کد خبر : 26346 / /
/

در این آموزش فتوشاپ ، شما می آموزید که چگونه یک قلم موی جوهری در فتوشاپ بسازید ، و هم چنین چگونه یک افکت متنی را سریع با قلم موی جوهری خود ایجاد کنید!

آن چه در این آموزش فتوشاپ خواهید آموخت:

  • نحوه ایجاد قلم موی جوهری در فتوشاپ
  • نحوه ایجاد متن با قلم موی جوهر افشان در فتوشاپ
  • نحوه استفاده از ماسک های لایه ای در فتوشاپ
  • نحوه استفاده از gradient map ها در فتوشاپ

1. نحوه ایجاد قلم موی جوهری در فتوشاپ

مرحله 1

ابتدا ، برای ایجاد یک قلم موی آبرنگ جوهری در فتوشاپ ، یک بوم جدید بسازید .در این جا ، رنگ برای ما مهم نیست ، فقط می خواهیم که یک پس زمینه سفید داشته باشیم. مقالات مرتبط با آموزش تصویری پریمیر و فیلم آموزش افتر افکت را در کلیک سایت ببینید.

23

مرحله 2

یک لایه تنظیم Gradient Map سفید و سیاه ایجاد کنید ، تا تصویر را به رنگ خاکستری تبدیل کند.

24

مرحله 3

سپس ، یک لایه تنظیم Levels  در بالای لایه gradient map ایجاد کنید.

از این لایه برای افزایش کنتراست تصویر استفاده کنید تا جوهر تیره شود و پس زمینه نیز سفید خالص شود.

مرحله 4

در صورت نیاز ، یک لایه جدید بالاتر از هر دو لایه تنظیم ایجاد کنید و آن را روی حالت Normal قرار دهید. از ترکیب قلم موی سخت و نرم گرد که در پس زمینه بافتی مانند کاغذ ایجاد می کند ، استفاده کنید و در مناطقی که می خواهید پنهان باشند ، رنگ سفید بزنید.

در این تصویر خاص که ما از آن استفاده می کنیم ، نیازی به این کار نیست.

مرحله 5

در نهایت ، به بخش Edit> Define Brush Preset بروید. اگر این گزینه خاکستری باشد ، به راحتی راست کلیک کرده و گزینه Merge Visible مربوط به همه لایه های خود را انتخاب کنید ، و سپس بوم را به اندازه 3000 پیکسل کوچک کنید و دوباره امتحان کنید.

شما می توانید با انتخاب ابزار Brush  و رفتن به بخش The Brush Preset Picker ، از قلم موی خود استفاده کنید. این قلم مو ، در پایین همه قلم موهای Preset قبلی ظاهر می شود.

مرحله 6

با پنهان کردن لایه levels  و تکرار مراحل بالا ، سری دوم و سوم از قلم موهای جوهری فتوشاپ خود را ایجاد کنید!

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.