کد خبر : 26119 / /
/

 

 

همانطور که قیمت دستگاه های کش لس آکبند و نو بر اساس شرایط متفاوتی؛ ازجمله برند سازنده، نرخ ارز(درمورد دستگاه های وارداتی)، نوع پشتیبانی و قیمت تمام شده ساخت دستگاه بستگی دارد، مسلما قیمت دستگاه کش لس دست دوم نیز بر اساس شرایط مختلفی تعیین می گردد.

شرکت atmpostehran.com با دارا بودن چندین سال سابقه کار درخشان در زمینه فروش و واگذاری خودپردازها و دستگاه های کش لس نو و دست دوم به مشتریان خود، توانسته است رضایت متقاضیان زیادی را در این زمینه جلب کند.

تعریف کش لس دست دوم

 

مقالات زیادی را در زمینه دستگاه های کش لس و زایای آن در همین وبسایت ارائه کرده ه ایم، اما منظور از دستگاه کش لس دست دوم چیست و آیا خرید آن دارای صرفه اقتصادی خواهد بود؟

به علت شهرت کش لس ها در زمینه مدیریت مالیاتی و کمک به کاهش بار ترافیکی خودپردازهای نقدی، بسیاری از مشاغل و سرمایه گذاران به خرید این دستگاه روی آورده اند و همین امر موجب افزایش قیمت آن طی سال های اخیر شده است. ممکن است برخی افراد توانایی مالی چندانی برای خرید دستگاه نو نداشته باشند، در این صورت خرید کش لس ریفر یا دست دوم به آن ها توصیه می گردد.

8

مزایای کش لس دست دوم نسبت به انواع آکبند آن

 

با خرید کش لس دست دوم علاوه بر اینکه فرد قیمت کمتری را برای دستگاه مورد نظر می پردازد، زمان زیادی را برای تحویل آن در انتظار نخواهد بود و از طرف دیگر بانک ها، سوییچ بانکی را سریع تر در اختیار فرد قرار خواهند داد. از آنجا که برخی سوییچ های بانکی قابل انتقال به غیر هستند، تنها با تغییر مالکیت آن در سامانه بانکی می توانند خارج از نوبت سوییچ بانکی را نیز دریافت نمایند.

از طرف دیگر برای مشاغلی که به دنبال مدیریت مالیاتی حساب های خود هستند، اما حجم واریزی حساب آنها بالا نیست و توانایی خرید دستگاه کش لس نقدی را ندارند، می توانند از انواع دست دوم یا به صورت بازسازی شده خریداری کنند که به مراتب دارای قیمت پایین تری خواهد بود.

نکات مهم در زمینه خرید کش لس دست دوم

 

با وجود آنکه قیمت دستگاه کش لس دست دوم نسبت به انواع نو و آکبند موجود در بازار، دارای قیمت بسیار پایین تری است، می بایست متقاضیان نکات مهمی را هنگام خرید رعایت کنند تا دچار زیان نگردند.

 1. خرید کش لس دست دوم از شرکت های معتبری که دستگاه را ضمانت کند و در صورت نداشتن شرایط مناسب دستگاه، بتوانید آن را به راحتی مرجوع نمایید.
 2. خرید کش لس دست دوم از میان برندهای شناخته شده و موجود در بازار
 3. توجه به نوع پشتیبانی برند شرکت سازنده دستگاه
 4. چک کردن قطعات سخت افزاری دستگاه و نداشتن استهلاک در بین آن ها
 5. عدم اعتماد به افراد ناشناس در مورد خرید دستگاه با قیمتی بسیار پایین
 6. اطمینان از وجود تمامی قطعات سخت افزاری دستگاه در بازار
 7. چک کردن بخش نرم افزاری دستگاه و صحت عملکرد آن
 8. امضای قرارداد با شرکت یا شخص فروشنده دستگاه
 9. چک کردن اعتبار سوییچ بانکی، در صورت انتقال سوییچ  از فرد فروشنده

مزایای کش لس دست دوم نسبت به خودپرداز نقدی دست دوم

 

با وجود آنکه خودپردازهای نقدی دارای سود و کارمزد بیشتری نسبت به کش لس ها هستند، اگر قصد خرید خودپردازی را به صورت دست دوم یا بازسازی شده دارید، بهتر است بین خودپرداز نقدی و غیر نقدی ،سعی کنید از خودپردازهای "غیر نقدی" خریداری نمایید.

