کد خبر : 25636 / /
/

صابون ارگانیک در مقایسه با صابون شیمیایی مزایایی دارد که کاربرد آن به دلایل مختلفی برای سلامت فردی و محیط زیست اهمیت دارد.

به گزارش خرید با حال، از قدیم استفاده از صابون ارگانیک در میان ایرانیان رواج داشت اما با ورود صابون‌های شیمیایی خارجی گرایش عمومی به سمت استفاده از آنها رفت. حال بعد از گذشت سال‌ها بسیاری از متخصصان پوست و مو بازگشت به صابون ارگانیک را توصیه می کنند. شاید اطلاعات چندانی به لحاظ علمی از خواص صابون ارگانیک در دسترس نباشد اما استفاده آنها نشان می‌دهد که هم با طبیعت سازگار هستند و موجب آلودگی آب و خاک نمی شود و هم عوارض کمتری برای مصرف کننده دارد. انواع صابون ارگانیک را می توانید از فروشگاه اینترنتی خرید با حال خریداری فرمایید.

بادام شیرین

صابون بادام شیرین

صابون بادام شیرین از جمله انواع صابون ارگانیک است و در فروشگاه اینترنتی خرید با حال در زمره محصولات پرفروش قرار دارد. این صابون بسیار زیبا با خواص مرطوب‌کنندگی و جوان‌سازی مناسب برای پوست‌های «نرمال و خشک» و سرشار از ویتامین A و E است. هم اکنون می‌توانید صابون بادام شیرین را با قیمت 105 هزار تومان از فروشگاه اینترنتی خرید با حال خریداری کنید.

صابون جوجو با

صابون جوجوبا

صابون جوجو از جمله انواع صابون ارگانیک است و در فروشگاه اینترنتی خرید با حال در زمره محصولات پر متقاضی قرار دارد. این صابون بسیار شکیل با خواص جوان سازی و ضد چروک، مناسب برای انواع پوست و سرشار از ویتامین B و E است. هم اکنون می‌توانید صابون جوجوبا را با قیمت 110 هزار تومان از فروشگاه اینترنتی خرید با حال خریداری کنید.

صابون ذغال فعال

صابون ذغال فعال

صابون ذغال فعال از جمله انواع صابون ارگانیک است و در فروشگاه اینترنتی خرید با حال در زمره محصولات پر متقاضی قرار دارد. این صابون با خواص کنترل‌کنندگی چربی و پاک کنندگی منافذ، مناسب برای پوست مختلط و چرب است. هم اکنون می‌توانید صابون ذغال فعال را با قیمت 110 هزار تومان از فروشگاه اینترنتی خرید با حال خریداری کنید.

صابون زردچوبه

صابون زردچوبه

صابون زردچوبه از جمله انواع صابون ارگانیک است و در فروشگاه اینترنتی خرید با حال در زمره محصولات پر بازدید قرار دارد. این صابون بسیار قشنگ با خواص ضد لک خیلی قوی و مرطوب کنندگی، مناسب برای انواع پوست است. هم اکنون می‌توانید صابون زردچوبه را با قیمت 100 هزار تومان از فروشگاه اینترنتی خرید با حال خریداری کنید.

صابون سیاه دانه

صابون سیاه دانه

صابون سیاه دانه از جمله انواع صابون ارگانیک است و در فروشگاه اینترنتی خرید با حال در زمره محصولات پر بازدید قرار دارد. این صابون بسیار جذاب با خواص مرطوب کنندگی، کنترل کنندگی چربی و آنتی اکسیدانی، مناسب برای پوست چرب و مختلط است. هم اکنون می‌توانید صابون سیاه دانه را با قیمت 110 هزار تومان از فروشگاه اینترنتی خرید با حال خریداری کنید.

صابون نمک هیمالیا

صابون نمک هیمالیا

صابون نمک هیمالیا از جمله انواع صابون ارگانیک است و در فروشگاه اینترنتی خرید با حال در زمره محصولات پر بازدید قرار دارد. این صابون بسیار زیبا با خواص سم‌زدایی و ضدعفونی‌کنندگی، مناسب برای کنترل کردن جوش های روی بدن است. هم اکنون می‌توانید صابون نمک هیمالیا را با قیمت 110 هزار تومان از فروشگاه اینترنتی خرید با حال خریداری کنید.

صابون هسته انگور

صابون هسته انگور

صابون هسته انگور از جمله انواع صابون ارگانیک است و در فروشگاه اینترنتی خرید با حال در زمره محصولات پر بازدید قرار دارد. این صابون بسیار زیبا با خواص روشن کنندگی قوی، آنتی اکسیدانی، کنترل کنندگی چربی، مناسب برای انواع پوست است. هم اکنون می‌توانید صابون هسته انگور را با قیمت 100 هزار تومان از فروشگاه اینترنتی خرید با حال خریداری کنید.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.