کد خبر : 26676 / /
/

در دنیای پیشرفته کنونی که رقابت در هر حوزه‌ای به خصوص در بخش بزرگ و گسترده تجارت بسیار تنگاتنگ است استفاده از دو پروسه مارکتینگ و برندینگ به شکل تخصصی و حرفه‌ای تضمینی برای موفقیت سازمان‌ها است. در اصل بدون وجود بازاریابی و برندینگ مدرن امروزی کار برای سازمان‌ها از نظر چگونگی برقراری تعاملی سازنده و موثر بسیار سخت و البته هزینه‌بر می‌شد.

 

در حال حاضر آژانس‌های برندینگ و مارکتینگ متعددی در داخل کشور در حال ارائه خدمات هستند، آژانس برندینگ آویده نیز از جمله قدیمی‌ترین و معتبرترین این شرکت‌ها است. این آژانس در طول 40 سال فعالیت موثر خود توانسته است به تنهایی سهم بزرگی از تغییرات در بازار داخلی ایران را به خود اختصاص دهد. شما به عنوان یک کسب‌و‌کار در هر زمینه‌ای با موفقیت‌های بزرگ و درخشش در میان رقبای خود تنها یک قدم فاصله دارید! تنها کافی است تا خود را به موسسه ما معرفی کرده و منتظر بمانید تا صفر تا صد فرایندهای برندینگ و مارکتینگ شما به نحو احسن توسط متخصصین و نخبگان ما انجام شود.

 

در هیاهوی رقابت بزرگان صدای خود را به گوش مخاطب برسانید!

منظور از برندینگ و برندسازی در واقع ساختن یک تصویر ذهنی پربار و مثبت از خود و خدمات خود در ذهن مخاطبان هدف است. شما به عنوان یک کسب‌و‌کار و شرکت ارائه دهنده خدمات و محصولات مسئول احساسات به وجود آمده در مخاطبان و مشتریان خود هستید. پس باید به پروسه برندسازی خود توجه زیادی داشته باشید تا بتوانید در دل‌ و ذهن مخاطبان خود نقش ببندید!

آویده نیز دقیقا با در نظر گرفتن اهمیت بسیار زیادی برندینگ برای سازمان‌ها بهترین خدمات را در این راستا ارائه می‌کند. برندی که توسط آویده از صفر تا صد یعنی از گرفتن ایده تا اجرای آن به صورت کامل انجام می‌شود ابزاری است قدرتمند که می‌تواند یک کسب‌و‌کار را از عرش به فرش برساند.

 آژانس تبلیغاتی و برندینگ آویده

صفر تا صد برندینگ و برندسازی در آویده

تیم متخصص و مجرب ما از کوچک‌ترین اقدام تا بزرگ‌ترین اقدام را در پروسه برندینگ و برندسازی انجام می‌دهد تا شما بدون هر گونه نگرانی از این بابت به سایر وجوه فنی شرکت خود بپردازید. یکی از اولین و مهم‌ترین کارهایی که در آویده برای برندسازی هر کسب‌و‌کاری انجام می‌شود شناخت و تحلیل کامل مخاطبان بازار هدف است.

در واقع شما برای اینکه بتوانید یک برند خلاقانه با نهایت تاثیرگذاری را خلق کنید باید ابتدا در مورد نیازها و علایق مخاطبان هدف خود اطلاعات کاملی داشته باشید. با پیدا کردن مخاطبان علاقه‌مند به حوزه فعالیتی یا همان محصولات شما می‌توان راحت‌تر و سریع‌تر رضایت و اعتماد آن‌ها از طریق برندینگ کسب کرد.

ساخت شعاری متمایز، جذاب و مفهومی برای برند

شعار دومین عنصر بسیار مهم هر برند که تعیین کننده میزان اعتبار و تاثیرگذاری آن است. متخصصین ما نیز به وفور به این حقیقت پی برده و همواره تلاش می‌کنند تا بهترین، زیباترین و خاص‌ترین شعار را متمایز با پیام و هدف اصلی کسب‌و‌کار شما برای برند شما خلق کنند.

شاید شما هم مانند بسیاری از افراد قدرت شعار برند را دست کم بگیرید، اما برای پی‌بردن به میزان اهمیت بالای این عنصر کافی است تا به برندهای قدرتمند حال حاضر دنیا توجه کنید. نایک بزرگ‌ترین و معروف‌ترین برند تولید کننده انواع پوشاک در جهان است که از همان ابتدا با شعار Just Do It توانست تحولی عظیم را در روند بازاریابی خود به وجود آورد.

13

بولد کردن ویژگی‌های متمایز و خاص شما

یکی از اهداف اصلی برندینگ و برندسازی حرفه‌ای در آویده بولد کردن ویژگی یا ویژگی‌های خاص و منحصربه‌فرد شما نسبت به رقبایتان است. در اصل هر برندی با ویژگی‌های متمایز خود می‌تواند در ذهن مخاطبان بازار هدف ماندگار شود. برای نمونه اگر شما محصولی متمایز از رقبای خود تولید می‌کنید باید این مورد به عنوان یکی از ویژگی‌های خاص شما در برندسازی ذکر شود تا بتوانید از این طریق برتر بودن خود را به شیوه‌ای درست به مخاطب اعلام کنید.

