کد خبر : 29207 / /
/

قرص چاقی صورت انواع گونا گون دارد که به ترتیب به بیان آنها می پردازیم

 

قرص چاقی صورت مسترزتپل به خاطر اصل بودنش کیفیت بسیار بالای داره و همان طور که از اسم سایت مشخص است محصولات این سایت با بهترین برندها تلاش خودش رو برای ارائه بهترین محصولات با قیمت مناسب انجام می دهد

قرص چاقی صورت تنها روی صورت تاثیر گذاشته وباعث چاقی سایر اجزاء بدن نمی شه

قرص چاقی صورت مسترزتپل دارای ویژگی های زیر است

  • اصل بودن

  • تاثیر گذاری فقظ روی صورت

  • ماندگاری

  • افزایش شادابی پوست

  • از بین بردن کرختگی

به همین جهت دکتر منخصص علم رژیم غذایی مسترزتپل در مورد روشهای گوناگون صحبت می کند

روش دیگر تشخیص لاغری استفاده از شاخص توده ی بدن می باشد. برای به دست آوردن شاخص توده ی بدن وزن را برقد به توان دو تقسیم نمائید.

وزن را به کیلوگرم و قد را برحسب متر بنویسید.

مثال شخصی که ۱۷۷ سانتی متر قد و ۷۲ کیلوگرم وزن دارد شاخص توده ی بدن را به شکل زیر بدست می آورد.

تذکر

شاخص توده ی بدن برای افراد بالای ۱۸ سال به کار میرود آقایانی که شاخص توده ی بدن آنها کمتر از ۲۰ باشد، لاغر هستند.

خانمهایی که شاخص توده ی بدن آنها کمتر از18 باشد ، لاغر هستند.

می توانید برای چاقی صورت ازقرص چاقی صورت مسترزتپل استفاده کنند چون که محصولات مسترزتپل کاملا اصل و عوارضی نداره و دکتر متخصص روی محصولات آن نظارت داره

خطرات لاغری

کاهش وزن و لاغری باعث ایجاد خطراتی می شود ، البته این مطلب همیشه درست نیست و گاهی به وجود آورنده ی مشکل نمی باشد. بسیار اتفاق میافتد که لاغری بدون هیچ عارضه ای است و مسأله ای در پی ندارد.

در چنین مواردی لاغری حتی نتایج خوبی دارد و باعث می شود تا بیماریهایی مثل ناراحتی قلبی ، مرض قند ، ناراحتیهای ستون فقرات ..... کمتر گردد. با این توضیح ممکن است با خود فکر کنید که در این صورت چه نیازی به افزایش وزن وجود دارد؟ جواب این است که اگر لاغری همراه مشکلی نباشد هیچ نیازی به افزایش وزن وجود ندارد.

می توانید برای اینکه لاغر بمانید وتنها صورتتان تپل شود از قرص چاقی صورت بهره برد.

منظور از نوشتن این قسمت همین است که نشان دهد لاغری چه موقع باعث ایجاد مشکل می گردد و چه خطراتی دارد. سالهای پیش ، لاغری کمبود مواد غذایی ، قحطی ، گرسنگیهای طولانی ..... یکی از مسائل عمده ی مردم بود در آن زمان به راحتی می توانستیم لاغری را به عنوان یک مشکل مورد بررسی قرار دهیم افزایش امکانات و پیشرفت های علمی در مسأله ی غذا و بالارفتن سطح اقتصاد خانواده ها باعث شده است که در زمان ما بیشترین مشک ل به بدی تغذیه افزایش تغذیه و این جور مسائل مربوط شود.

یکی از قرص های چاقی صورت وی آی ام (V.I.M) هست

images_1720010853_668548658ed50.jpg

این موضوع سبب می شود تا هنگام صحبت در مورد خطرات لاغری کمی با احتیاط سخن بگوییم و متذکر شویم که کاهش وزن به میزان جزئی باعث ایجاد مشکلی نمی شود و نیاز به هیچ اقدام یا درمانی ندارد.

