کد خبر : 27678 / /
/

دکتر کیست مویی با توجه به تخصصی که دارد، بیماری کیست مویی یا سینوس پیلونیدال (PNS) را تشخیص داده و سپس به درمان بیمار با بهترین روش درمان می پردازد. سینوس پیلونیدال یک عارضه پوستی است که به دلیل بازگشت مو به داخل پوست رخ می دهد.

 

هنگامی که موی بازگشتی به داخل پوست فرو می رود، باعث التهاب و تورم در ناحیه مورد نظر شده و در صورت عدم درمان باعث عفونت و آبسه می شود. تنها راه درمان سینوس مویی، تخلیه عفونت از پوست به وسیله لیزر یا عمل جراحی است.

اکثر افراد برای تشخیص و درمان کیست مویی به دنبال بهترین دکتر کیست مویی هستند تا با خیالی راحت از شر بیماری راحت شوند. اما بهترین جراح کیست مویی چه کسی است؟ در این مقاله از کلینیک زخم به معرفی بهترین جراح کیست مویی در تهران خواهیم پرداخت.

 

ویژگی های پزشک متخصص کیست مویی خوب چیست؟

یک پزشک کیست مویی خوب، دارای مهارت و تجربه کافی برای درمان بیمار است. هر چه پزشک فوق تخصص، دارای سابقه بیشتری در زمینه درمان کیست پیلونیدال pilonidal sinus باشد آن را سریع تر تشخیص داده و با بهترین روش درمان می کند.

از آنجایی که برای درمان کیست مویی، بایستی از تجهیزات پیشرفته استفاده نمود، پزشک معالج باید کاملا به روز باشد و دانش کافی برای استفاده از تجهیزات مدرن را داشته باشد. همچنین باید روش درمانی مناسب را برای بیمار انتخاب کند.

علاوه بر این، بهترین جراح کیست پیلونیدال، دارای صبر و حوصله زیادی است و توضیحات کاملی از بیماری و روش درمان به بیمار ارائه می دهد. در این صورت فرد بیمار بدون ترس و نگرانی، خود را برای عمل آماده می کند.

تشخیص عارضه توسط دکتر کیست مویی

دکتر کیست مویی ناحیه پایین کمر را به خوبی بررسی کرده و از شما درباره علائمی که دارید، سوال می کند. علائم کیست مویی، درد، التهاب، ترشح چرک و بوی بد است.

در صورتی که کیست پیلونیدال عفونت کرده باشد، نیاز به عمل دارد. دکتر کیست مویی پس از تشخیص درست بیماری، روش درمانی مناسب برای بهبودی بیمار را انتخاب می کند.

روش درمانی دکتر کیست مویی تهران

سینوس پیلونیدال، با دو روش عمل جراحی و لیزر، معالجه می شود و پزشک متخصص کیست مویی با توجه به نوع و وخامت بیماری، یکی از این دو روش را برای درمان انتخاب می کند. درمان کیست مویی با لیزر به نسبت عمل جراحی، مزایای بیشتری داشته و روش بهتری محسوب می شود.

لیزر درمانی، بدون درد و خونریزی بوده و دوره نقاهت بسیار کوتاهی دارد. همچنین احتمال عفونت و عود بیماری در آن بسیار کم بوده و نزدیک به صفر است.

دکتر بابک ثابت با تجربه درخشانی که در زمینه درمان کیست مویی در شهر تهران دارد، وضعیت بیمار را بررسی کرده و روش درمانی مناسب را انتخاب می کند. بیماران می توانند به کلینیک زخم و لیزر نور مراجعه کرده و به صورت سرپایی، سینوس پیلونیدال خود را نزد پزشک کیست مویی در تهران درمان کنند.

جراحی با لیزر سینوس مویی و درمان آن

بعد از تشخیص کیست مویی توسط پزشک جراح متخصص ناحیه عمل با بیحسی موضعی کامل بیحس میشود و فرد هیچ دردی احساس نمیکند و سپس به کمک لیزرco2 اقدام به لیزر کیست مویی و برداشتن کیست بطور کامل میشود.

با توجه به اینکه لیزر همزمان با برش معمولا از نوع بسیار ظریف میباشد باعث سورزاندن رگهای خون دهنده ناحیه عمل میگردد و همین امر سبب می شود عمل کاملا بدون خونریزی شود. با توجه به صدمه حداقلی اعصاب و بافت های منطقه بیمار بعد از عمل نیز دردى احساس نمیکند همچنین لیزر کیست مویی بخاطر حداقل صدمه به بافت های اطراف کیست مرحله ترمیم زخم نیز سریعتر از جراحی با چاقو اتفاق می افتد.

بهترین دکتر لیزر کیست مویی در تهران کیست؟

بهترین دکتر لیزر کیست مویی در تهران

جراحی کیست مویی در تهران با لیزر، نیاز به تجهیزات پیشرفته دارد. از همین رو بهتر است، برای عمل با لیزر به کلینیک های معتبر که امکانات کامل و پزشکان حاذق دارند، مراجعه کنید.

