کد خبر : 25625 / /
/

 

 

معتبرترین سایت خرید لایسنس ویندوز و آفیس در ایران

بیل گیتس با پایه‌گذاری شرکت بزرگ مایکروسافت تحول بزرگی در زمینه فناوری اطلاعات و حوزه ابزار دیجیتال به وجود آورد. خدمات و سرویس‌های عرضه شده توسط این شرکت دامنه گسترده‌ای دارد و دو مورد از پرکاربردترین و فراگیرترین سرویس‌های ارائه شده توسط کمپانی مایکروسافت سیستم عامل ویندوز و برنامه آفیس هستند.

ویندوز لازمه اولیه و پایه اصلی اجرای نرم‌افزارهای کاربردی سیستم‌های کامپیوتری از جمله آفیس است. نرم‌افزار آفیس نیز یک مجموعه برنامه‌ای است که روی سیستم عامل IOS و ویندوز اجرا شده و انجام سریع و کامل بسیاری از عملیات‌های محاسباتی، فنی، اداری و ... را در دنیای امروز برای کاربران محقق ساخته است؛ بنابراین خرید لایسنس ویندوز اورجینال و خرید آفیس مایکروسافت از نیازهای اصلی کاربران کامپیوتر به شمار می‌رود.

مرجع معتبر خرید ویندوز

از ابتدای ظهور ویندوز تاکنون شرکت مایکروسافت ورژن‌های متعددی از این سیستم عامل را ارائه داده است که در هر بار تجدید عرضه دارای تغییرات و آپدیت‌هایی بوده است. تهیه و نصب ویندوز به منظور راه‌اندازی یا آپدیت سیستم عامل یکی از نیازهای اساسی کاربران کامپیوترهای شخصی و حتی شرکتی است.

خرید ویندوز قانونی مایکروسافت علاوه بر خرید پک اورجینال حاوی سی دی قابل نصب آن از فروشگاه‌های معتبر، از طریق خرید لایسنس ویندوز اورجینال نیز امکان‌پذیر است؛ به این‌ منظور می‌توان از راه‌های مختلفی اقدام کرد. خرید لایسنس ویندوز اورجینال از طریق سایت‌های اینترنتی معتبر از جمله راهکارهای اثربخش است که بسیار مورد استقبال و توجه کاربران‌، خصوصا کاربران شخصی واقع می‌شود.

طبعا اقدام به خرید اینترنتی دارای مزیت‌هایی دارد‌ که در مجموع باعث آسان شدن فرآیند خرید و تهیه خواهد شد. آنچه که در خرید اینترنتی لایسنس ویندوز اورجینال اهمیت دارد، کسب اطمینان از اصالت و کارکرد ورژن خریداری شده است. با این اوصاف شاید بپرسید که شاخص‌های یک سایت اینترنتی معتبر به منظور تهیه نسخه اورجینال ویندوز چیست؟ و به کدام سایت‌های اینترنتی می‌توان اطمینان نمود؟ می‌توان معیارهای زیر را برای یک خرید مطمئن اینترنتی بیان نمود.

  • ارائه لایسنس قانونی محصول
  • پشتیبانی محصول قابل فروش

ویژگی‌های بهترین سایت اینترنتی خرید ویندوز

ویندوز سیستم عامل اجرای تمامی برنانه‌ها و نرم‌افزارهای کامپیوتری محسوب می‌شود؛ در واقع سایر برنامه‌های اجرایی کامپیوتر روی ویندوز آن نصب می‌شوند و برای ارائه کارایی نیاز به ویندوز دارند. همچنین به منظور کارایی و بازدهی حداکثری از نرم‌افزارهای خود لازم است‌ تا از ویندوز اورجینال و اکتیو استفاده نمایید؛ بنابراین پیشنهاد می‌شود که فرآیند خرید یا حتی نصب ویندوز را از طریق افراد و مراجع معتبر انجام دهید.

ارائه لایسنس قانونی و اورجینال ویندوز مایکروسافت به‌صورت اینترنتی باید به‌طور کاملا قانونی و معتبر صورت بگیرد. برای مثال اگر قصد دارید لایسنس ویندوز 7 اوریجینال را تهیه کنید، با توجه داشته باشید که یک سایت معتبر به واسطه نمادهای اعتبار و امکان استعلام قانونی شناخته خواهد شد؛ همچنین کیفیت سرویس‌دهی و محصولات ارائه شده آن را نیز می‌توان بنا به نظر کاربران و خریداران آن سایت جویا شد.

images_1672567665.png

مرجع معتبر خرید آفیس

امروزه کمتر کامپیوتری را می‌توان پیدا کرد که فاقد برنامه مایکروسافت آفیس باشد. کاربران کامپیوتر بسیاری از پروژه‌های ساده و پیشرفته خود را به وسیله نرم‌افزار اجرایی Microsoft Office  انجام می‌دهند. از این‌ رو این برنامه را می‌توان یکی از برنامه‌های کاربردی اصلی یا اصطلاحا در حکم آچارفرانسه نرم‌افزارهای کامپیوتر به شمار آورد‌. در واقع به همان میزان که خرید لایسنس ویندوز اورجینال اهمیت دارد، خرید لایسنس آفیس 2021 مایکروسافت برای کامپیوتر نیز می‌تواند حائز اهمیت باشد.

