کد خبر : 8335 / /
/

اخبار / اخبار داغ

براساس اعلام سازمان سنجش نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ در دهه اول شهریور اعلام خواهد شد.

 

نتایج اولیه کنکور ارشد 1400 در دهه اول شهریور اعلام خواهد شد. نتایج کنکور ارشد 1400 در طی دو مرحله از طریق سایت سازمان سنجش به اطلاع داوطلبان می‌رسد. نتایج کنکور ارشد 1400 در طی دو مرحله از طریق سایت سازمان سنجش به اطلاع داوطلبان می‌رسد. زمان اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد 1400 در دهه اول شهریور منتشر می‌شود. کنکور ارشد 1400 در روزهای 6 تا 8 مرداد برگزار شد.

نتایج کنکور ارشد 1400

براساس اعلام سازمان سنجش نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ در دهه اول شهریور اعلام خواهد شد.

نتایج کنکور ارشد 1400 در طی دو مرحله از طریق سایت سازمان سنجش به اطلاع داوطلبان می‌رسد. زمان اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد در دهه اول شهریور منتشر می‌شود تا داوطلبان مجاز شده بتوانند به انتخاب رشته ارشد بپردازند.

اعلام نتایج ارشد 1400 که در طی آن کارنامه نهایی متقاضی منتشر می‌شود نیز تا آخر مهر در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته می‌شوند علاوه بر مشاهده کارنامه، ضرورت دارد بر اساس برنامه زمانی که در دهه اول شهریور اعلام می‌شود، نسبت به مشاهده و دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ اقدام و پس از مطالعه دقیق آن نسبت به انتخاب حداکثر ۱۰۰ کد رشته محل از میان کد رشته امتحانی مجاز و یا دوره‌های مجاز به انتخاب رشته و نسبت به ثبت کد رشته‌های محل‌های انتخابی به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته اینترنتی اقدام کنند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.