علت آن هم در" عدم استهلاک زیاد قطعات سخت افزاری کش لس ها، امکان خرید با قیمت  بسیار پایین تر نسبت به خودپرداز نقدی، قابلیت سرویس کردن دستگاه با قیمتی مناسب، امکان خرید برندهای معتبر جهانی با قیمت اندک و امکان انتقال سوییچ بانکی کش لس با کمترین زمان ممکن توسط بانک مربوطه " است.

راهنمایی خرید دستگاه های خودپرداز دست دوم

 

علاوه بر دقت به قیمت دستگاه کش لس دست دوم، می بایست موارد مختلف دیگری؛ از جمله میزان استهلاک دستگاه و برند سازنده آن را نیز در نظر بگیرید و تنها قیمت آن ملاک مهمی برای خرید دستگاه نباشد.

بهتر است به جای خرید مستقیم از اشخاص نا آشنا، به شرکت های معتبر و متخصص در این زمینه مراجعه کرده و با مشورت آن ها به خرید دستگاهی کم استهلاک و با قیمت مناسب بپردازید. شرکت Atmpostehran با در اختیار داشتن مجوزهای قانونی به خرید و فروش دستگاه های کش لس و خودپرداز های نو و آکبند در کنار خودپردازهای بازسازی شده و دست دوم با قیمتی مناسب، می پردازد.

دقت داشته باشید که پس از خرید دستگاه خودپرداز حتما آن را با کمک متخصص و کارشناس متبحر تست کرده و در صورت یافتن هر گونه ایراد آن را برطرف و سپس به نصب و استفاده از آن بپردازید.

دستگاه ریفر برای چه افراد و مشاغلی مناسب تر است؟

اگر جز مشاغل حرفه ای در زمینه های مختلف هستید و روزانه وجوه زیادی در حساب های شما وارد می گردد، خرید دستگاه های پیشرفته تر و آکبند برای شما مناسب تر خواهد بود. در غیر اینصورت افراد با شرایط زیر می توانند به خرید کش لس دست دوم بیاندیشند:

 • مشاغلی که استفاده از کش لس را به صورت پروژه ای و برای مدت کوتاهی نیاز دارند.
 • افرادی و مشاغلی که حجم معاملات غیر نقدی آن ها  در حد بالایی نیست.
 • فرادی که سرمایه چندانی برای خرید کش لس نو ندارند.
 •  افرادی که قصد خرید برند خاصی از کش لس را دارند.
 • مشاغلی که برای کاهش بار ترافیکی خودپردازهای نقدی خود، به دنبال کش لس هستند.

هزینه خودپرداز غیر نقدی بازسازی شده

بسیاری از شرکت های داخلی و ایرانی به علت تحریم های متعدد علیه شرکت های سازنده خودپردازها، مجبور به ساخت و طراحی خودپردازهایی شده اند که به صورت بازسازی شده از سایر قطعات نو وک م استهلاک کش لس های قدیمی موجود در بازار هستند.

البته این نوع خودپردازها با قیمت کمتری عرضه می گردند و تحت عنوان کش لس ریفر خرید و فروش می شوند. باید دقت داشته باشید که این نوع دستگاه را تحت عنوان خودپرداز آکبند به شما معرفی کنند تا بعدها متوجه ضرر و زیان آن نگردید.

با این وجود قیمت و هزینه نهایی خودپردازهای دست دوم با توجه به فاکتورهایی؛ همچون برند دستگاه، میزان استهلاک خودپرداز، میزان استفاده از آن، در دسترس قرار داشتن قطعات سخت افزاری دستگاه، صحت عملکرد نرم افزارهای کش لس، همخوانی دستگاه با سوییچ های بانکی، پشتیبانی دستگاه و... تعییین می گردند.

اگر برای مشاغل خود به دنبال کش لس ست دوم هستید، همین حالا اقدام نمایید.

دقت داشته باشید که خرید کش لس دست دوم تنها با قیمت پایین نمی تواند ضامن سود شما باشد و می بایست دستگاه از نظر میزان استهلاک و صحت عملکرد نرم افزارهای بانکی آن تحت بررسی کارشناسان مجرب قرار گیرد.

لذا؛ شرکت ATMPOSTEHRAN با در اختیار داشتن تیمی قوی و کارشناسان مجرب وحرفه ای در زمینه خرید و فرش دستگاه های خودپرداز نو و آکبند و همچنین خودپردازهای ریفر و دست دوم، آماده خدمت رسانی به متقاضیان این نوع دستگاه است.

 

 

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.