کد خبر : 9686 / /
/

مکان متفاوت تدفین مرحوم حسن زاده آملی + عکس کدخبر: 443467۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۷:۳۳ اقتصادنیوز: پیکر علامه حسن‌زاده در آرامگاهی که در حیاط خانه خود برای همسرشان ایجاد کرده بودند به خاک سپرده خواهد شد. مکان متفاوت تدفین مرحوم حسن زاده آملی + عکس به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، پیکر علامه حسن زاده آملی در آرامگاهی که در حیاط خانه خود برای همسرشان ایجاد کرده بودند در روستای ایرا لاریجان اتاقکی با بام سبزرنگ به خاک سپرده می‌شود. علامه حسن زاده آملی همواره از مهربانی‌های همسر خود می‌گفت و وقتی از ایشان درباره چرایی دفن همسرشان در منزل سوال شده بود گفت می‌خواهم بیشتر به ایشان خدمت کنم. تصویر محل تدفین علامه حسن زاده آملی +عکس تصویر محل تدفین علامه حسن زاده آملی +عکس حضرت علامه حسن زاده نام اتاقی را که همسر گرامی شان در آن آرمیده، بیت الرحمه نامیده است.

 

پیکر علامه حسن‌زاده در آرامگاهی که در حیاط خانه خود برای همسرشان ایجاد کرده بودند به خاک سپرده خواهد شد.

علامه حسن زاده آملی همواره از مهربانی‌های همسر خود می‌گفت و وقتی از ایشان درباره چرایی دفن همسرشان در منزل سوال شده بود گفت می‌خواهم بیشتر به ایشان خدمت کنم.

حضرت علامه حسن زاده نام اتاقی را که همسر گرامی شان در آن آرمیده، بیت الرحمه نامیده است.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.