تهیه و نصب آفیس به دو روش امکان‌پذیر است. در هر دو روش باید دقت نمود از ورژن اورجینال آن استفاده شود تا کارایی و بازدهی لازم را ارائه دهد. روش خرید سی دی آن روش فیزیکی است و روش دانلود و خرید این برنامه دیگر روش تهیه آن محسوب می‌شود. به منظور تهیه و خرید اینترنتی نرم‌افزار مایکروسافت آفیس باید از طریق سایت‌ها و مراجع معتبر اقدام‌ نمایید تا از نسخه اورجینال آن بهره‌مند شوید.

برنامه آفیس در ورژن‌ها و سری‌های قدیمی و جدید عرضه شده‌ است و در هر بار آپدیت این برنامه سری به‌روز آن با نام سال انتشار آن عرضه خواهد شد. هر نسخه آپدیت شده آفیس تغییرات و آپشن‌های کاربردی جدیدی را به کاربران‌ ارائه خواهد داد. از ویژگی‌های یک سایت معتبر و مطمئن به منظور خرید برنامه اورجینال آفیس، ارائه و پشتیبانی کامل آن سایت از برنامه عرضه شده است. به این ‌منظور توصیه می‌شود تا در انتخاب مرجع خرید خود سخت‌گیرانه عمل کنید.

ویژگی‌های بهترین مرجع اینترنتی خرید آفیس

خرید اینترنتی نرم‌افزارهای کاربردی نظیر نر‌م‌افزار مایکروسافت آفیس از رو‌ش‌های مورد استقبال کاربران جهت بهره‌مندی از سرویس‌های این ‌برنامه‌ها محسوب می‌شود. این روش در تسریع، تسهیل و تخفیف هزینه تهیه و نصب موثر واقع می‌شود. در حال حاضر سایت‌های اینترنتی متعددی این برنامه کاربردی را ارائه می‌دهند و امکان دسترسی به فایل نصبی آن را برای کاربران‌ خود فراهم کرده‌اند.

پیش از هر چیزی اعتبار سایت مورد نظر می‌تواند کیفیت و اصالت نرم‌افزار ارائه شده را تضمین نماید. ضمن اینکه نظرات مثبت کاربران و خریداران پیش از شما از سایت می‌تواند یک گواه برای کیفیت خدمات و محصول ارائه شده سایت به شمار رود.

کیفیت برتر

خرید لایسنس ویندوز اورجینال و همچنین خرید نرم‌افزار آفیس برای سیستم عامل‌های کامپیوتری از طریق مراجع اینترنتی امری است که باید مورد دقت و کنترل کامل صورت بگیرد. اگر به دنبال محصولات و دسترسی‌های نرم‌افزاری معتبر، مطمئن و باکیفیت هستید، می‌توانید برنامه مورد نیاز خود را از این سایت خریداری نمایید.

 

images_1672567678.png

 قیمت مناسب

اصالت و قیمت محصول دو مقوله مهم هستند که تعیین‌کننده یک خرید مطمئن خواهند بود. بی‌شک قیمت مناسب و خرید آنی همان چیزی است که کاربران به منظور صرفه‌جویی در وقت و هزینه نیاز دارند. اگر به دنبال دریافت ورژن اورجینال با مناسب‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین قیمت خرید هستید، سایت ما (سایت بیل گیتس ایران) همان مرجعی است که می‌توانید به آن‌ اطمینان کنید.

جمع بندی

مهم‌ترین ‌اهداف این سایت در جهت ارتقای سطح دسترسی به خدمات و سرویس‌های نرم‌افزار کامپیوتر به کاربران و مخاطبان محترم تعیین شده است. تاکنون با ارائه انواع خدمات و سرویس‌های خرید و دانلود نظیر امکان خرید لایسنس ویندوز اورجینال، تهیه برنامه آفیس با جدیدترین‌ ورژن ارائه شده مایکروسافت و دیگر نرم‌افزارهای کاربردی تا حد قابل توجهی این هدف میسر شده است و همچنان سعی در گام برداشتن در جهت ارائه تنوع محصولات و خدمات به‌روز و جلب رضایت شما عزیزان داریم.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.