لاغری در چند حالت باعث بروز مشکل می شود و نیاز است که فکری برای آن نمائیم حالت هایی که باعث می شوند تا مسأله ی لاغری جدی شود ، عبارتند از:

1زمانی که وزن بیش از حد کم باشد، در قسمت تشخیص لاغری روش شناخت لاغری را بیان کرده ایم در این قسمت از میان جدولهای مختلف حداقل وزن مناسب را نوشته ایم با این حال کمتر بودن یکی دو کیلو وزن زیاد مهم نیست ولی اگر وزن شما با وزن طبیعی خیلی فاصله دارد حتی اگر مشکلی دیگر ندارید بهتر است که وزن خود را مقداری افزایش دهید.

با مصرف قرص های چاقی صورت مسترزتپل به راحتی می توان این روند انجام داد.

2- کمبود وزن همراه با مشکلات دیگری باشد که آن مشکلات مربوط به کاهش مواد مغذی هستند که محصولات مسترزتپل با داشتن انواع ویتامین ها و املاح لازم این فقر مواد مغذی را جبران می کند ممکن است مقدار کمبود وزن شخصی زیاد نباشد و حتی دارای وزن طبیعی باشد ولی یکی از مواد مغذی کمتر از مقدار لازم به بدن میرسد کمبود این ماده ی مغذی باعث ایجاد مشکلاتی می گردد و این موضوع باعث می شود تا نیاز باشد برای مشکل خود فکری نماید.

کمبود مواد مغذی و نشانه های آن در قسمتهای بعدی توضیح داده می شود.

3- کسی که کمبود وزن دارد، جزء گروه های خاص باشد؛ مادران حامله ؛ مادران شیرده نوزادان کودکان نوجوانان و افراد بیمار جزء گروه های خاص محسوب می شوند. کمبود وزن این افراد حتماً همراه با مشکلاتی می باشد هر چند که این مشکلات ظاهر نباشند.

4- وزن شخص در حال کاهش باشد ؛ به این معنی که شخص دارای وزنی کمتر از حد معمولی و حتی دارای وزن متناسب است ولی وزن او ثابت نیست و پیوسته در حال کم کردن وزن می باشد چنین شخصی باید مقاله علتهای کاهش وزن مسترزتپل را بخواند و مشکل خود را برطرف نماید.

5- پزشک تشخیص دهد که این شخص نیاز به افزایش وزن دارد.

اگر هیچ یک از مسائل بالا در شما وجود ندارد ولی باز هم مایل به افزایش وزن می باشید، ابتدا به پزشک مراجعه نمائید و نظر او را جویا شوید. چنانچه نظر پزشک این بود که بهتر است وزن شما افزایش پیدا کند آنگاه اقدام به افزایش وزن نمائید.

نمونه دیگر ار قرص چاقی صورت مسترزتپل ، قرص چاقی صورت سناتور می باشه

images_1720010860_6685486c68a27.jpg

اکنون به بررسی بعضی از مشکلاتی که در اثر لاغری ایجاد می شود می پردازیم. لازم به ذکر است که این مشکلات همیشه ایجاد نمی شوند

این مشکلات عبارتند از :

1 لاغری بیش از حد که باعث از بین رفتن زیبایی می شود.

اشخاص خیلی لاغر بد فرم می شوند و زشت به نظر می رسند البته این موضوع را نمی توان مشکل چندانی حساب کرد هر چند که گاهی همین مسأله بیشترین انگیزه را برای افزایش وزن ایجاد می کند و منجر به کاهش سطح اعتماد به نفس در افراد می گردد.

2- کاهش مقاومت در برابر بیماری های عفونی یکی دیگر از مشکلات لاغری می باشد ، افرادی که دچار لاغری شدید هستند زودتر از سایر افراد به بیماری عفونی مبتلا میشوند و دیرتر از آنها بهبود پیدا میکنند.

