کد خبر : 26695 / /
/

یکی از مهم­ترین مسائل و مشکلاتی که در کشور با آن مواجه هستیم، موضوع اشتغال است که با توجه به آمار بالای بیکاری، اهمیت آن نیز بیشتر می­شود.

 

 

وجود ایده­های مختلف در قالب استارت آپ­ها، فضای مناسبی را جهت به­کار گیری جوانان مستعد فراهم می­کند و البته بحث ارتباط میان صاحبان مشاغل و افرادی که با وجود مهارت، جویای کار هستند نیز اهمیت زیادی دارد.

بدیهی است وجود فضایی که امکان معرفی افراد با هر نوع تجربه و مهارت را فراهم کند، لازم و ضروری به­نظر می­رسد، پس در ادامه با همراه شوید تا بهترین پلتفرمی که در این زمینه فعالیت دارد را به شما معرفی کنیم.

نقش تاثیرگذار استارت آپ­ها در ایجاد اشتغال

با توجه به آمارها، استارت آپ­هایی که با ایجاد خلاقیت و نوآوری سعی در ایجاد مشاغل جدید دارند، نقش به­سزایی را در رشد و توسعه اقتصادی کشورها ایفا می­کنند.

در حال حاضر کشور ما نیز پتانسیل­های کاری فراوانی را در خود جای داده است که می­توان گفت با رونق­گرفتن استارت آپ­ها می­توان به ایجاد مشاغل جدید امیدوار بود.

وجود چنین فضاهایی می­تواند به توسعه کسب­وکارها کمک کند و همچنین در کاهش میزان نرخ بیکاری جامعه نیز تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

مسئله اصلی در خصوص استارت آپ­ها بحث شناخت و ترویج آنها است که می­تواند در به­کار گیری مهارت افرادی که نیازمند شغل هستند موثر واقع شود.

از آنجایی که برای بسیاری از افراد کسب مهارت و تخصص اولویت اصلی برای حضور در بازار کار است، باید این را هم در نظر گرفت که وجود فضایی برای ترویج و نمایش این مهارت نیز اهمیت زیادی دارد.

از همین رو پلتفرم کارسپاری با هدف ایجاد اشتغال، سعی دارد تا به استارت آپ­ها در معرفی فعالیت خود کمک کند و از طرفی نیز فضایی را در اختیار افرادی که مهارت خاصی دارند، قرار دهد تا شغل مناسب خود را پیدا کنند.

شغل مناسب خود را در کاسپاری پیدا کنید

این سامانه آنلاین به شما اجازه می­دهد تا با هر تخصصی که دارید، شغلی مناسب برای خود پیدا کنید. پس در این وب­سایت میزان تحصیلات اهمیت خاصی ندارد و تنها کافی است در یک زمینه کاری مهارت داشته باشید.

هدف اصلی این وب­سایت ایجاد فضایی برای معرفی افراد مجرب و ماهر به­عنوان نیروی کار است تا بتواند با یک رویکرد مناسب به ایجاد شغل و کاهش آمار بیکاری جوانان کمک کند.

پس در نظر داشته باشید که شما می­توانید از میان لیست کارهای سفارش داده شده در کارسپاری برای خود یک شغل مناسب با توجه به مهارتی که دارید، انتخاب کنید.

برای ایجاد اشتغال در کارسپاری، نقش خود را تعیین کنید

هنگامی که شما به­منظور پیداکردن شغل مناسب یا ارائه آگهی برای خدمات به این وب­سایت مراجعه می­کنید در ابتدا باید نوع نقش خود را انتخاب کنید که شامل کارسپار و کارگیر است.

چگونه می­توان در کارسپاری نقش کارگیر داشت؟

با وجود نرخ بالای بیکاری در کشور بسیاری از افرادی که مهارت و تخصص خاصی دارند، ممکن است امکان پیداکردن شغل مناسب را نداشته باشند.

از طرفی نیز با وجود مشکلات اقتصادی و افزایش هزینه­های زندگی، برخی از افراد به­دنبال داشتن یک شغل دوم هستند که برای این مورد نیز می­توانید به کارسپاری مراجعه کنید.

