کد خبر : 26847 / /
/

 

احتمالا شما هم تا به امروز حداقل برای یکبار هم که شده گرفتگی لوله‌های فاضلاب سرویس بهداشتی، آشپزخانه، حمام و... را شما هم تجربه کرده‌اید. این امکان وجود دارد که در هر خانه‌ای گرفتگی چاه یا لوله فاضلاب رخ بدهد و اعضای خانواده با چالش‌های مختلفی روبرو شوند. اما برای رفع این گرفتگی لوله‌ها باید چه کاری انجام دهیم؟ یکی از ساده‌ترین و تمیز‌ترین روش‌های باز کردن لوله‌ها، بهره از خدمات لوله‌ بازکنی شهرری است. در ادامه قصد داریم شما را خدمات این شرکت و همچنین قیمت لوله بازکنی شهرری بیشتر آشنا کنیم.

 

انواع خدمات لوله بازکنی شهرری

خدماتی که لوله بازکن در قزوین به افراد ارائه می‌دهد براساس نیاز مشتری می‌تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال برخی از این خدمات به شرح زیر است:

سرویس لوله بازکنی منازل و دیگر مکان‌ها

برطرف و باز کردن گرفتگی لوله‌های حمام و دستشویی، لوله سینک آشپزخانه و همچنین لوله روشویی سرویس بهداشتی و در آوردن و گیر کردن برخی اشیا مانند دستمال، تلفن همراه و... در داخل لوله جزئی از خدمات لوله باز کنی شهرری محسوب می‌شود.

سرویس تعمیر چاه و حفر چاه، تخلیه چاه منازل

تخلیه، حفر و همچنین تعمیر چاه از دیگر خدماتی است که متخصصین لوله بازکنی شهرری  به مشتریان خود ارائه می‌دهند. این متخصصان می‌توانند چاه منازل مسکونی یا تجاری را با ابزارها و ماشین‌آلات مدرن و همچنین مکانیزه در صورت نیاز تخلیه، تخریب یا تعمیر کنند. بنابراین اگر به یکی از این سه سرویس نیاز داشتید می‌توانید از لوله بازکنی شهرری خدمات دریافت کنید.

برطرف کردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب

لوله بازکنی شهرری  با بهره از ابزارآلات و روش‌های پیشرفته بدون کوچکترین کثیف‌کاری و در مدت زمان بسیار کوتاه می‌تواند گرفتگی لوله‌ها و انشعابات فاضلاب را از بین ببرد. بنابراین جهت برطرف کردن رطوبت ناشی از گرفتگی یا شکستگی لوله‌ها و از بین بردن بوی بد لوله‌های فاضلاب و... می‌توانید از خدمات این شرکت بهره بگیرید.

چرا لوله بازکنی  شهرری

شاید این سوال برای شما هم وجود داشته باشد که چرا لوله بازکنی شهرری ؟ چه ویژگی‌هایی برای انتخاب وجود دارد؟ چند دلیل برای انتخاب این شرکت و دریافت خدمات وجود دارد که عبارتست از:

 1. فوری شبانه روزی
 2. ارزان  نسبت به سایر همکاران
 3. تضمین کار انجام شده
 4. ارائه فاکتور
 5. بدون تعطیلی
 6. با حداقل کثیف کاری

قیمت لوله بازکنی شهرری

شاید این سوال برای شما هم وجود داشته باشد که قیمت خدمات در شرکت لوله بازکنی در شهرری چقدر است؟ آیا می‌توان برای هر خدمت قیمت دقیق اعلام کرد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم خیر. چرا که قیمت این خدمات بسته به عوامل مختلف متفاوت خواهد بود و ابتدا باید فرد متخصص مشکل را بررسی کند.

برخی عوامل تاثیرگذار به شرح زیر است:

 • شدت و مکان گرفتگی
 • طول فنر
 • وجود اشیا در لوله
 • نوع گرفتگی
 • قطر فنر استفاده شده
 • فنر زدن از چند ورودی لوله فاضلاب
 • وجود گل شن ماسه خاک قیر و مصالح ساختمانی در لوله

با این فاکتور ها می توان قیمت دقیق لوله بازکنی را تعیین کرد . لازم به ذکر است بگوییم که قیمتی که پشتیبانی شرکت در تماس تلفنی اعلام می کند حدودی است و امکان تغییر هنگام انجام کار را دارد. چون  همانطور که گفتیم فاکتور های زیادی وجود دارد که باعث شود نرخ دقیق مشخص شود.

 

لازم به ذکر است کلیه سرویسکاران لوله بازکنی قزوین بدون سوء پیشینه و دارای تائیدیه صلاحیت می باشند. و از این رو کاملا قابل اعتماد هستند و تنها هدفشان انجام کار و رضایت مشتریان عزیز می باشد.

