کد خبر : 26932 / /
/

ترکیه طی دهه گذشته سیاستهای انبساطی اقتصادی برای جلب سرمایه گزاران فراهم کرده است. تا جایی شما می توانید ظرف یکروز نسبت به ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار خود اقدام نمایید. این تسهیلات وقتی در مورد شهر ازمیر حرف به میان می آید، تقویت می شود. امروز در گفتگو با شرکت توران ازمیر، به بررسی فرصتها و نقاط قوت این کشور بخصوص شهر ازمیر می پردازیم. با ما همراه بمانید.

 

ازمیر، الگویی اروپایی در قلب آسیا؟

اکنون دو دهه است که ترکیه بیش از پیش اقدام به تمرکز روی بهسازی ساختارهای شهر ازمیر نموده است. هدایت سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی به سمت این منطقه و بهبود قوانین اقامت و کار برای خارجی ها، این شهر را  بعنوان یک الگوی زیبای موفقیت درآورده است.

می‌توان گفت ترکیه‌ای‌ها ازمیر را به عنوان یک پایلوت مهم شهری الگوسازی کرده و نه تنها به ایرانیان بلکه کل دنیا معرفی می‌نمایند. حال که با مشوق‌های اولیه پراهمیت برای زندگی و اقامت در این شهر بزرگ، آرام و زیبا مواجه هستیم، چرا ما جزو مقدمین نباشیماقامت ترکیه و بویژه ازمیر می تواند یک تصمیم جذاب و موفق در این دهه در ازمیر باشد.

 

 چرا ازمیر انتخابی هوشمندانه برای مهاجرت است؟

امنیت شهری، زیبایی، مدرنیته، تیپ اروپایی، استقلال سیاسی، سطح بالای اجتماعی و شهرسازی مدرن در کنار طبیعت بکر و مدیترانه‌ای، بهشتی را معرفی می‌کند در فاصله سه‌ساعت پرواز از من و شما که ساکن ایران هستیم. ازمیر شهری سرمایه‌پذیر است و اگر قصدتان راه‌اندازی کسب‌وکار و کسب درآمد باشد اینجا گزینه خوبی برای ما ایرانیان است چراکه مشاغل متنوعی را می‌توانید در این شهر راه اندازی کنید. حمایتهای قانونی و تسهیل سرمایه‌پذیری در این شهر، قوانین عادلانه مالیاتی و آداب و تشریفات قانونی ساده، سرمایه‌گذاران دنیا را به این منطقه  خوش آب و هوا کشانده است.

شهر ازمیر در ترکیه دارای آب و هوای متعادل و دلپذیر است. این شهر سرمای سوزان آنکارا را نداشته، شرجی آنتالیا و آلانیا را نیز با بادهای خود رانده و برف و باران استانبول را نیز در خود ندارد. ازمیر یا همان اسمیرنای باستانی، شهری است که تاریخچه‌اش به زنان معروف آمازون در دریای سیاه و اسکندر مقدونی بر می‌گردد. ازمیر  شهری زیبا با سواحل رویایی و هزینه متعادل‌تر زندگی در مقایسه با دیگر شهرهای بزرگ ترکیه است.

خرید آپارتمان در ازمیر

ازمیر دروازه اروپا

 جالب است بدانید که ازمیر دروازه دریایی ترکیه به اروپا است. بزرگترین کشتی‌های کروز اروپایی و آمریکایی هرساله در این شهر و بنادر اطراف آن لنگر می‌اندازند. برخی جزایر یونان تنها پنج تا ده کیلومتر با سواحل چشمه در ازمیر فاصله  دارند، در نتیجه شما اگر این شهر را برای مقصد مهاجرت خود انتخاب کرده‌اید با فرهنگ مدیترانه‌ای، زندگی خود را شروع خواهید کرد.

کسانی که ازمیر را انتخاب کرده‌اند از جمله خود ما، در محیطی کاملاً توسعه یافته زندگی می‌کنیم. هر ساله میلیون‌ها گردشگر ترکیه‌ای و بین‌المللی از این شهر دیدن می‌کنند که هر یک فرهنگ‌های متفاوتی دارند.

