کد خبر : 1624 / /
/

زمان قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو مشخص شد.

زمان قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو مشخص شد.

زمان قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو

قرعه کشی فروش فوق العاده و پیش فروش اسفند‌ماه 3 محصول ایران خودرو ساعت 10 صبح فردا یکشنبه (17 اسفندماه) با حضور نمایندگان نهاد‌های نظارتی برگزار می‌شود.

قرعه کشی ایران خودرو

فروش فوق العاده و پیش فروش اسفند‌ماه 3 محصول ایران خودرو ساعت 10 صبح فردا یکشنبه (17 اسفندماه) با حضور نمایندگان نهاد‌های نظارتی برگزار می‌شود. و اسامی منتخبان از طریق سایت فروش محصولات ایران خودرو و ارسال پیامک به منتخبان اعلام خواهد شد.

فروش فوق العاده ایران خودرو شامل چه خودروهایی بود؟

طرح جدید فروش فوق العاده ایران خودرو برای وانت آریسان و دنا پلاس توربو اتوماتیک بود که با مبلغ ۱۲۰ میلیون و ۵۶۳ هزار تومان با موعد تحویل ۴۵ روزه ثبت نام شد، همچنین دنا پلاس توربو اتوماتیک با موعد تحویل ۹۰ روزه با قیمت ۳۷۰ میلیون و ۸۰۱ هزار تومان در این مرحله عرضه می‌شود.

قرعه کشی ایران خودرو

همچنین در طرح پیش فروش، خودرو تارا در دو نوع دستی و اتوماتیک عرضه شده است و موعد تحویل این خودرو به ترتیب از مهر تا اسفند (نوع دستی) و بهمن و اسفند (اتوماتیک) سال آینده تعیین شده است.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار