کد خبر : 8702 / /
/

پسر جوان با شکایت پدرش برای چهارمین بار به اتهام شرب خمر بازداشت شد و در یک قدمی حکم اعدام قرار گرفت.

 

پسر جوان با شکایت پدرش برای چهارمین بار به اتهام شرب خمر بازداشت شد و در یک قدمی حکم اعدام قرار گرفت.

شرب خمر اگر برای چهارمین بار تکرار شود، حکم اعدام در پی دارد. در این پرونده پسر جوانی که سه بار قبلا شرب خمر کرده بود برای چهارمین بار به اتهام شرب خمر دستگیر شد.متهم هر بار با شکایت پدرش به اتهام شرب خمر دستگیر شده بود و تا به حال سه بار به اتهام شرب خمر تازیانه خورده است.

 

مدتی قبل مردی میانسال با ماموران پلیس 110 تماس گرفت و اطلاع داد که فرزندش مشروب خورده است.زمانی که ماموران پلیس به خانه انها مراجعه کردند این مرد به ماموران اظهار داشت:«ما خانواده ای مذهبی هستیم و از اینکه پسرم گاهی مشروب می خورد خیلی ناراحتم.او بعد از شرب خمر با خانواده بدرفتاری می کند و همین باعث می شود که من و مادرش خیلی از دست او در عذاب باشیم.»

بعد از دستگیری متهم سوابق کیفری او حاکی از این بود که او پیش از این با شکایت پدرش 3 بار دیگر هم به اتهام شرب خمر دستگیر شده و شلاق خورده است.به همین دلیل با توجه به اینکه اگر کسی برای بار چهارم به اتهام شرب خمر محکوم شود،حکم او اعدام است؛ پرونده برای رسیدگی به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران ارجاع شد.متهم به زودی پای میز محاکمه می رود.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.