آیا ازمیر برای تحصیل فرزندان ما هم مناسب است؟

تحصیل در ازمیر در واقع تحصیل در نسخه مشابه اروپای غربی است. از مدرسه‌های رایگان دولتی گرفته تا مدرسه‌های خصوصی و مدارس بین‌المللی اروپایی و آمریکایی و کالج‌هایی با سطح علمی قابل پذیرش جهان از جمله امکانات تحصیلی در این شهر است.  شرایط ویژه شرکت توران ازمیر برای اقامت تحصیلی البته در مقطع دانشگاه، چون و چرایی برای تحصیل فرزندان ما باقی نمی‌گذارد. در هر شرایط تحصیلی از دبستان گرفته تا دانشگاه، فرصت ادامه با کیفیت بهتر در شهر ازمیر وجود دارد.

اقامت ترکیه

آیا حضور در ازمیر ریسک است؟

ممکن است باشد. چه کسی می‌تواند تضمین نماید؟ اما پاسخ ما اینست که پیش از تصمیم به ادامه زندگی یا کسب وکار و تحصیل در ترکیه چند صباحی همراه با توران ازمیر باشید. واقعیت اینست که ما هوای اعضای خانواده خود را داریم. چرا که شعار و فلسفه برند توران ازمیر این است:

آسان‌سازی زندگی برای ایرانیان در ترکیه و ازمیر

 

درباره مجموعه توران ازمیر

احتمالا شمایی که این مطلب را می‌خوانید در کار خودتان یک متخصص هستید که قطعا ما از آن به خوبی شما سردرنمی‌آوریم و البته ما و دوستانمان در توران ازمیر هم به نوعی متخصص ازمیر هستیم. اصلا برای همین است که ناممان توران ازمیر است. برگرفته از واگان (ترکیه/ ایران/ ازمیر). پایه‌های مجموعه توران ازمیر بیش از یک دهه پیش گذاشته شده است و اکنون حدود شش سال است که به صورت متمرکز و قدرتمند در حال خدمت رسانی به هموطنان ایرانی هستیم.  جامعه مشتریان ما طی این چندسال به شدت رشد کرده و با حضور هموطنان متخصص و کاربلندی مثل شما قدرتمند شده است و حتی دیگر اگر بخواهیم هم نمی‌توانیم با حضور شما عزیزان قوی نباشیم. حوزه فعالیت‌های ما به اندازه کل نیازهای فارسی‌زبانان ازمیر است. طی سالیان گذشته مجموعه توران ازمیر هر لایسنس و گواهینامه‌ای که برای اقدامات قانونی شما عزیزان در سطح ترکیه نیاز باشد را اخذ کرده است.

خدمات ما در مجموعه توران ازمیر کلیه نیازهای شما را از لحظه تصمیم به مهاجرت تا زمانی که در شهر زیبای ازمیر اقامت داشته باشید، پوشش می‌دهد. اخذ اقامت، شهروندی و احیانا اخذ پاسپورت ترکیه، افتتاح حساب بانکی ترکیه‌ای با کارت‌های بین‌المللی شامل ویزاکارت و مسترکارت، مهاجرت تحصیلی، خرید خانه در ازمیر و آپارتمان در ترکیه، رهن و اجاره ملک، راه‌اندازی بیزنس از باشگاه ورزشی گرفته تا رستوران‌هایی با برندهای جهانی، احیانا دعاوی حقوقی و کیفری، ازدواج و...از جمله دیگر اقدامات مجموعه توران ازمیر است.

 

چگونه کسب اطلاعات برای زندگی یا سرمایه‌گذاری در ازمیر را آغاز کنیم؟

پیشنهاد می‌کنیم ابتدا با متخصصان ما در شرکت توران ازمیر یک تماس بگیرید. پشت این خط همکاران توران ازمیر به فارسی و با لحنی دوستانه مشاور شما می‌شوند. شاید بعد از صحبت، متوجه شوید فرصتهای بهتری برای حضور در ازمیر وجود دارد و ارتباط با مشاور می‌تواند در این خصوص بسیار مفید باشد. اقدام بعدی شاید سفر به ازمیر باشد که قطعا شما یک دیدگاه بسیار جامع‌تری نسبت به این شهر پیدا خواهید کرد.در گام بعدی زمانی که به ازمیر رسیدید برنامه تحقیقاتی شما و سایر موضوعات با توران ازمیر خواهد بود. 

به امید دیدار شما در ازمیر

 

 

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.