 

اهمیت بازکردن لوله با فنر برقی در شهرری

 

لوله فاضلاب ساختمان پس استفاده به مرور زمان رسوب می بندد و شما هرچقدرم کنترل و پرهیز کنید رسوب بستن لوله های فاضلاب امری اجتناب ناپذیر است. و رسوب بستن لوله های فاضلاب جدا از گرفتگی لوله باعث بوی بد فاضلاب می شود و در این صورت می توان با کنده کاری لوله های ساختمان را عوض کرد و هم می توان با فنر برقی که بهترین روش هم برای رفع بوی بد فاضلاب و هم برای رفع گرفتگی استفاده کرد ، شما حداقل سالی 2 بار لوله های فاضلاب خود را فنر بزنید که در این بین لوله بازکنی شهرری با دستگاه های پیشرفته رسوب لوله فاضلاب را کامل پاکسازی می نمایید در صورت استشمام بوی بد فاضلاب با لوله بازکنی شهرری تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن مشکل شما مشتریان عزیز را حل نماییم.

 

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب در شهرری 

وجود رسوب و جرم در جداره لوله ها که به مروز زمان قطر لوله را کم می کند و باعث میشوند لوله فاضلاب کیپ شود

وجود پسماند مواد غذایی داخل لوله که علاوه بر مسدود کردن  باعث ایجاد بوی بد فاضلاب می شود

وجود سیمان ، شن ، ماسه ، یا قیر در داخل لوله که عمدتا در ساختمان های نوساز یا تعمیر شده دیده میشود .

نداشتن شیب مناسب لوله کشی فاضلاب ( این مورد مشکل خاصی نیست فقط کافیست سالی یکبار لوله ها فنر زده شود .

ریختن روغن و موهای زائد  در لوله فاضلاب

افتادن اشیا داخل لوله مثل درب اسپری ، شامپو ، صابون ، دستمال کاغذی ،نوار بهداشتی و .....

 

1: ریختم مو درون لوله فاضلاب بخصوص در حمام

 

همه ما امکان دارد پس از اصلاح موهای زائد را درون لوله بریزیم این کار باعث میشود مو درون لوله ته نشین شود و هر چیز چسبناکی را بهم متصل نمایید و به مرور زمان قطر لوله را کم کند و باعث گرفتگی را آب فاضلاب شود. برای جلوگیری از این موضوع نباید موهای زائد را درون لوله بریزید.بهتر از همیشه از یک توری برای پیشگیری از ورود موهای زائد به داخل لوله استفاده نمایید اگر این گرفتگی به وجود بیاید معمولا با اسید و محلول های شیمیایی قابل رفع نیست و برای رفع گرفتگی حتما باید از خدمات شرکت لوله بازکنی شهرری استفاده نمایید.

 

2 : روغن و چربی

 

معمولا خانم ها هنگام شستن ظروف تمام روغن باقی مانده از پخت پز را درون سینک ظرفشویی خالی می کنند ، آیا می دانید ورود چربی به داخل فاضلاب می تواند در مجاورت آب سرد سفت شود و پس از مدتی هرچی را به خود بچسباند و باعث گرفتگی لوله فاضلاب شود این کار نهایت شما را به استفاده از خدمات لوله بازکنی شهرری می کند

 

3 : مصالح ساختمانی

 

این معمولا در زمان بازسازی یا ساخت و ساز منازل رخ می دهد هنگام بازسازی امکان دارد مصالحی چون سیمان ، قیر ،گچ و ...داخل لوله بریزد و اگر همان لحظه آن را خالی نکنید پس از چند ساعت سفت خواهد شد و سبب میشود لوله ها شما با گرفتگی مواجه شود و شما را به استفاده از خدمات لوله بازکنی شهرری کند .

 

4 : اشیا کوچک 

 

اگر داخل خانه کودکی دارید اماکن دارد اشیاء کوچک را درون توالت ، لوله حمام یا قسمت های دیگر خانه بندازند امکان دارد خود شما هم به دلیل سهل انگاری یا حواس پرتی ، مثل صابون ، درب بطری و .... را درون لوله بیندازید ک باعث مسدود کردن آن شود در این صورت باید از خدمات لوله بازکنی شهرری استفاده نمایید

 

5 : رسوب و جرم 

 

بسیاری از لوله ها به مرور زمان با ورود برخی مواد یا به خاطر املاح معدنی آب ، دیواره یا شترگاه دچار رسوب گرفتگی می شوند این مشکل در طول زمان شدت پیدا می کند و منجر به گرفتگی لوله می شود رسوب و جرم لوله تنها با ابزار و دستگاه قابل رفع است اسید و محلول های شیمیایی قدرت از بین بردن آنها را ندارند این ها علل اصلی گرفتگی لوله فاضلاب هستند که بهترین روش برای باز کردن گرفتگی آنها فنر برقی حرفه ای است و توسط سرویسکاران متخصص لوله بازکنی شهرری انجام میشود.

اگر نیاز به لوله بازکنی و تخلیه چاه و لایروبی در شهر داشتید می توانید با مراجعه به سایت https://startpipe.ir/shahr-e-rey_unclog_pipe/ و یا تماس با شماره پشتیبانی

0919-242-6853  در تماس باشید

 

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.