کد خبر : 680 / /
/

جدیدترین قیمت انواع تخم مرغ در بازار را در این گزارش مشاهده کنید.

قیمت تخم مرغ شانه ای در بازار آزاد 35 هزار تومان تا 50 هزار تومان به فروش می رسد. قیمت تخم مرغ 30 عددی 35 تا 40 هزار تومان در خرده فروشگاه های سطح سهر ترهان به فروش می رسد. قیمت تخم مرغ در برخی شهرستان ها تا 45 هزار تومان افزایش یافته است. قیمت تخم مرغ شانه 20 عددی 34 تا 38 هزار تومان قیمت گذاری شده است. قیمت تخم مرغ و جزئیات بیشتر را در زیر بخوانید. 

در حالی که قیمت مرغ در بازار آرام گرفته است و به‌قیمت ۲۰۴۰۰ تومان به فروش می‌رسد قیمت هرشانه تخم‌مرغ کمتر از ۲کیلوگرم در بازار آزاد ۳۵هزار تومان تا ۵۰هزار تومان به فروش می‌رسد.

قیمت تخم مرغ

قیمت تخم مرغ

تخم مرغ بسته بندی ۱۵ عددی بسته بندی شانه های خمیری شرینگ ۱۵,۲۰۰

 

تخم مرغ بسته ۲۰ عددی بسته بندی شانه های خمیری شرینگ ۲۱,۵۰۰

 

تخم مرغ بسته ۱۲ عددی بسته بندی شانه های خمیری شرینگ ۱۳,۴۰۰

 

تخم مرغ بسته ۹ عددی بسته بندی شانه های خمیری شرینگ ۹,۸۰۰

 

تخم مرغ بسته ۶ عددی بسته بندی شانه های خمیری شرینگ ۶,۸۰۰

 

تخم مرغ(پوست قهوه ای) بسته ۱۲ عددی شانه های خمیری شرینگ ۱۲,۲۰۰

 

تخم مرغ(پوست قهوه ای) بسته ۹ عددی شانه های خمیری شرینگ ۹.۹۰۰

 

تخم مرغ(پوست قهوه ای) بسته ۶ عددی شانه های خمیری شرینگ ۶,۸۰۰

 

قیمت هرشانه تخم‌مرغ 30عددی ساده 35 تا 40 هزار تومان در خرده فروشگاه‌های سطح شهر تهران به فروش می‌رسد و بر اساس اخبار موجود، این محصول در برخی از شهرستان‌ها تا 45 هزار تومان نیز افزایش یافته است.

قیمت این محصول در میادین میوه و تره‌بار تهران به‌قیمت مصوب به فروش می‌رسد به‌طوری که قیمت هرکیلوگرم تخم‌مرغ 14.5 هزار تومان است؛ یعنی هرشانه 30عددی حدود 26 هزار تومان تا 29 هزار تومان به‌فروش می‌رسد.

تازه‌ترین خبرها و تحلیل‌های اقتصادی را در اینستاگرام اقتصادنیوز هم مشاهده کنید

بنابراین گزارش حداکثر قیمت مصوب تخم‌مرغ بسته‌بندی 30عددی نیز حداکثر 31 هزار تومان تعیین شده است اما این نرخ  توسط این شرکت‌ها رعایت نمی‌شود به‌طوری که قیمت هرشانه تخم‌مرغ 20عددی 34 تا 38 هزار تومان قیمت‌گذاری شده است که قیمت 30عددی آن حدود 51 تا  52 هزار تومان می‌شود.

گران‌فروشی و دلال‌بازی تخم‌مرغ

قیمت تخم مرغ

 طلایی مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور در این ارتباط اظهار داشت: تولید تخم‌مرغ در سال جاری در مقایسه با سال گذشته تغییری نکرده و حتی در برخی از استان‌ها میزان تولید افزایش یافته است.

طلایی افزود: قیمت مصوب هر کیلوگرم تخم‌مرغ 14500 تومان است. این محصول با قیمت مصوب در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و میادین میوه و تره‌بار برای توزیع موجود است.

وی تصریح کرد: عرضه تخم‌مرغ خارج از قیمت مصوب به‌خاطر دلال‌بازی‌ها و تخلف است؛ دستگاه‌های نظارتی باید اقدامات لازم را انجام دهند.

طلایی گفت: اصناف برای  دریافت و عرضه تخم‌مرغ به‌قیمت مصوب با در دست داشتن تأییدیه وزارت صنعت به شرکت پشتیبانی امور دام مراجعه کنند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار