کد خبر : 24695 / /
/

 

 

خدمات مجموعه امدادخبر در امداد خودرو دامغان شامل موارد زیر می باشد:

یدک کش دامغان

خودروبر دامغان

خودرو سوار دامغان

امداد بنزین دامغان

امداد باتری کمکی دامغان

مکانیک سیار دامغان

امداد پنچری دامغان

تمامی خدمات بالا و خدمات دیگر این مجموعه به صورت ۲۴ ساعته و در هفت روز هفته  برای شما راننده گرامی قابل عرضه است.

همچنین این خدمات به منظور بقای کسب وکار مجموعه ما با مناسبترین تعرفه و بهترین کیفیت ممکن در اختیار شما قرار دارد. شما می توانید با کمترین هزینه نسبت به تعرفه های مجموعه های  دیگرو با خیالی آسوده از بابت هزینه کرد خود و کیفیت خدمات ، از این امکانات استفاده کنید.

نمایندگی امدادخبر در امداد خودرو دامغان ارائه کننده خدمات امدادی در شهرستان دامغان در جاده های مواصلاتی منتهی به  این شهر محور های زیر را شامل می شود:

محور دامغان- شاهرود، در شرق13

محور دامغان- سمنانلادمحله

  • امداد خودرو  دامغان  به  سمنان
  • امداد خودرو دامغان به معلمان و جندق
  • امداد خودرو دامغان به فولادمحله و کیاسر
  • امداد خودرو دامغان به شاهرود
  • امداد خودرو دامغان به گلوگاه

امداد خودرو  دامغان  به  سمنان

محور دامغان به سمنان که از مهمترین محورهای این شهر و مسیر تردد زائران عزیز حرم رضوی است ، مسافرانی که قصد سفر از شرق به غرب کشور را دارند.

در این مسیر گردنه برفگیر و صعب العبور آهوان را داریم. برای عبور از گردنه آهوان درفصل زمستان،  حتما باید زنجیر چرخ و دیگر تجهیزات زمستانی را به همراه داشته باشید و با احتیاط و دقت کافی عبور کنید.

تقریبا بیشتر خرابی خودروها در این محور رخ می دهد، چرا که در عبور از این گردنه،  فشاری مضاعف نسبت به مسیرهای کفی دیگر به موتور خودرو وارد می شود که این خود مسبب آشکار شدن عیوب پنهان خودرو و توقف ناخواسته  خودرو در این قسمت از  مسیر  است.

این محور مسیری  با  جاده یکطرفه و بزرگراه است که امکانات رفاهی متعددی هم در این مسیر صد و ده کیلومتری  برای مسافران  فراهم آورده شده است از قبیل:

  • جایگاه گاز
  • جایگاه بنزین
  • زائرسرا ها ( مجتمع های رفاهی بین راهی که به واسطه عبور زائران و گاها  سرمایه گذاری آستان قدس به این نام شناخته می شوند )
  • تعویض روغنی ها
  • آپاراتی ها (پنچرگیری ها)

و…

امدادگران امدادخبر در نمایندگی امداد خودرو دامغان با کادری مجرب و با سابقه درخشان،  همچین  بهره گیری ازناوگان امدادی شامل  یدک کش ، خودرو سوار و خودروبر چرخگیر و ایضا  امدادتعمیر در محل به صاحبان وسایل نقلیه نیازمند کمک،  امدادرسانی می کند. در این مسیر نیز با توجه به مختصات نقطه توقف خودروی شما و همچنین مقصد در خواستی شما، امدادگران امداد خودرو دامغان یا امداد خودرو سمنان برای رفع مشکل شما اعزام می شوند.

14

امداد خودرو دامغان به معلمان و جندق

محور دامغان به معلمان و در ادامه جندق که ازمسیرهای دشوار برای رانندگی است ودارای درجه ای از صعب العبوری است.   جاده‌ در منطقه ای کویری گاهی با جشم انداز وسیع شن‌های روان صحرا است که در انتهای مسیر و پس از گذشتن از چند شهر به کلانشهر اصفهان و از طرف دیگر به کلانشهر یزد ختم می شود.

در این مسیر گردنه معلمان به رشم  را داریم که این گردنه نیز به دلیل دوطرفه بودن جاده و تردد خودروهای سنگین و همچنین  کمبود امکانات راهداری در فصول سرد سال، عبور و مرور وسایل نقلیه سواری  با دشواری صورت می گیرد.