3- ضعف بیحالی سرگیجه و... از مشکلات دیگری هستند که افراد لاغر با آنها درگیر می باشند ، این حالتها در اثر کاهش برخی از مواد غذایی ایجاد میشوند و نشان دهنده ی ضعیف شدن بدن می باشند.

4- کاهش حجم و قدرت عضلات در اثر لاغری به وجود می اید ، این سخن بدین معنی نیست که افرادی که لاغر نیستند عضلات قوی تری دارند بلکه میخواهیم بیان کنیم که لاغری باعث می شود که قدرت عضلات فرد نسبت به خودش کاهش پیدا کند.

5- کاهش مواد مغذی مختلف و اثراتی که از این موضوع به وجود می آورد می تواند گریبانگیر افراد لاغر شود ممکن است که شخص وزن طبیعی داشته باشد و حتی وزنی بیش از مقدار معمول داشته باشد ولی یکی از مواد غذایی مثل پروتئین ، آهن ، ویتامین A و... به میزان کافی در اختیار او قرار نگیرد. بنابراین کمبود مواد مغذی مشکلی نیست که تنها در افراد لاغر وجود داشته باشد ولی احتمال آن در افراد لاغر بیشتر است.

6- کاهش وزن می تواند باعث اثرات دراز مدت پایداری شود که جبران آن ممکن نیست ، این اثرات بیشتر در گروههای خاص مانند کودکان و نوجوانان ایجاد می شود به طور مثال کاهش وزن در دوران خردسالی می تواند باعث کوتاه شدن قد شود که بعدها قابل جبران نمی باشد.

7- کاهش مقاومت در برابر صدمات فیزیکی یکی دیگر از مسائل لاغری است ؛ یکی از وظایف بافت چربی ایجاد پوشش جهت محافظت از بدن در برابر عوامل فیزیکی مانند سرما، ضربه و... می باشد.

اشخاصی که مقدار زیادی از چربی بدنشان را از دست داده اند مقاومت خود را در برابر این عوامل از دست می دهند به طور مثال وقتی در برابر سرما قرار گیرند و یا ضربه ای به بدن آنها وارد شود به راحتی آسیب می بینند.

8- افراد لاغر ممکن است با بعضی از مسائل روانی درگیر شوند برخی از این مسائل به طور مستقیم با لاغری در ارتباط نیستند ، به طور مثال اطرافیان و دوستان شخص لاغر را مسخره می کنند و او را لاغر مردنی می خوانند.

این موضوع باعث ایجاد ناراحتی و نگرانی شخص لاغر می شود.

نوجوانانی که خیلی لاغر هستند، خصوصاً اگر قد آنها نیز کوتاه باشد از طرف اقوام و دوستان و... کودک شناخته می شوند خیلی ها با توجه به وضعیت آنها مانند بچه های کوچکتر با آنها رفتار می کنند و باور نمی کنند که بزرگ شده اند.

این مسأله میتواند باعث مشکلات روانی شود، مسائل روانی دیگری نیز وجود دارند که به طور مستقیم با لاغری در ارتباط می باشند، این مسائل در اثر کاهش برخی از مواد مغذی ایجاد می شوند ، کاهش بعضی از ویتامینها مانند ویتامینهای گروه B به طور مستقیم باعث مسائل روانی مثل افسردگی می گردد.

نوعی دیگر از قرص چاقی صورت مسترزتپل ، قرص چاقی صورت گلگسی فت

images_1720010867_66854873ec5cb.jpg

خیلی از افراد به ویژه نوجوانان به دنبال راه سریع هستند که مشکل لاغریشون حل کنن ، با توجه به نکات بالا دو راه دارید یا زیر نظر دکتر متخصص تغذیه ورزش کن یا با قرص های چاقی صورت مسترزتپل صورتی تپل داشته باشید.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.