کد خبر : 25195 / /
/

پیدا کردن یک شرکت معتبر برای حفر چاه ولایروبی چاه در کرج مهم است.زیرا یک خط فاضلاب شکسته شده ترس را در دل صاحبان خانه ایجاد می کند. به عنوان مثال، هزینه بالای تعویض خط فاضلاب می‌تواند هزینه زیادی برای صاحب خانه ایجاد نماید. ازطرفی, یک خط فاضلاب کاملاً خراب به این معنی است که تمام عملیات فاضلاب در خانه باید متوقف شود: توالت، سینک، دوش، و وان حمام.

هنگامی که یک پیمانکار تخمینی از هزینه های تعمیر خط فاضلاب شما ارائه می دهد، این برآورد شامل هزینه حفر چاه در کرج و هزینه تعویض واقعی لوله می شود.

عمق خط فاضلاب چقدر است؟

خطوط فاضلاب در املاک خصوصی می تواند به عمق 180سانتی متر عمق داشته باشد. در مناطقی که آب و هوای سرد دارند، لوله در عمق بیشتری دفن می شود تا از یخ زدن در زمستان جلوگیری شود.

عمق لوله همیشه به اقلیم بستگی ندارد. حتی در آب و هوای گرم، لوله گاهی اوقات می تواند بسیار عمیق دفن شود . بستگی به محل قرار گرفتن شبکه فاضلاب شهری شما داشته باشد.

نکته

خطوط فاضلاب در املاک خصوصی با خطوط فاضلاب عمومی که حداقل 360سانتی متر عمق دارند، یکسان نیست.

.خاک رس یا خاک متراکم و همچنین وجود ریشه های بزرگ زیاد می تواند زمان حفاری چاه را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

دما و آب و هوا:آب و هوای سرد می تواند عوارض دیگری ایجاد کند. در این مناطق، لوله فاضلاب می تواند کاملاً عمیق باشد زیرا خط یخ زدگی (عمقی که زمین در زمستان تا آن یخ می زند) ممکن است 120سانتی متر یا بیشتر زیر سطح باشد.

همچنین، اگر خط فاضلاب شما در زمستان از کار بیفتد، با کار دشواری روبرو می شوید که در دمای انجماد از زمین یخ زده عبور کنید. ممکن است انجام این کار با دست غیرممکن باشد و ممکن است لازم باشد با تجهیزات زمینی تماس بگیرید.

2

یکی از حیاتی ترین مراحل در حفر ترانشه برای تعویض خط فاضلاب، اطمینان از حفاری چاه در محل مناسب است. اگر نمی دانید که خط فاضلاب شما کجا می رود، از یک بازرسی دوربین فیلمبرداری کمک بگیرید. تکنسین دوربین را از کانال فاضلاب و از خانه شما پایین می‌آورد و می‌تواند در نقاط مختلف توقف کند. این دوربین دارای یک فرستنده رادیویی است که مکان آن را نشان می دهد. در هر نقطه ای، تکنسین می تواند مکان یاب را روی زمین جارو کند تا سیگنال را بخواند و به شما امکان می دهد زمین را مستقیماً بالای لوله فاضلاب علامت گذاری کنید.

تا جایی که ممکن است دقیق باشید زیرا برای حفاری دستی در نقطه اشتباه هزینه زیادی را با کار بی فایده پرداخت خواهید کرد. با تکنسین کار کنید تا مطمئن شوید که محل دقیق را پیدا کرده اید و سپس یک خط در تمام طول لوله با رنگ علامت گذاری کنید.

قبل از اینکه بتوانید به خاک برسید، ممکن است مجبور شوید موانعی مانند پیاده روهای بتنی یا آجری، راهروها یا دال ها را بردارید. از یک پتک برای شکستن بتن استفاده می شود و از لبه شروع کنید. برای سازه های بتنی بزرگ، ارزش اجاره یک چکش برقی یا تفنگ خردکن استفاده می شود.

در حین حفاری، ممکن است لازم باشد ریشه های درختان و درختچه ها را در حین برخورد با آنها جدا شود. برخی از ریشه های کوچک را می توان با تیغه بیل خود جدا کرد. سایر ریشه ها را باید با قیچی هرس یا اره دستی قیچی کرد. ریشه های سنگین تر به اره برقی نیاز دارند. ریشه ها را در کیسه های تمیز کردن حیاط قرار دهید تا بعداً آنها را جدا کنید.