جاده دامغان به معلمان و جندق، در منطقه ای  لم یزرع و از نظر مناظر طبیعی یکنواخت و خسته کننده است که امکانات رفاهی با پراکندگی مناسب در تمام مسیر و همچنین نظارت پلیس وجود ندارد .

امداد گران امداد خبر در نمایندگی امداد خودرو دامغان در این محور صعب العبور جنوب دامغان  نیز آماده امداد رسانی به هم وطنان عزیز می باشد.

امداد خودرو دامغان به فولادمحله و کیاسر

محور دامغان به فولادمحله و کیاسر، دو شهر دامغان و ساری در استان مازندران را با مسافتی  صدوهشتاد کیلومتری به هم مرتبط می‌کند.

این  جاده دوطرفه، کوهستانی و دارای سربالایی ها و سراشیبی های تند و البته متعدد است. درفصل سرما همراه داشتن زنجیر چرخ و دیگر تجهیزات مناسب این فصل، ضروری به نظر می‌رسد. درهنگام طی  مسیر از مناظر طبیعی و جنگل‌ها  لذت ببرید.

در طی مسیر و تا رسیدن به ساری سه جایگاه بنزین وجود دارد و جایگاه گاز CNG موجود نیست. در مسیر چند تعمیرگاه محلی نیزفعالیت می کنند ولی نمایندگی مجاز نمی باشند. در صورت بروز هرگونه ایراد در خودروی خود در این محور با امدادگران امدادخبر در نمایندگی امداد خودرو دامغان ارتباط بگیرید تا در اسرع وقت در محل درخواست شما حاضر و مشکل خودروی شما را برطرف کنند.

امدادگران امدادخبر در نمایندگی امداد خودرو دامغان در این مسیر زیبا و کوهستانی اقدام به خدمت رسانی با خودروهای خودروسوار ، خودروبر چرخگیر ، یدک کش ، جرثقیل دکل دار و همچنین امداد در محل  به شما عزیزان می نماید.

15

امداد خودرو دامغان به شاهرود

محور دامغان به شاهرود که جاده‌ی دوطرفه و نسبتا خوبی داراست و دامغان را به شاهرود و در ادامه به مشهد مرتبط می کند. امدادگران امدادخبر در نمایندگی امداد خودروی دامغان در این مسیر هفتاد کیلومتری نیز یاری دهنده شما و همراه و همقدم با شما هستند. در این محور نیز مانند سایر محورها بسته به مختصات نقطه توقف شما و همچنین مقصد درخواستی شما، از امدادگران امداد خودرو دامغان یا در موارد دیگر از امداد خودرو شاهرود، امدادگر برای کمک به شما اعزام می شود.  

امداد خودرو دامغان به گلوگاه

جاده‌ی کوهستانی و جنگلی دامغان به گلوگاه در دست ساخت است و به زودی افتتاح می شود البته که در همین حال نیز توسط بومیان منطقه به طور غیر رسمی بهره برداری شده است.

این مسیر کاملا دوطرفه همراه با شیب های متعدد و جاده باریک ولی بکر و دیدنی می باشد. طول مسیر تا گلوگاه تقریبا صدوچهل کیلومتر است و در طول  مسیر سه جایگاه بنزین در شهرهای  کلاته ، دیباج و همچنین نیالا جانمایی شده و یک جایگاه گاز  CNG  نیز در شهر دیباج است.

در فصول سرد حتما تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ همراه داشته باشید و در صورت نیاز به هرگونه خدمت امدادی با امدادگران امدادخبر در نمایندگی امداد خودرو دامغان تماس بگیرد تا با حضور در محل نیاز شما را برطرف کنند.

 

امداد خودرو دامغان سعی دارد  تا با بهره گیری توامان از تجربه کارآمد، مهارت تخصصی و تعهد کاری، خدمت رسانی به کلیه هموطنان محترمی که نیازمند به خدمات امدادی شهری و همچنینی خدمات امدادی جاده ای هستند و از طرفی قصد استفاده از خددمات مجموعه امدادخبر در نمایندگی امداد خودرو دامغان را دارند، فراهم سازد.

تمام تلاش ما این است تا کیفیت برتر خدمات امدادی و تعهد کاری مجموعه خود را در عمل به شما ثابت کنیم.

امداد خودرو دامغان در هر لحظه برای اعزام امدادگر به هر مختصات جغرافیایی آماده است.

 

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.