کد خبر : 26130 / /
/

 

 

استفاده از مجسمه‌ برنجی بزرگ دکوری در دکوراسیون داخلی خانه مجسمۀ ‌ برنجی بزرگ کاملاً برازندۀ  دکوراسیون خانه است، چرا که هم با مبلمان خانه همخوانی دارد و هم با تابلو های دیواری بزرگ در اتاق هماهنگ است. مجسمه ها باید بازتاب روحیات شما باشند .همان طور که گفتیم، مجسمه ‌های خانۀ شما، بازتابِ روحیات شما هستند و می‌ توانند احساسات مختلفی را در شما ایجاد کنند؛ اما چند نکتۀ کلی را در مورد جایگاه مجسمه در دکوراسیون داخلی به یاد داشته باشید:

• نباید تعداد مجسمه‌ های موجود در یک فضا زیاد باشد، مثلاً یک مجسمه به جذابیت دکوراسیون خانه ‌تان می‌افزاید، اما سه مجسمه، اگر فضایتان کوچک باشد، خانه‌ تان را شلوغ می‌ کند؛ البته بازهم بستگی به سلیقه و خواستۀ شما دارد.

 

دکوری برنجی هندی | دکوری برنجی کوچک | مجسمه برنزی دکوری

 

مجسمه ‌های خانه‌ تان باید با فاصله از یکدیگر قرار داشته باشند؛ در واقع، مجسمه‌ ها باید فضای تنفس داشته باشند. اطراف آن‌ ها را زیاد شلوغ نکنید.

• مجسمه‌ هایتان را در قسمتی از خانه قرار دهید که نور کافی به آن ‌ها بتابد. مجسمه ‌ای که در سایه یا قسمت تاریک ‌تر خانه قرار بگیرد، زیبایی خاصی به خانۀ شما نمی ‌بخشد. مجسمه ‌های واقع گرایانه فضا را بسیار زیبا می ‌سازند.

مجسمه‌ های برنزی، فضا را بسیار جذاب و زیبا می‌ سازند؛ مثلاً مجسمۀ برنزی رنگ، چه کوچک باشد و چه بزرگ، جذابیت ویژه ‌ای به فضای داخلی می ‌بخشد. امکان ندارد کسی از کنار این جنس مجسمه ها گذر کند و در مورد آن نظری ندهد، یا حداقل به آن توجه نکند.

استفاده از مجسمه های طلایی

رنگ طلایی به کار رفته در این مجسمه باعث شده است بسیار لوکس به نظر برسد و برای فضاهای رسمی مناسب باشد. چنین مجسمه‌ هایی فضا را لطیف و ظریف می‌ سازند. یادتان باشد که رنگ طلایی، خانه ‌تان را لاکچری و لوکس جلوه گر می سازد.

مجسمه  باید با روح شما ارتباط برقرار کند

هیچ اشکالی ندارد اگر طرفدارِ مجسمه ‌های عجیب و غریب هستید و دوست دارید فضای خانه‌ تان را متفاوت کنید. این مجسمه‌ ها، چه بزرگ باشند چه کوچک، جذابیت خاصی به خانۀ شما می ‌بخشند و توجه مهمانان‌تان را نیز به خود جلب می ‌کنند. یادتان باشد که رسالتِ مجسمه، فقط زیبایی بخشیدن به دکوراسیون منزل نیست، بلکه باید با روح شما نیز ارتباط برقرار کند و احساساتی را در شما برانگیزد؛ مجسمه باید به دنیای واقعی نزدیک باشد . و گاهاً بازتاب زندگی روزمره باشد .  برای مثال، برخی مجسمه ‌ها خاصیت نوستالژیک دارند و شما را به یاد کودکی یا دورۀ خاصی از زندگی ‌تان می ‌اندازند. یا برای مثال، به جای اینکه یک دختر زیبا و رویایی بسازند، دختری را می ‌سازند که شبیه به یک انسان واقعی است.

مجسمه را در گوشه گوشۀ خانه ‌تان قرار دهید، تا در نهایت، بهترین مکان را برای آن بیابید. مجسمه سازی شاهمرادی تولید کننده انواع مجسمه برنجی و برنزی انسان هم میباشد . که این مجسمه ها هنر دست صنعت گران و هنرمندان ایرانی است . که حتی عضلات بدن انسان ها در مجسمه ها به ظرافت و دقت مشاهده میشود .

