کد خبر : 9984 / /
/

محمدرضا گلزار سوپر استار و مدل ایرانی در تازه ترین اقدام خود در نقش یه سخنران انگیزشی ظاهر شد که در ادامه خواهید دید.

ماجرای‌های اخیر محمدرضا گلزار اولین حاشیه زندگی هنری این بازیگر نیست. او در این مدت حاشیه‌های ریز و درشت فراوانی داشته که برای یک سوپر استار حاشیه‌های طبیعی است. مواردی از قبیل ویدئو‌های حضور جنجالی گلزار در مکان‌ها ومناسبت‌های مختلف، تیپ‌های حاشیه ساز، سبک زندگی و ماشین‌های لاکچری، رفت و آمد و چه بسا درگیری‌های لفظی با سایر سلبریتی‌ها و ... حاشیه‌هایی را پیرامون این سوپراستار ایجاد کرده است.

در تازه‌ترین حاشیه ها که در مجله خبری- سبک نگار بیان شده، چه در واکنش به انتقادات آخر او و یا چه در بیان نقش سخت کوشی و استعداد خود در رسیدن به اهدافش، گلزار را وادار به واکنش کرد، اما به روش خودش.

بازیگر مشهور ایرانی که طی چند سال به شدت درگیر بدنسازی و تمرینات ورزشی است این چند هفته نیز تصویری از خود بدون پیراهن به جهت نمایش عضلات خود منتشر کرد تا بار دیگر نشان دهنده تلاش و پشتکار این هنرمند در زمینه ورزش و رسیدن به بدن عضلانی و ایده آل خود باشد.

گلزار در استوری صفحه شخصی خود در اینستاگرام ضمن نمایش مجدد بدن عضلانی و به اصطلاح سیکس پک خود، مطالب انگیزشی رو با مضمون زیر به نمایش گذاشت:

هیچ کس نمی‌آید!

هیچ کس نمی‌آید که شما را هل بدهد

هیچ کس نمی‌آید که به شما بگوید

تلویزیون را خاموش کنید

هیچ کس نمی‌آید که به شما بگوید

از در خارج شوید و ورزش کنید!

هیچ کس نمی‌آید که به شما بگوید

برای آن شغلی که همیشه رویای آن را داشتید

درخواست دهید

هیچ کس!

هیچ کس نمی‌آید که به شما بگوید

برای آن شغلی که همیشه رویای آن را داشتید

درخواست دهید

هیچ کس نمی‌آید طرح کسب و کار را برای شما بنویسد!

این به شما بستگی دارد

در همین حال گلزار در پستی اینستاگرامی و به صورت موزیک ویدئویی از خانواده خود که اکثرا هواداران دهه هشتاد و دهه نود می‌باشند رو نمایی کرد.

گلزار در کپشن این پست نوشت: Family ❤

صفحه اینستاگرام محمدرضا گلزار  rezagolzar است.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.