کد خبر : 29150 / /
/

حسینی، معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در بازدید از کارخانه آهن اسفنجی بیجار:

معاون رییس جمهور در امور مجلس گفت: با آغاز دولت سیزدهم و به دستور رئیس‌جمهور محترم، ۴۸ پروژه پیشران و ارزآور در کشور اجرا شد که بیشتر آن‌ها در حوزه‌های صنعتی است.

سیدمحمدحسینی صبح پنجشنبه در بازدید از مجتمع فولاد کردستان در شهرستان بیجار،  اظهار کرد: خوشبختانه امروز شاهد توسعه کردستان هستیم. 

وی با بیان اینکه طرح مجتمع کارخانه آهن اسفنجی بیجار که زنجیره فولاد این استان را تکمیل می‌کند و این پروژه مهم از شهریور ۱۴۰۰ آغاز شد، افزود: امروز همه مسؤولان در راستای پیشرفت این استان تلاش دارند و شاهد پیشرفت چشمگیر این پروژه مهم ملی هستیم که نشان از دلسوزی و توانمندی مدیران شرکت صنایع فولاد کردستان دارد. 

حسینی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب بر استفاده از ظرفیت‌ها همواره تاکید دارند، گفت: نقش‌آفرینی و مدیریت بهینه شرکت صنایع فولاد کردستان، در مسیر تحقق فرمایشات مقام‌معظم رهبری است و امیدواریم در آینده نزدیک این مجموعه به دست رئیس جمهور افتتاح شود. 

حسینی تاکید کرد: خوشبختانه طرح‌های نیمه تمام در این استان در حال تکمیل است. 

کردستان شایسته توسعه است و این مهم با همدلی و هم افزایی رقم می‌خورد.  

photo_2024-05-10_15-48-33

وی اضافه کرد: خوشبختانه ما از اقتدار و امنیت خوبی برخوردار هستیم و همه فکر می‌کردند ایران چگونه می‌تواند در حوزه نظامی قدرتمند باشد اما پهپادهای ما از لایه‌های دفاعی آنان عبور کند و این نشان از اقتدار ایران اسلامی است که باید شرایطی برای توسعه ایران اسلامی فراهم کنیم.

معاون پارلمانی رئیس جمهور اضافه کرد: هر پروژه‌ای که موجب اشتغال شود زمینه پیشرفت را فراهم می‌کند و در این مجموعه نیز اشتغال زایی خوبی به صورت مستقیم و غیرمستقیم اتفاق افتاده است. 

وی با اشاره به امنیت موجود که با خون شهدای امنیت به ثمر نشست، گفت: شهر بیجار ۶ شهید مدافع حرم دارد و خوشبختانه ما اسرائیل غاصب را توانستیم تنبیه کنیم و درس بزرگی به دشمنان ایران اسلامی بدهیم. 

وی افزود: کردستان دارای ظرفیت‌های مهم گردشگری و اقتصادی است و باید در هر شهرستان یک پروژه مهم اقتصادی تعریف شود چرا که این استان برای حفظ امنیت کشور تلاش زیادی کرده و شایسته توسعه و پیشرفت است. 

حسینی اظهار کرد: دشمنان چشم طمع به این استان داشتند اما مردم ایران اسلامی با هوشیاری در مقابل دشمنان ایستادند و اجازه خود نمایی به آنها را ندادند. 

photo_2024-05-10_15-48-35

تحقق شعار سال نیاز به تلاش در حوزه تولید دارد 

وی با تاکید بر تحقق شعار سال گفت: برای تحقق شعار سال باید در حوزه تولید تلاش کرد و در واقع تولید کلید رفع بسیاری از مشکلات است. 

وی عنوان کرد: کشور ما همواره مورد تهدید است و ما باید در حوزه تولید بسیار قوی عمل کنیم تا بتوانیم شاهد پیشرفت روز افزون کشور باشیم. 

حسینی با بیان اینکه سرمایه گذاری بزرگی با ۱۵۰ میلیون یورو در طرح مجتمع فولاد بیجار در حال انجام است، گفت: در راستای رفع مشکلات شهرستان بیجار تلاش می‌شود.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.