کد خبر : 25521 / /
/

یونان یکی از کشور های عضو شینگن است که امروزه مهاجرت به یونان در حال افزایش است . از روش های مهاجرت به یونان می توان اقامت از طریق سرمایه گذاری در یونان نام برد که به آن ویزای طلایی یا گلدن یونان می گویند . با موسسه مشاوره بین المللی نصر جاوید ویرا می توانید برای درخواست ویزای طلایی یونان اقدام کنید و در سریع ترین زمان ممکن کارت اقامت خود را دریافت کنید . نصر جاوید ویرا کارت اقامت یونان را به طور مستقیم و بدون مراجعه به سفارت و شرط حضور صادر می کند .

با ویزای گلدن یونان ، به شما و اعضای خانواده به مدت 5 سال اجازه اقامت و سفر به کشورهای عضو اتحادیه اروپا داده می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر برای دریافت ویزای طلایی یونان و ویزای سایر کشورهای اروپای  و آمریکایی می توانید با شماره های  02126850553 و 09126468703 تماس حاصل فرمایید .

 

 

شرایط سرمایه گذاری برای اقامت گلدن یونان

برای ویزای طلایی یونان باید سرمایه گذاری انجام شود ، در ادامه برخی از آنها بیان شده است .

 • خرید زمین یا خانه در یکی از شهرهای یونان
 • اجاره خانه یا قرارداد با یک مکان اقامتی به مدت 10 سال
 • سرمایه گذاری در یک شرکت یونانی با ارزش مشخص
 • سرمایه گذاری به عنوان سهامدار با ارزش مشخص
 • سپرده گذاری در بانک های یونانی با ارزش مشخص
 • سرمایه گذاری دولتی یا شرکتی در کشور یونان با ارزش مشخص
 • و..

با مشاوره رایگان موسسه نصر جاوید ویرا می توانید اطلاعات لازم درباره شرایط سرمایه گذاری و کسب وکار در کشور یونان و سایر کشورهای اروپایی را با جزییات آن کسب کنید .

شرایط دریافت اقامت و گلدن ویزای یونان

در هنگام درخواست برای ویزای طلایی یونان ، افراد باید دارای شرایط لازم باشند ، برخی از این شرایط عبارت است از :

 • بالای 18 سال
 • عدم سابقه کیفری در هیچ کشوری
 • سرمایه گذاری در یونان
 • داشتن بیمه درمانی از شرکت بیمه رسمی در یونان

اگر می خواهید بدانید که آیا شرایط لازم برای دریافت اقامت یونان را دارید ، کافی است که با موسسه نصر جاوید ویرا تماس بگیرید و بعد از مطلع شدن از واجد شرایط بودن خود ، بدون نیاز به انجام مصاحبه در سفارت و تردد مکرر برای انجام امور اداری ، با کمک این موسسه برای اقامت یونان اقدام کنید . نصر جاوید ویرا به شما کمک می کند در کمترین زمان موفق به دریافت ویزای یونان شوید .

ویزای طلایی یونان - نصر جاوید ویرا

 

مزایای اقامت گلدن یونان

از آنجایی که ویزای گلدن یونان مزایایی بسیار دارد ، جزو یکی از محبوب ترین روش ها برای اخذ اقامت یونان محسوب می شود . از مزایای آن می توان به مقدار سرمایه گذاری کمتر آن نسبت به سایر کشورهای اروپایی و عضو اتحادیه اروپا اشاره کرد . برای تمدید اقامت طلایی یونان نیازی به اقامت در این کشور برای مدت زمانی طولانی نخواهد بود و فرد می توان بعد از خرید ملک آن را به هر شخصی که می خواهد اجاره دهد . همچنین امکان زندگی و سرمایه گذاری برای فردی که ویزای گلدن یونان را دریافت کرده است وجود دارد .

یکی دیگر از مزایای اقامت گلدن یونان این است که همراه با فردی که موفق به دریافت ویزا شده است ، اعضای خانواده ( همسر ، فرزند ، والدین تحت تکفل ) می توانند در کشور یونان ساکن شوند و اجازه سفر به کشورهای عضو اتحادیه اروپا ( ویزای شنگن ) را دارند . همچنین آموزش و درمان برای تمام افراد دارای ویزای گلدن یونان همانند شهروندان یونانی در دسترس خواهد بود .

بعد از هفت سال اقامت در کشور یونان می توان برای شهروندی آن اقدام کرد ، برای اخذ دائمی اقامت یونان می توانید از خدمات موسسه نصر جاوید ویرا استفاده کنید و امور اقامتی خود را به آن بسپارید . با این کار خیالتان راحت خواهد بود که مشکلی در روند اقامت شما وجود نخواهد داشت .

مدت زمان اقامت گلدن یونان

در ابتدا ویزای طلایی یونان به مدت پنج سال صادر می شود ، سپس اگر سرمایه گذاری در این کشور ادامه داشته باشد ، می توان آن را تمدید کرد . بعد از گذشت هفت سال نیز در صورت اقامت دائمی و پرداخت مالیات ، می توان برای شهروندی کشور یونان درخواست داده و در صورت داشتن شرایط از خدمات شهروندی آن بهره‌مند شد .

تمدید اقامت گلدن یونان

برای تمدید اجازه اقامت در کشور یونان برخلاف سایر کشورهای اروپایی ، نیاز به اقامت دائمی در یونان نخواهد بود ، فقط کافی است که سرمایه گذاری شما در این کشور ادامه پیدا کند و با ارائه مستندات سرمایه گذاری مشخص شود که هنوز سرمایه گذاری شما در این کشور وجود دارد . بنابراین بعد از پنج سال می توانید آن را به راحتی تمدید کنید ، البته در برخی از موارد نیاز به راهنمایی از مشاوره موسسه های مهاجرتی که به قوانین کشورها آگاهی بیشتر دارند ، وجود دارد .

می توانید از موسسه مشاوره بین المللی نصر جاوید ویرا که یکی از بهترین و معتبرین موسسه های بین المللی در زمینه مهاجرت و اقامت است مشاوره رایگان بگیرید .

گلدن ویزای یونان - نصر جاوید ویرا

درخواست اقامت گلدن یونان

برای درخواست اقامت گلدن یونان با توجه به شرایط و موارد ذکرشده درباره سرمایه گذاری در این کشور ، استفاده از یک موسسه مشاوره مانند نصر جاوید ویرا ضروری است . آنها می توانند اطلاعات لازم برای اخذ اقامت را در اختیار شما بگذارند و به شما در ارائه مدارک و مستندات به سفارتخانه و کنسولگری کمک کند تا در زمان کوتاه موفق به دریافت ویزای یونان شوید .

نصر جاوید ویرا یکی از موسسه های معتبر است که در زمینه اخذ ویزا و اقامت کشورهای اروپایی تجربه های بسیار دارد . از ویژگی های انحصاری این موسسه می توان به اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، تمکن مالی ، تخصص و ویزای توریستی ایتالیا،  اقامت کاری لهستان ، ویزای بلند مدت یونان ، انواع ویزای تحصیلی ، ویزای کشورهای سوئیس ، ایتالیا ، هلند ، کانادا ، فرانسه ، آمریکا ، استرالیا ، دومینیکو و موریس در مدت زمان کوتاه اشاره کرد .

برای ارتباط با نصر جاوید ویرا می توانید با شماره های  02126850546 و 09126468703 تماس حاصل فرمایید .

برای کسب درآمد بیشتر و ارتقا کسب و کارخود با مشاورین شرکت طراحی سایت کارنیل وب در تماس باشید .

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.