پزشکان بسیاری در شهر تهران وجود دارند که لیزر کیست مویی را انجام می دهند، اما تمام این پزشکان عنوان بهترین را نخواهند داشت. بهترین متخصص کیست مویی در تهران بیماری را به درستی تشخیص داده و بیمار را با روش درمانی درست عمل می کند.

دکتر ثابت عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تا به امروز با تجربه بالای خود، بیماران زیادی را با موفقیت درمان کرده اند و عنوان، بهترین دکتر لیزر کیست مویی در تهران را دارند. ایشان با دانش بالایی که دارند، انواع بیماری ها اعم از فیستول، کیست مویی، شقاق، زگیل تناسلی، شقاق و… را با لیزر درمان کرده و رضایت بیماران را جلب می کنند.

بهترین متخصص کیست مویی

بهترین متخصص کیست مویی برای رفع مشکل شما یک جراح عمومی و لیزر است. پزشکان جراح در این زمینه تجربیات خوبی دارند و برای این کار آموزش های لازم را دیده اند. بعضی از بانوانی که برای برطرف کردن مشکل خود در جستجوی یک دکتر کیست مویی مناسب هستند، به جنسیت نیز اهمیت میدهند و ترجیح می دهند توسط یک دکتر خانم کیست مویی معاینه و درمان شوند. خوشبختانه این امکان پذیر است و با توجه به حضور قدرتمند بانوان در رشته های جراحی در سالهای اخیر، یافتن یک دکتر خانم کیست مویی مجرب و آشنا به کار، دشوار نیست. دکتر زهرا سعادتی متخصص جراحی و لیزر جز اولین زنان جراح ایرانی هستند که این جراحی را با لیزر و به روش بسته انجام می دهند.

دکتر کیست مویی خانم

یکی از دغدغه هایی که خانم های مبتلا به کیست مویی دارند، مراجعه به پزشک خانم کیست مویی برای درمان بیماری است. اکثر خانم هایی که به بیماری های نشیمنگاهی دچار می شوند، احساس شرم و خجالت برای مراجعه به پزشک آقا دارند و ترجیح می دهند تحت درمان پزشک خانم قرار بگیرند.

توصیه می شود این خانم ها برای تشخیص بیماری و درمان سینوس پیلونیدال، به کلینیک زخم مراجعه کرده و توسط پزشک خانم تحت درمان قرار بگیرند. کلینیک زخم دارای مجرب ترین جراحان و پزشکان بوده و برای درمان، از پیشرفته ترین امکانات استفاده می کند.

دکتر کیست مویی آقا

درمان کیست مویی به دلیل موقعیت حساسی که دارد، باید توسط پزشک متخصص و مجرب انجام شود. سینوس مویی بسته به نوع و شدت عفونت، با روش های مختلف اعم از لیزر و جراحی با تیغ درمان می شود.

پزشکان متخصص سعی می کنند که با روش های غیر جراحی، مانند لیزر به درمان کیست بپردازند. با توجه به این تفاسیر، می توان به اهمیت پزشک برای درمان پی برد.

از همین رو توصیه می شود جهت عمل کیست با لیزر، به پزشکان متخصص و با تجربه مراجعه کنید. اگر به دنبال پزشک آقای کیست مویی هستید، دکتر بابک ثابت بهترین گزینه است.

دکتر ثابت با درمان موفق بیش از هزاران بیمار در سال با مدرن ترین تجهیزات پزشکی، توانسته رضایت بیماران را کسب کند. بنابراین اگر دچار کیست مویی شده اید یا مشکوک به بیماری هستید، برای تشخیص و درمان نوبت رزرو کنید.

بهترین دکتر کیست مویی در تهران

سوالات متداول کاربران درباره دکتر کیست مویی

برای درمان کیست مویی به کدام دکتر مراجعه کنم؟

در صورتی که در شهر تهران ساکن هستید، می توانید به کلینیک زخم و لیزر نور جهت معاینه و درمان مراجعه کنید. اگر در سایر شهر ها سکونت دارید نیز می توانید به کلینیک مراجعه کرده و به صورت سرپایی معالجه شوید. لیزر کیست مویی نیاز به بستری نداشته و بیمار پس از درمان می تواند به شهر خود بازگردد.

چگونه از کلینیک زخم وقت بگیریم؟

برای رزرو نوبت با شماره همراه 09027009876 و شماره ثابت 26230306-021 تماس بگیرید.

آیا دکتر پوست می تواند کیست مویی را تشخیص دهد؟

بله، پزشکان پوست می توانند در زمینه هایی کیست مویی را تشخیص دهند. اما پیشنهاد ما مراجعه به پزشک متخصص این حوزه است.

آیا در صورت تشخیص عارضه دکتر همان روز عمل با لیزر را انجام می دهد؟

بله در صورت شدت عارضه ممکن است پزشک در همان روز اقدام به لیزر کیست مویی کند.

منبع: https://cliniczakhm.com

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.