اگر مشکل فاضلاب شما اضطراری است، ممکن است قبل از دیدن لوله آن را بو کنید. ممکن است متوجه شوید که خاک با فاضلاب اشباع شده است. اگر خط فاضلاب به خوبی کشیده شده باشد، ظاهر شدن یک لایه سنگریزه به شما هشدار می دهد که به خط فاضلاب نزدیک شده اید.

در این مرحله، هنگام حفاری فضای اطراف خط فاضلاب، که ممکن است یک لوله پلاستیکی، لوله سفالی یا لوله چدنی باشد، با دقت حفاری کنید. حتی ممکن است چندین نوع لوله را پیدا کنید که به هم متصل شده اند. با گشاد کردن ترانشه، مقدار زیادی خاک در اطراف لوله را پاک کنید، که به پیمانکار امکان می دهد به راحتی آن را جایگزین کند.

تا زمانی که عملیات تعویض فاضلاب کامل نشود، بسیار مهم است که از سنگر در برابر حیوانات خانگی یا کودکانی که ممکن است سقوط کنند محافظت کنید. این کار را می توان با پوشاندن ترانشه یا با نصب حصارهای موقت محکم برای محافظت در برابر نفوذ انجام داد.

3

زمان انجام حفر چاه در کرج

یکی از سوال‌های پرتکرار اکثریت این است که بهترین زمان برای کندن چاه در کرج چه موقع است؟ چاه قدیمی من فقط پر شده با تخلیه مشکلش حل می‌شود دیگر چه نیازی به حفر چاه نو است؟ درست است در برخی موارد بعد از تخلیه چاه، ممکن است نیازی به حفر چاه نباشد اما اگر کارشناس تشخیص دهد که چاه در معرض ریزش است و تعمیر آن فایده‌ای ندارد به شما توصیه حفر چاه نو را می‌کند.

چاه‌های قدیمی که دیگر مانند گذشته کارایی مفید ندارند و تخلیه چاه نیز جوابگوی آنها نیست یا اینکه ساختمانی به اشتباه برایش چاهی غیر استاندارد حفر شده باشد، نیاز به کندن چاه جدید دارند. خب این خودش بهترین زمان به حساب می‌آید اینکه شما بتوانید هر موقع متوجه عدم کارایی چاه قدیم شوید، بهتر است چاه جدید را حفر کنید.

اما در مورد اینکه چه موقع از سال از نظر شرایط آب و هوایی انجام کار مناسب است؟ باید گفت که در واقع در نیمه تابستان که بارندگی‌ها به حداقل زمان خود هستند، مانند مرداد و شهریور، زیرا در این فصل‌ها سطح آب‌های زیرزمینی به پایین‌ترین سطح خود می‌رسند. اما اگر بارندگی در فصل‌های دیگر نیز کم باشد و به تشخیص کارشناس مشکلی برای حفر چاه نباشد می‌توان کار را انجام داد.

چه موقع لایروبی چاه در کرج را انجام دهیم؟

در مورد زمان انجام لایروبی، بهتر است از متخصصی که برای تخلیه چاه درخواست می‌دهید، راهنمایی بخواهید. اما در حالت کلی وقتی شما متوجه می‌شوید که بین دو تخلیه فاصله زمانی کمی است، این نشان دهنده این است که چاه شما دچار مشکل شده و باید از یک فرد با تجربه و دارای مهارت در این زمینه کمک بگیرید. برای تشخیص اینکه چه نوع مشکلی وجود دارد و آیا به لایروبی نیاز دارد یا خیر. با این وجود شما بهتر است با هر دوبار تخلیه یکبار لایروبی انجام دهید.

4

در برخی موارد نیز ممکن است چاه فقط نیاز به تعمیر داشته باشد، یا اینکه باید چاه جدیدی حفر شود. اگر نیاز به مشاوره در زمینه لایروبی یا حفر چاه در کرج دارید می‌توانید با کارشناسان شرکت ما تماس برقرار کرده و سوالات خود را بپرسید. شرکت لوله بازکنی در کرج با دراختیار داشتن تجهیزات و دستگاههای پیشرفته در زمینه حفر وکندن چاه لایروبی چاه در کرج, تخلیه چاه در کرج,تشخیص ترکیدگی لوله در کرج, لوله بازکنی از جمله لوله بازکنی در مهرشهر ,لوله بازکنی در گوهردشت ,لوله بازکنی در عظیمیه, لوله بازکنی جهانشهر و.... رفع نم و بوی بدفاضلاب در کرج و....بیش از 15سال درحال فعالیت می باشد.

منبع: سایت https://lolebazkonikaraj.com/

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.