر مدل های دوربین بیسیم را دارا می باشند.

دوربین مداربسته ایمو IMOU در کنار دستگاه NVR بیسیم آیمو

این سری از محصولات بیسیم دارای دستگاه NVR نیز می باشند و شما تمام مدل های این دوربین ها را به صورت تکی یا باهم می توانید به دستگاه NVR اضافه نمایید.

دستگاه های NVR برند ایمو دارای ۴ کانال و هشت کانال می باشند. تمام دوربین های ایمو علاوه بر اینکه قابلیت اضافه شدن به دستگاه NVR داهوا را دارا می باشند و می توانند ضبط تصویر را ارائه دهند خود به تکی قابلیت پشتیبانی تا ظرفیت 128MB را دارا می باشند.

دوربین ایمو با قابلیت سامانه صدای 2 طرفه

دوربین های مداربسته بیسیم ایمو این قابلیت را دارا می باشد که از طریق نرم افزار موبایلی Imou Life به کاربر صدای دو طرفه ارائه دهد.

دوربین آیمو با تکنولوژی هوشمند تشخیص حرکت انسان

دوربین مداربسته آیمو IMOU دارای قابلیت های نرم افزاری فراوان مثل تشخیص حرکت انسان به صورت هوشمند می باشد که این موضوع به صورت چشمگیری امنیت مکان مورد نظر را بالا می برد. برای خرید و قیمت دوربین آیمو IMOU می توانید به سایت فروشگاه توان نمایندگی دوربین آیمو Imou مراجعه کنید.

از معروف ترین مدل های دوربین آیمو می توان به مدل دوربین آیمو رنجر 2 اشاره کرد که در زیر به بیان مشخصات آن خواهیم پرداخت.

دوربین ایمو رنجر ۲

یکی از محصولات پر طرفدار دوربین مداربسته بسته بیسم ایمو، دوربین ایمو رنجر ۲ می باشد.

دوربین ایمو رنجر ۲ با قابلیت پشتیبانی از MicroSD تا 256 گیگابایت

از دیگر قابلیت های دوربین ایمو رنجر ۲ قابلیت پشتیبانی رم تا 128 گیگا بایت را دارا می باشد که کاربر می تواند تعداد روز های بالایی تصاویر ضبط شده را بکاپ داشته باشد.

دوربین آیمو رنجر 2 با قابلیت پوشش 360 درجه ای

دوربین ایمو رنجر ۲ دارای قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه بوده و می تواند کلیه محیط اطراف خود را پوشس دهد.

دوربین آیمو رنجر 2 با قابلیت پیشرفته تشخیص انسان

از دیگر محسنات کاربردی و ویژه در دوربین ایمو رنجر 2 قابلیت تشخیص انسان است که با این قابلیت می توان اولا وجود انسان را تشخیص داد و در صورت دلخواه این امکان برای دوربین فراهم است که اقدام به ضبط نماید.

دوربین آیمو رنجر 2 با قابلیت حرفه ای سامانه صدای 2 طرفه

یکی از قابلیت های کاربردی و مهم دیگر در دوربین آیمو رنجر 2 قابلیت صدای دو طرفه می باشد.

در این قابلیت علاوه بر شنیدن صدای محیط این قابلیت برای شما فراهم است تا به وسیله گوشی خود با محیطی که دوربین در آن قرار داده شده است به صورت کاملا آنلاین و با بهترین کیفیت صحبت نمایید.

خرید و قیمت دوربین ایمو رنجر ۲ از فروشگاه توان + مشاوره رایگان تلفنی

در بین محصولات دوربین وای فای بیسیم، دوربین ایمو رنجر ۲ دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد. بازدیدکننده و مشتری گرامی جهت خرید و قیمت دوربین آیمو رنجر ۲ می توانید به سایت فروشگاه توان نمایندگی دوربین آیمو Imou مراجعه بفرمایید.

برای خرید دوربین مداربسته بیسیم مورد نیاز خود می‌توانید به آدرس سایت فروشگاه توان نمایندگی دوربین آیمو به آدرس اینترنتی https://tavancctv.com/ مراجعه کنید و خرید خود را انجام دهید.

یا بصورت تلفنی با خط ویژه فروشگاه توان نمایندگی دوربین IMOU با شماره 91004949 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان هنگام خرید دوربین آیمو خود بهره مند شوید.

برای خرید سیستم دوربین مداربسته بیسیم خود بصورت حضوری از فروشگاه توان به آدرس: تهران – خیابان جمهوری – نبش خیابان شیخ هادی – پاساژ علاءالدین 2 – طبقه همکف پلاک 13 فروشگاه توان مراجعه بفرمایید.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.