از همین رو زمانی که شما اطلاعات خود را در این سامانه تکمیل می­کنید، با ثبت رزومه و احراز هویت می­توانید نقش کارگیر را دریافت کنید.

بعد از انجام تمامی این فرایند، شما به­عنوان یک کارگیر می­توانید به جستجو در لیست مشاغل این سایت بپردازید و با هر تخصص و مهارتی صاحب شغل شوید.

9

کار و خدمات مورد نیاز خود را در نقش کارسپار سفارش دهید

در زمانی که نیاز به استفاده از مهارت و تخصص فردی در زمینه شغلی موردنظرتان داشته باشید، تنها کافی‌است که اطلاعات خود را در نقش کارسپار در این وب­سایت ثبت کنید.

بعد از اینکه مراحل ثبت­نام خود را در سامانه آنلاین کار و خدمات کارسپاری کامل کردید، کافی است تا بودجه مورد نظر خود برای انجام کار و خدمات را پیشنهاد دهید و حتی عکس­هایی از آن را در وب­سایت بارگذاری کنید تا فرد مناسبی برای انجام آن پیدا شود.

در واقع شما به­عنوان یک کارسپار نقش مهمی در ایجاد یک شغل دارید و به­نوعی کار خود را در یک فضای مجازی به مزایده می­گذارید تا شخص مناسب را از این طریق انتخاب کنید.

فرایندی که برای ایجاد اشتغال در کارسپاری باید انجام شود

هنگامی که شما در نقش کارسپار برای ایجاد اشتغال و درخواست یک فعالیت مشخص، آگهی خود را ثبت کردید با انتخاب آگهی توسط یک کارگیر، می­توانید اطلاعات مربوط به آن شخص را در پروفایل مربوط بررسی کنید.

یکی از عواملی که در موفقیت کارگیر برای دریافت اجازه کار موثر واقع می­شود، این است که تمامی اطلاعات و مهارت­های خود را با جزئیات لازم، در پروفایل ثبت کرده باشد.

تمام این اطلاعات در جلب نظر فرد کارسپار تاثیر زیادی دارد و بعد از اینکه مورد تایید قرار گرفت، هر 2 طرف می­توانند در محیط سایت گفتگوی آنلاین داشته باشند.

در این زمان بهتر است هر 2 طرف به بررسی تمام جوانب و خواسته­های مدنظر خود بپردازند تا امکان توافق برای آنها فراهم شود، در نهایت نیز با وجود توافق طرفین، کارسپار هزینه را از طریق لینک در اختیار مجموعه قرار می­دهد.

این را در نظر داشته باشید که هدف مجموعه کارسپاری از دریافت هزینه این است که اعتماد افراد کارگیر به­طور کامل جلب شود.

بعد از اینکه انجام خدمات مورد نظر به اتمام رسید و شخص کارسپار تمامی فرایند را تایید کرد، با کسر کارمزد از سوی شرکت، دستمزد کارگیر به حساب کاربری او انتقال داده می­شود.

جمع­بندی

با توجه به اینکه نرخ بیکاری در کشور ما در حال افزایش است، وجود فضایی برای ایجاد اشتغال تا حد زیادی می­تواند در شناسایی افراد ماهر و کارآمد موثر باشد.

در حال حاضر استارت آپ­ها نقش پررنگی را در این زمینه ایفا می­کنند اما مسئله مهم در این زمینه وجود فضایی برای یافتن افراد متخصص است.

از همین رو سامانه آنلاین کارسپاری موقعیتی را فراهم کرده است تا افراد بتوانند با ثبت اطلاعات و مهارت­های خود، شغل مناسبی را پیدا کنند.

در این وب­سایت 2 نقش اصلی در نظر گرفته می­شود که در واقع به فرد یا مجموعه­ای که برای خدمات مورد نیاز خود آگهی می­دهد کارسپار می­گویند و افراد متخصص و ماهر نیز نقش کارگیر را بر عهده دارند.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.