کد خبر : 26391 / /
/

با ورود گوشت‌های تنظیم‌بازاری وارداتی به بازار نرخ گوشت کمی کاهش یافته است و در برخی از فروشگاه‌ها این محصول با قیمت‌های ۲۳۵ هزار تومان تا ۲۸۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

 

 

 
 

پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

نوسانات زیادی برای قیمت گوشت وجود دارد. در اوایل سال بود که با افزایش قیمت گوشت، دولت اقدام به راه اندازی مراکز عرضه گوشت دولتی کرد. در این مراکز، قیمت گوشت با نرخ مصوب به فروش می رسد. قیمت گوشت روزانه از طریق سایت گشتنی نیوز اعلام می شود که در ادامه خبر می توانید از انواع آن مطلع شوید.

با ورود گوشت‌های تنظیم‌بازاری وارداتی به بازار نرخ گوشت کمی کاهش یافته است و در برخی از فروشگاه‌ها این محصول با قیمت‌های ۲۳۵ هزار تومان تا ۲۸۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

 

به نقل از همشهری آنلاین، قیمت گوشت در روزهای اخیر کمی کاهش یافته است و در صورتی که به بازار مراجعه کنید کم‌وبیش این موضوع قابل مشاهده است.

 

در حالی که در ماه‌های قبل هر کیلوگرم گوشت گوسفندی به‌صورت شقه در کانال ۴۰۰ هزار تومان بود و صحبت‌ها درباره گوشت ۵۰۰ هزار تومانی بود امروز می‌توان هر کیلوگرم گوشت گوسفندی شقه بدون دنبه را نیز با قیمت ۲۳۰ هزار تومان خریداری کرد؛ هرچند هستند فروشگاه‌هایی که این محصول را با عنوان گوشت درجه‌یک با قیمت‌های متفاوتی و حتی با دو برابر قیمت به فروش می‌رسانند.

بر اساس مشاهدات میدانی در فروشگاه زنجیره‌ای قیمت گوشت بره گوسفندی گرم بدون دنبه، در بسته‌بندی ۲کیلوگرمی به‌صورت مخلوط ۲۴۷ هزار تومان به فروش می‌رسد.

 
 

سامانه اینترنتی قیمت گوشت گوسفندی به‌صورت شقه‌ای و بدون دنبه با وزن در حدود ۱۲ کیلوگرم که به‌عنوان تنظیم‌بازاری را ۲۳۵ هزار تومان به فروش می‌رساند البته بعد از مدت کوتاهی موجودی این سایت به انتها می‌رسد.

فروشگاهی در محدوده خیابان امام خمینی قیمت هرکیلوگرم شقه گوشت گوسفندی بدون دنبه را ۲۸۰ هزار تومان قیمت‌گذاری کرده است.

فروشگاه دیگری نیز قیمت گوشت گوسفندی بدون دنبه بره شقه با وزن حداکثر ۸ کیلوگرم را ۳۳۰ هزار تومان قیمت‌گذاری کرده است، البته فروشگاه دیگر نیز گوشت گوسفندی با این شرایط را ۴۴۰ هزار تومان و فروشگاه دیگری ۳۸۰ هزار تومان قیمت‌گذاری کرده است.

بر اساس آخرین نرخنامه این سازمان، نیم‌شقه سردست گوشت گرم گوسفندی تنظیم بازار با قیمت ۲۷۸ هزار تومان در میدان و بازار میوه و تره‌بار عرضه می‌شود.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.