کد خبر : 8723 / /
/

اخبار / اخبار محدودیت تردد

​با توجه به شرایط قرمز و نارنجی شهرهای مازندران طرح ممنوعیت ورود خودروهای با پلاک غیر بومی در ورودی های استان همچنان ادامه دارد.

 

اجرای طرح محدودیت تردد بین استانی از یکشنبه 24 مرداد آغاز شد و تا 5 شهریور ادامه داشت. اجرای طرح محدودیت تردد بین استانی تا ساعت 24 روز جمعه اعمال شد. با وجود پایان زمان اجرای طرح محدودیت تردد بین استانی ، همچنان طرح محدودیت تردد در شهرهای قرمز و نارنجی اعمال می شود. اجرای طرح محدودیت تردد بین استانی باعث کاهش 40 درصدی تردد در جاده ها شد. البته محدودیت تردد همچنان در استان مازندران پابرجاست.

محدودیت تردد

محدودیت تردد در استان ها

سرپرست پلیس راه مازندران گفت: در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا، ماموران پلیس با حضور در ورودی های استان مازندران از تردد خودروهای با پلاک های غیربومی جلوگیری می کنند.

سرهنگ عبادی افزود: این محدودیت ها با توجه به شرایط قرمز و نارنجی شهرهای استان ادامه دارد.

او گفت: در ۲۴ ساعت گدشته ۶۲۲ دستگاه خودرو به خاطر عبور از طرح ممنوعیت کرونایی اعمال قانون و بیش از ۵۰۰ دستگاه خودرو نیز به مبدا بازگردانده شدند.

سرپرست پلیس راه مازندران در ادامه به شهروندانی که در روزهای پایانی هفته قصد تردد در راه های روستایی و فرعی دارند توصیه کرد، سرعت مطمئنه را رعایت کنند.

سرهنگ عبادی گفت: در حال حاضر وضعیت ترافیکی راه های استان عادی و روان است.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.