کد خبر : 26574 / /
/

 

 

معرفی کتاب کمک درسی یازدهم تجربی

کتاب کمک درسی یازدهم تجربی، یکی از مراجع مهم برای دانش‌آموزان دوره دوم است که با هدف آموزش مفاهیم و مباحث علمی در حوزه تجربی، به عنوان یک کتاب درسی کاربردی و مفید تهیه شده است. این کتاب، در چهار گروه دروس فیزیک، شیمی، زیست‌شناسی و علوم زمین، به بیان مباحث اصلی و کاربردی هر یک از این دروس می‌پردازد.

محتوای کتاب کمک درسی یازدهم تجربی

محتوای کتاب کمک درسی یازدهم تجربی، بر اساس سرفصل‌های تعیین شده توسط وزارت آموزش و پرورش تدوین شده است و شامل مطالب و تمرین‌های بسیار متنوعی می‌باشد. در هر فصل این کتاب، مطالب به شکل کاملاً کاربردی و قابل فهم برای دانش‌آموزان ارائه شده است. علاوه بر این، این کتاب با بهره‌گیری از نمودارها، تصاویر و جداول، بیان مطالب را برای دانش‌آموزان راحت‌تر می‌کند.

فصل‌بندی کتاب کمک درسی یازدهم تجربی

کتاب کمک درسی یازدهم تجربی، به شکل زیر فصل‌بندی شده است:

فیزیک

- حرکت - نیرو و حرکت - انرژی - امواج مکانیکی - گرما و دما - انتقال حرارت

شیمی

- مقدمه‌ای بر شیمی - گروه‌های عمده‌ی عناصر

زیست‌شناسی

- سلول و بافت‌ها - گیاهان - جانوران - بیوتکنولوژی

علوم زمین

- زمین شناسی - هوا و اقلیم - آب و اقلیم

ویژگی‌های کتاب کمک درسی یازدهم تجربی

این کتاب با توجه به نیازهای دانش‌آموزان دوره دوم و سرفصل‌های تعیین شده توسط وزارت آموزش و پرورش، با ارائه مطالب کاربردی و قابل فهم، به آموزش مفاهیم و مباحث علمی در حوزه تجربی می‌پردازد. به علاوه، این کتاب با بهره‌گیری از نمودارها، تصاویر و جداول، مطالب را برای دانش‌آموزان راحت‌تر و قابل درک‌تر می‌کند.

نتیجه‌گیری

کتاب کمک درسی یازدهم تجربی، به عنوان یک مرجع کاربردی و مفید، برای دانش‌آموزان دوره دوم در حوزه تجربی می‌تواند در تقویت دانش و تسلط بر مباحث علمی موثر باشد. با توجه به محتوای کاربردی و قابل فهم این کتاب، پیشنهاد می‌شود که دانش‌آموزان علاقه‌مند به حوزه تجربی، از این کتاب بهره ببرند.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.