طرح و شکل مجسمه کاملا به سلیقه شما بستگی دارد. تنها کافی است که شما از حضورش انرژی مثبت بگیرید و آن را دوست داشته باشید. با قرار دادن یک مجسمه فلزی در اتاق نشیمن می‌توانید از بروز حس ناامنی در میان اعضای خانواده پیشگیری کنید

 

8

مجسمه گوزن برنز | دکوری برنزی حیوانات | دکوری برنزی لک لک

 

مجسمه ‌های زن، فضا را لطیف ‌تر می کند؛ از این رو، برای فضاهای خشن نیز بسیار مناسب است. مجسمه‌ های برنزی و برنجی ، ظاهری کاملاً متفاوت دارند. برنز، محبوب ‌ترین فلز در ساخت مجسمه‌ است. جزئیاتی که روی مجسمه‌ های برنزی  نقش می‌ بندد، متفاوت از جزئیات مجسمه‌ ها با جنس های دیگر است. مجسمه های بزرگ توجه همه را به خود جلب میکنند . و در خانه شما نما و جلوه زیادی خواهند داشت .

 

گاهی اوقات، هزینه‌ای که با در نظر گرفتن تمامی عوامل، برای ساخت یک کاردستی تمام می‌شود با قیمت‌ای که از نظر مردم قابل پذیرش باشد، زیاد همخوانی ندارد.

برای قیمت‌ گذاری کارهای دستی‌ام که به معرض نمایش و فروش می‌گذارم، بهتر است بیایم ابتدا از همین فرمول قیمت‌ گذاری هنرهای دستی استفاده کنم و سپس، مقداری آن را پایین بیاورم. اما نه خیلی زیاد.

 

9

دکوری برنزی تهران | دکوری برنزی برنجی |مدل وسایل دکوری برنزی

 

 

● سایز مجسمه بسیار کلیدی است

باید مدلی انتخاب شود که از نظر سایز با میز تلویزیون، میزهای عسلی و دیگر قفسه‌های منزل هماهنگ باشد.  در واقع مجسمه باید تکمیل کننده‌ دکوراسیون باشد و انتخاب مجسمه‌های خیلی کوچک یا بسیار بزرگ باعث محقق نشدن این امر می‌شود پس حتما ابعاد مجسمه طوری انتخاب شود که کاملا فیت و مناسب مکانی باشد که قرار است در آن قرار گیرد.

 

برای مکان‌ های شلوغ از چه نوع مجسمه هایی استفاده کنیم؟

برای مکان‌ های شلوغ، مجسمه ‌هایی با رنگ خنثی انتخاب کنید. مجسمه‌ های کلاسیک از دیرباز تاکنون، پرطرفدار و جذاب بوده ‌اند

 

 

10

 

 

● مجسمه‌ حیوانات

 

مجسمه‌های مدرن و خاتمه

مجسمه‌های امروزی غالبا در سبک مدرن ساخته می‌شوند. آنها را جوری طراحی می‌کنند که به لحاظ سایز جای کمی اشغال کنند و در عین حال باعث هویت بخشیدن به فضا شوند. بتوانند مفهوم و پیام خود را به مخاطب منتقل کنند و با دکوراسیون هم هماهنگ شوند.

لزومی ندارد حتما مجسمه برنزی خریداری شود. انواع مجسمه های سرامیکی،  پلی‌استر و چوبی نیز در سبک مدرن ساخته می‌شوند که باید با توجه به دکوراسیون منزل خریداری شوند. مینیمال پسندان می‌توانند خرید مجسمه‌های انتزاعی و بزرگ با خطوط شکسته و تیز را بررسی‌ کنند چرا که این مدل‌ها به سلیقه آنها نزدیک‌تر هستند.

 

توجه کنید که لزوما نباید مجسمه‌های بزرگ و عظیم خریداری کنید و هنر انتخاب یک مجسمه مناسب برای دکوراسیون منزل این نیست که مجسمه غول پیکری انتخاب کنید یا برعکس آنقدر ریز باشد که به چشم نیاید. بهتر است مجسمه‌های کوچک را به صورت چندتایی خریداری کرده و بچینید تا زیبایی چیدمان دو چندان شود.

گاهی خرید مجسمه می‌تواند سنبلیک و نمادین بوده و برای افراد دارای معنی خاصی باشد. مثلاً در بسیاری از تعالیم شرقی مجسمه سگ نماد قدرت و حفاظت بوده و اسب نمادی از سرعت و موفقیت است. می‌توانید با توجه به علایق و سلیقه خود بیشتر با نماد انواع مجسمه حیوانات آشنا شوید و یک گزینه را برای منزل خود خریداری کنید.

مجسمه برنزی حیوانات

مجسمه برنز تایلندی

مجسمه برنزی فرانسوی

مجسمه برنز هندی

مجسمه برنزی بزرگ

مجسمه برنزی دیجی کالا

تزئینی دیوار

تزئینی روی میز

تزئینی ولنتاین

تزئینی برای روز مادر

تزئینی میز تلویزیون

تزئینی مسی

تزئینی اتاق خواب

تزیینی برنز

تزئینی برنجی

تزئینی برنز قیمت

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.