کد خبر : 8580 / /
/

عکس بازیگران| اخبار سلبریتی ها| اخبار بازیگران| تصاویر سلبریتی های ایرانی|

لیلا بوشهری از درخواست ها و رابطه های نامشروع در سینمای ایران پرده برداشت.

لیلا بوشهری هنرپیشه سینما و تلویزیون اهل ایران است. لیلا بوشهری متولد 5 مرداد 1354 در تهران است. لیلا بوشهری در فیلم سینمایی جهنم سبز به عرصهٔ سینما وارد شد. لیلا بوشهری افشاگری هایی را درمورد پشت پرده سینما و تلویزیون داشته است. حرف های لیلا بوشهری در مورد فساد در سینما را در ادامه می خوانید.

لیلا بوشهری

 

 

لیلا بوشهری کیست؟

لیلا بوشهری بایگر سینم و تلویزیون ایران و متولد 5 مرداد سال 1354 در شهر تهران است.لیلا در رشته گرافیک تحصیل کرده اس و گرافیست کار ماهری است.

نخستین فیلم لیلا بوشهری

او در در سال 1374 با بازی در فیلم سینمایی جهنم سبز وارد عرصه سینما شد.

لیلا بوشهری

نخستین تجربه تئاتر لیلا بوشهری

نخستین تجربه تئاتر او در سال 1370 در نمایش عروس دریا به کارگردانی سعید بهروزی بود و دومیت تئاتر او نمایش داستان آدم به ککارگردانی حسین فرخی در سال 1370 بود

لیلا بوشهری در سال 1394 در نمایش سوگ کاظم اشتری به کارگردانی سامان پور سلیمانی در خانه هنرمندان شرکت کرد. او در سال 94 در 2 نمایش نامه خوانی خداحافظ و تجربه های اخیر به کارگردانی محمدرضا حیدری شرکت کرد.

این هنرمند قدیمی درباره پذیرش نقش گفته است : در اوایل هر نقش و رلی که به من واگذار می شد با انرژی و پر توان قبول کرده و با علاقه و عشق بازی می کردم.به طوری که در دهه هفتاد و هشتاد یکی از پر کارترین هنرپیشه های سینمای ایران شدم.اما بعد از مدتی به این نتیجه رسیدم هر نقشی ارزش بازی را ندارد و بطور سنجیده انتخاب کردم.

تجربه کارگردانی لیلا بوشهری

لیلا بوشهری تجربه کارگردانی هم دارد و فیلم خرس های پاندا را ساخته و در سریل تاریحی و مذهبی حجر بدن عدی هم ایفای نقش کرده است.

ازدواج و عکس همسر

اطلاعات زیادی از همسر و تاهل لیلا بوشهری در دست نیست . اما بعضی از سایت ها در مورد او نوشته اند که قبلا ازدواج کرده است و یک دختر از همسر سابقش دارد.

لیلا بوشهری

بازی در سریال همسرایی

او پس از چندین سال غیبت و دوری از بایگری دوباره به عرصه سینما بازگشته است و در سریال همسرایی ایفای نقش کرده است.

فیلم های لیلا بوشهری

    اشک و سکوت سال 1390 کارگردان اصغر نصیری

    بچه های جسور سال 1391 کارگردان حجت الله سیفی

    دوستی از جنس آتش سال 1388 کارگردان امیر قویدل

    حکم سال 1384 کارگردان امیر قویدل

    گزارش مریم سال 1384 کارگردان اسماعیل براری

    بازنده سال 1383 کارگردان قاسم جعفری

    شارلاتان سال 1383 کارگردان ارش معریان

    کویر مرگ سال 1380 کارگردان اسماعیل براری

    تارهای نامریی سال 1376 کارگردان حبیب الله بهمنی

    حماسه قهرمانان سال 1376 کارگردان جمشید حیدری

    شاهرک سال 1376 کارگردان علی غفاری

    جهنم سبز سال 1374 کارگردان اسماعیل براری

سریال های لیلا بوشهری

    حجر بن عدی سال 1392 کارگردان تاج بخش فنائیان

    شب چراغ سال 1378 کارگردان قویدل شورجه و جوانمرد

    روح مهربان سال 1384 کارگردان امیر قویدل

    لبه آتش سال 1390 کارگردان جواد افشار

    دایره تردید سال 1394 کارگردان امیر قویدل

افشاگری لیلا بوشهری درباره سینما

بازیگر با سابقه ایرانی علت کم کار بودنش را این چنین توضیح داد: این روزها وضعیت بازیگری در سینما اصلاً خوب نیست و هر شخصی که پول داشته باشد به هر چه که می‌خواهد می رسد. بارها به من پیشنهاد بازی داده شده و وقتی به دفتر سینمایی می‌روم می‌گویند چقدر پول داری.این روزها شما بدون حتی اندکی تجربه می‌توانید با فراهم آوردن پول نقش اول را بازی کنید.

لیلا بوشهری

این بازیگر در مورد لابی بازی گفت : روابط در سینمای ایران بیداد می‌کند.شما باید برای حضور مداوم رابطه داشته باشید و اگر نه سالها باید در انتظار پیشنهادات خوب بمانید.وضعیت سینما سالهاست که این چنین شده و کاری نمی توان کرد اما من همیشه گلیم خود را از آب بیرون کشیده ام.

وی به وجود روابط نادرست در سینما اعتراف کرد و ادامه داد:اتفاق تاسف باری که این روزها بسیار دیده می شود این است که برخی از بازیگران زنی که متاهل هستند پیشنهادات بسیار کمی به آنها می شود ولی اگر مجرد بودند به راحتی برای نقش ها دعوت می شدند.این اتفاق به شدت در سینما رایج شده است.این بازیگران مجرد به سینما وارد شده و با خودشان سرمایه هم می آورند و تبعاً به نقش های بسیار بزرگ نیز خواهند رسید

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.