کد خبر : 231 / /
/

​قیمت جهانی طلا در معاملات دیشب در حالی بیش از ۲ درصد سقوط کرد که آغاز توزیع واکسن کرونا باعث ایجاد خوش‌بینی نسبت به چشم‌انداز اقتصاد جهان شده است.

 قیمت جهانی طلا در معاملات دیشب در حالی بیش از ۲ درصد سقوط کرد که آغاز توزیع واکسن کرونا باعث ایجاد خوش‌بینی نسبت به چشم‌انداز اقتصاد جهان شده است.

 

اسپات‌گلد، یا قیمت خرید نقدی هر اونس طلا در بورس لندن، ۲.۴ درصد سقوط کرد و به ۱٫۸۲۷.۲۶ دلار رسید. این شاخص تا ساعت ۷:۱۶ صبح پنجشنبه به وقت تهران ۰.۲۵ درصد از این افت را جبران کرد و به ۱٫۸۳۹.۳۶ دلار بازگشت.

قیمت طلا

قیمت پیش‌خرید هر اونس طلای آمریکا ۱.۹ درصد سقوط کرد و به ۱٫۸۳۸.۵۰ دلار رسید اما صبح امروز با جبران ۰.۲۴ درصد از این افت به ۱٫۸۴۳ دلار بازگشت.

این انتظار عمومی در بین سرمایه‌گذاران به وجود آمده است که حالا که توزیع واکسن کرونا در جهان آغاز شده است بخش بزرگی از مشکلات و اختلالات به وجود آمده توسط پاندمی کرونا برطرف خواهد شد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار