کد خبر : 1850 / /
/

لیست فینالیست‌های رقابت خودروی سال ۲۰۲۱ دنیا اعلام شده است.

فینالیست های بهترین خودروی ۲۰۲۱ + تصاویر

لیست فینالیست‌های رقابت خودروی سال ۲۰۲۱ دنیا اعلام شده است.

فینالیست‌های بخش اصلی این رقابت فولکس‌واگن ID.۴، هوندا e و تویوتا یاریس هستند. نکته جالب اینکه از این سه فینالیست، دو خودرو تمام الکتریکی هستند. این سه ماشین با مغلوب کردن رقبای لوکس و غیرلوکس سرسختی شامل آئودی A۳، ب‌ام‌و سری ۲ گرن کوپه، ب‌ام‌و سری ۴، مرسدس بنز CLA، کیا K۵، کیا سورنتو و مزدا MX-۳۰ به فینال رسیده‌اند.

خودرو خارجی

بخش خودروی شهری سال کاملاً تحت سلطه ژاپنی‌ها است زیرا فینالیست‌های این بخش هوندا e، تویوتا یاریس و هوندا فیت هستند. در بخش خودروی لوکس سال، مرسدس بنز S کلاس، لندروور دیفندر و پولستار ۲ برای رسیدن به قهرمانی باهم به رقابت خواهند پرداخت که برای رسیدن به این مرحله، آستون‌مارتین DBX و ب‌ام‌و X۶ را پشت سر گذاشته‌اند.

خودرو خارجی

در بخش خودروی پرفورمنس سال، با حذف ب‌ام‌و M۲ CS و ب‌ام‌و X۵ M، سه خودروی آئودی RS Q۸، پورشه ۹۱۱ توربو و تویوتا GR یاریس به فینال رسیده‌اند؛ و نهایتاً فینالیست‌های بخش طراحی سال هم شامل هوندا e، لندروور دیفندر و مزدا MX-۳۰ می‌شود که پولستار ۲ و پورشه ۹۱۱ توربو را از گردونه رقابت خارج کرده‌اند. برندگان رقابت خودروی سال ۲۰۲۱ دنیا در تاریخ ۲۰ آوریل (۳۱ فروردین) اعلام خواهند شد.

هیوندا در فینال

خودرو خارجی

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار