کد خبر : 26514 / /
/

 

امروزه خانه های پیش ساخته جایگاه مهمی در بین انواع خانه ها و ویلا ها به دست آورده اند. در صورتی که شما قصد خرید بهترین نوع خانه های پیش ساخته را دارید باید به خوبی با انواع این خانه ها آشنایی به دست آورید. خانه پیش ساخته ترکیبی می‌ باشد از پیشرفت تکنولوژی و استفاده از بهترین متریال های ساختمانی که به آن اهمیت زیادی داده اند. انواع خانه ها که پیش ساخته هستند به سرعت پیشرفت نموده و جایگاه بالایی در بین مردم عادی به دست آورده‌اند. بهترین خانه پیش ساخته را در ایران شرکت زرین ویلا است.

 خانه پیش ساخته را در کارخانه‌ ها طراحی می ‌کنند و به مشتریان ارائه می دهند. خانه های پیش ساخته به دو دسته تقسیم می شوند. برخی از آنها قابلیت جابجایی دارند و برخی از آنها غیر قابل جابجایی هستند. آن دسته از انواع خانه های پیش ساخته که قابلیت جالب جابجایی دارند مانند کانکس ها می باشند که شما با آنها آشنا هستید. نوع دیگری از خانه های پیش ساخته که غیر قابل جابجایی هستند در محل اجرا متصل می گردند و یک خانه بزرگ را تشکیل خواهند داد. شما به سادگی می توانید یک خانه چوبی لوکس که قابلیت جابجایی دارد داشته باشید.

 بعد از نصب کردن خانه های غیر قابل اجرا در مکان مشخص شده دیگر نمی توانید آنها را جابجا کنید. به طور کلی را باید به خوبی بدانید که بهترین نوع خانه های پیش ساخته در دسته بندی های متنوعی قرار می گیرند. خانه های پیش ساخته دارای مزیت های زیادی هستند که به دلیل مزیت های متفاوت شان امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته اند.

 

 

شناخت بهترین نوع خانه های پیش ساخته از نظر ویژگی هایی که دارند

امروز مدل ها و طراحی ‌های متنوعی از خانه های پیش ساخته را مشاهده می کنید که هر یک از آنها دارای ویژگی های متفاوتی هستند. بهترین نوع خانه های پیش ساخته که باید با مدل های متفاوت آنها آشنا باشید عبارت هستند از :

1. خانه پیش ساخته بتنی

 یکی از انواع خانه های پیش ساخته نمونه های بتنی می باشد. این نمونه خانه‌ ها دارای بدنه فلزی هستند که سبک می باشند و مقاومت زیادی دارند. این نمونه از خانه های پیش ساخته از آنجایی که مقاومت زیادی دارند انعطاف پذیری شان عالی است و هزینه کمتری را به خود اختصاص داده اند. برای ساخت این نمونه ساختمان ها از متریال های با کیفیت استفاده کرده ‌اند. در واقع باید بدانید که طراحی این نمونه از ساختمان ها زمان ‌بر است. بسیاری از افرادی که می خواهند خانه پیش ساخته بزرگی را سفارش دهند، خانه های بتنی پیش ساخته را انتخاب می کنند.

 این سازه ها که در کارخانه ها تولید می شوند و تست های مرغوبیت برایشان انجام می گردد. قالب بندی های بتن، ترمیم های احتمالی و غیره باید روی این سازه ها انجام شود. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که ساخت این نمونه خانه پیش ساخته علاوه بر اینکه با سرعت بالا انجام می‌ شود با بهترین کیفیت به اتمام می رسد. خانه های پیش ساخته بتنی در بسیاری از نماهای خارجی و داخلی کاربرد دارند. جهت اجرای این خانه ها به عملیات ساختمانی نیازی نخواهید داشت. این خانه ها به عنوان خانه های پیش ساخته لوکس و بزرگ شناخته می شوند.

بهترین نوع خانه های پیش ساخته

 

2. خانه های ال اس اف

 خانه های پیش ساخته ال اس اف به عنوان یکی دیگر از بهترین نوع خانه های پیش ساخته شناخته می شوند. اساس این نمونه از خانه‌ ها با ورق های گالوانیزه که ضخامت کمی دارند می باشد. این نمونه از خانه های پیش ساخته را به عنوان مدرن ترین و جدید ترین خانه ها می شناسند. از آنجایی که وزن کمی دارند نصب آنها در کمترین بازه زمانی انجام می گردد.

 ظرافت و دقت بالاتری نسبت به خانه های پیش ساخته بتنی برای این خانه ‌ها در نظر گرفته می‌ شود. استحکام بالایی در برابر انقباض و انبساط این خانه وجود دارد و موجب محبوبیت آن می شود. ساختمان ‌هایی که بسیار بزرگ هستند را با ال اس اف نمی سازند. اما خانه های کوچک، رستوران ها، ویلاهای یک الی دو طبقه، سالن ورزشی و و غیره را با این ایده طراحی می کنند.

3. خانه پیش ساخته چوبی

یکی دیگر از انواع خانه های پیش ساخته نمونه های چوبی می باشد. خانه‌ هایی که چوبی هستند کاربرد بیشتری برای طراحی دکوراسیون داخلی دارند. چوب یکی از بهترین مصالح ساختمانی به شمار می ‌رود. به کاربردن چوب برای طراحی خانه های پیش ساخته انعطاف پذیری آنها را افزایش می دهد. روش ها و استانداردهای مشخص شده ای را جهت طراحی خانه پیش ساخته با استفاده از چوب به کار می‌ گیرند. رایج ترین مدل طراحی خانه های چوبی این است که از چوب های ترمووود و یا پلاست برای طراحی خانه ها استفاده می کنند. فونداسیون خانه های پیش ساخته چوبی به صورت ردیف به ردیف می باشد.

بهترین نوع خانه های پیش ساخته

 

4. خانه های پی وی سی پی ساخته

 یکی دیگر از بهترین نوع خانه های پیش ساخته مدل پی وی سی است. خانه های پیش ساخته که با استفاده از پی وی سی تولید می‌ شوند از آنجایی که مقاومت زیادی در برابر فرسایش دارند گزینه مناسبی می باشند. هزینه خریداری این خانه ها بسیار ارزان است و قابلیت مونتاژ در کارگاه های ساختمانی خواهند داشت. برخی از خانه هایی که با استفاده از پی وی سی تولید می ‌شوند، در برخی از مواقع به صورت یکجا قابلیت جابجایی خواهند داشت. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که سبک معماری مربوط به این مدل از خانه‌ ها خاص و منحصر به فرد است. هر یک از خانه های پی وی سی نمای بیرونی خاصی دارند. برش پنجره ‌های این نمونه از خانه های پیش ساخته را بر اساس استانداردهای مشخص شده انجام می ‌دهند.

خانه های پیش ساخته با استفاده از پی وی سی قیمت زیادی برای خریداری ندارند. سبک معماری آنها جدید و به روز است که همین ویژگی محبوبیت آنها را افزایش داده است. بسیاری از افرادی که می ‌خواهند با قیمت کمتری خانه های پیش ساخته را خریداری کنند، نمونه های پی وی سی را انتخاب می نمایند. مدل های زیادی از خانه های پیش ساخته پی وی سی وجود دارد.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.