حفظ اصالت و صداقت در برندسازی

هیچ چیزی برای مخاطبان در هر حوزه‌ای به اندازه صداقت و اصالت برندهای ارائه دهنده خدمات مهم نیست. بی‌شک هر برندی در طول گذر زمان بنا بر تغییر نیازها و درخواست مخاطبان هدف خود تغییراتی را دارد، اما برنده آن برندی است که با وجود اعمال این تغییرات همچنان اصالت خود را حفظ کند تا تصویرسازی که در ذهن مخاطبان خود انجام داده است به یکباره نابود نشود. تمامی تعاریف ذکر شده در این پاراگراف دقیقا منعکس کننده رفتار آژانس برندینگ آویده در برندسازی سازمان‌‌ها و همراهی آن‌ها در طولانی مدت است.

مارکتینگ در واقع زبان بدن برند شما است!

با اینکه برندینگ خود در بازاریابی سازمان‌ها اهمیت دارد، خود بازاریابی نیز در موفقیت برندینگ نقش بالقوه‌ای دارد. آویده با تعیین و تدوین بهترین و مناسب‌ترین استراتژی بازاریابی می‌تواند به بهبود برندسازی کسب‌و‌کار شما کمک کند. البته خود بازاریابی و مارکتینگ به تنهایی از محرکه‌های بسیار فعال در جذب و کشش مخاطبان است. اولین اقدام بسیار مهمی که در پروسه مارکتینگ توسط آویده انجام می‌شود ارائه ایده‌های پیشنهادی و جذاب در راستای معرفی یک محصول یا خدمات جدید است. در حقیقت محصول یا خدمت جدید شما حداقل باید بخشی از نیازهای مخاطبان را برطرف کند.

اجرای تحقیقات در بازار دومین اقدام بسیار مهمی است که توسط ما انجام می‌شود. به عبارتی در این مرحله از بازاریابی سعی ما نتیجه گرفتن درست و دقیق از تحقیقات خود روی مخاطبان هدف و در نهایت سرمایه گذاری روی آن‌ها است. در ادامه این تحقیقات رفتار و نیازهای مخاطبان هدف به دقت مورد بررسی قرار می‌گیرد تا بتوان بهترین محصولات و خدمات در این راستا به آن‌ها معرفی کرد.

بازاریابی با آویده چه مزایای برای شما دارد؟  

سوال اصلی اینجا است که انجام کلیه اقدامات به صورت صفر تا صد بازاریابی با آویده چه مزایا و فوایدی را برای شما به دنبال دارد؟ کل پروسه مارکتینگ چه از نوع سنتی و چه از نوع دیجیتال توسط موسسه ما به حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن انجام شده و به همین دلیل مزایای بسیار بزرگی برای موسسه‌ها به دنبال دارد.

14

ارتباط گسترده‌تر و بیشتر با مشتریان

چیدن یک استراتژی دقیق و منظم از بازاریابی توسط آویده این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا در بهترین زمان با مشتریان خود بیشترین ارتباط را داشته باشید. برقراری ارتباط گسترده و موثر اصلی بسیار مهم در موفقیت استراتژی بازاریابی است.

صرفه‌جویی در هزینه‌ها

هدف اصلی آویده علاوه بر تدوین بهترین استراتژی صرفه‌جویی در هزینه‌های مربوطه است. در واقع شما بر خلاف سایر شرکت‌های بزرگ بدون صرف هزینه‌های کلان و بزرگ می‌توانید صاحب بهترین استراتژی بازاریابی دیجیتال و سنتی شده و پا به عرصه رقابت با رقبای بزرگ خود بگذارید.

دستیبانی به نرخ بالای جذب مشتری

یکی دیگر از مزایای همگام شدن با آویده در پروسه بازاریابی به خصوص دیجیتال مارکتینگ رسیدن به بهترین نرخ‌های جلب مشتری است. در نوع بازاریابی آنلاینی که استراتژی آن توسط آویده به صورت کامل چیده می‌شود بازدهی و نتیجه‌گیری شما به مراتب نسبت به هزینه صرف شده بسیار زیاد خواهد بود.

15

غول مرحله آخر: آزاد شدن قیف متوقف‌ناپذیر فروش!

در نهایت بزرگ‌ترین و بهترین مزیتی که استراتژی‌های بازاریابی آویده برای مشتریان دارد این است که قیف فروش برای آن‌ها به شکلی کاملا حرفه‌ای و تخصصی ایجاد می‌شود.

طراحی بسته بندی - طراحی صنعتی بسته بندی و اصول بسته بندی با آویده

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.