کد خبر : 4433 / /
/

بر اساس افزایش و نوسان نسبی قیمت در بازار مسکن و نرخ اجاره ماهانه، برای اجاره‌نشینی در برخی از محلات تهران چقدر هزینه لازم است؟

نرخ اجاره بها در تهران به دلیل افزایش قیمت مسکن با افزایش قیمت زیادی همراه بوده است. بر اساس آگهی‌های ثبت شده در سایت دیوار متوسط قیمت اجاره ماهانه در برخی از محلات تهران به دست آمده است.

با توجه به اطلاعات به دست آمده، در بین محلات زیر نواب و بریانک با متوسط اجاره شش میلیون تومان از مناطق ارزان‌تر برای اجاره‌نشینی است.

متوسط نرخ اجاره آپارتمان در مناطق کوی فردوس و سهروردی ۱۲ و ۱۳ میلیون تومان ثبت شده است.

در بین محلات موجود در جدول زیر، یوسف‌آباد با متوسط قیمت ۱۶/۵ میلیون تومان اجاره ماهانه، اجاره ماهانه گران‌تری نسبت به مناطق دیگر را دارد.

در جدول زیر متوسط اجاره ماهانه در در برخی از محلات تهران را  مقایسه می‌کنید.(دقت داشته باشید قیمت‌ها متوسط اجاره یک متر مربع و همینطور میانگین اجاره کامل یک آپارتمان مسکونی ۸۰ متری دو تا پنج سال در شهر تهران و حومه در ۱۰ روز گذشته آگهی‌های دیوار است.)(قیمت‌های گزارش شده حاصل جمع اجاره بهای ماهانه و سه درصد مبلغ ودیعه است.)


 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار