کد خبر : 6027 / /
/

برند رم به خاطر پیکاپ های سفارشی خود شناخته شده است. از مدل‌های طرح نظامی گرفته تا نسخه‌های خاص نایت و موپار ادیشن می‌توان به مدل‌های متنوعی اشاره کرد. احتمالاً اکثر افراد خواهند توانست مدلی سفارشی از پیکاپ های رم که هماهنگ با سبک زندگی خود است را پیدا کنند.

 

 هم‌اکنون مدل دیگری با ویژگی‌های لوکس معرفی شده است. با رم ۱۵۰۰ لیمیتد نسخه گرامی داشت ۱۰ سالگی آشنا شوید.

مدیرعامل رم می‌گوید:

 رم ۱۵۰۰ لیمیتد سالگرد ۱۰ سالگی گرامی داشت ۱۰ سال پیشرو بودن در کلاس پیکاپ های لوکس بوده و حد نهایی توانایی، اشرافیت و رفاه را ارائه می‌کند. خریداران رم ۱۵۰۰ لیمیتد می‌توانند از باکیفیت‌ترین متریال بکار رفته در این خودرو لذت ببرند و مدل سفارشی جدید نیز نشان دهنده چگونگی عرضه لوکس‌ترین پیکاپ های رم در صنعت خودروست.

قیمت وانت لوکس

قطعاً تاریخچه پیکاپ های رم به ۱۰ سال اخیر محدود نمی‌شود اما مدل سطح بالای لیمیتد اولین بار در سال ۲۰۱۲ ظاهر شده است. این خودرو در حال حاضر لوکس‌تر از هر زمان دیگری بوده و به صندلی‌ها و پانل‌های درب چرمی، تریم چوب و فلز واقعی و پوشش داخلی سقف از جنس جیر مجهز است. نسخه سالگرد ۱۰ سالگی علاوه بر این‌ها از پدال‌های فلزی، دسته‌دنده خاص و ترکیب رنگ جدید کابین سود می‌برد. به این موارد باید سیستم صوتی با ۱۹ بلندگو و نشان‌های سالگرد ۱۰ سالگی را اضافه کرد.

قیمت وانت

وانت

در بحث طراحی بدنه چیز خاصی اضافه نشده اما رنگ جدید آبی در دسترس می‌باشد. همچنین درب پشتی چندمنظوره و برخی ریزه‌کاری‌های دیگر دیده می‌شوند. محفظه بار این پیکاپ دارای قلاب‌های قابل تنظیم است اما خبری از نشان‌های سالگرد ۱۰ سالگی در بدنه نیست.

رم ۱۵۰۰ لیمیتد گرامیداشت ۱۰ سالگی قیمت پایه ۶۰۱۷۵ دلاری ( معادل حدودا ۱.۵ میلیارد تومان) و هزینه‌های تحویل ۱۶۹۵ دلاری دارد که قیمت کل آن را به ۶۱۸۷۰ دلار می‌رساند. این خودرو از سه‌ماهه سوم امسال روانه بازار خواهد شد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.