کد خبر : 16898 / /
/

ترید آزمایشی یکی از بهترین روش‌های کسب تجربه برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال و انجام معاملات بدون ریسک می‌باشد.‌ درواقع اولین اقدامی که بعد از یادگیری نکات آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال انجام می‌شود، استفاده از ابزارهای ترید دمو یا آزمایشی به‌عنوان شبیه‌ساز معاملاتی برای تمرین است‌. در ترید آزمایشی ارز دیجیتال از پول یا سرمایه واقعی استفاده نمی‌شود بلکه پول‌ها شبیه‌سازی شده هستند و بدون به‌خطر انداختن سرمایه واقعی خود و با اعمال موقعیت‌های مختلف می‌توان حاشیه سود و زیان را شناسایی و با آزمایش سیگنال ارز دیجیتال میزان سوددهی هر ارز را محاسبه کرد. در این مقاله قصد داریم درباره فواید ترید آزمایشی و تاثیر آن در بیشتر شدن درآمد صحبت کنیم.

ترید آزمایشی چه فوایدی دارد؟

  • آشنا شدن با بازار ارزهای دیجیتال و انجام معاملات

 با توجه به اینکه در ترید آزمایشی برای تامین بودجه حساب نمایشی از پول شبیه‌سازی شده استفاده می‌شود؛ در صورت اشتباه در معاملات، سرمایه واقعی از بین نمی‌رود‌. درواقع با ترید دمو بدون هیچ سرمایه اولیه‌ای می‌توانید در معاملات روزانه حضور داشته باشید و با تجربه‌ای که به‌دست می‌آورید؛ با آمادگی بیشتری در ترید واقعی شرکت کنید و بهترین بهره را از نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال کسب نماییید‌. قبل از انتخاب صرافی برای انجام معاملات آزمایشی، تمام نرم‌افزارها و نمودارهای آن را مورد بررسی قرار دهید.

  • کمک به تنظیم دقیق استراتژی‌ها برای حفظ سرمایه

یکی دیگر از فواید ترید دمو یا آزمایشی این است که به تنظیم دقیق استراتژی‌های تریدرها کمک می‌کند‌. با درس گرفتن از اشتباهات و تنظیم صحیح معاملات در حساب‌های آزمایشی سرمایه واقعی در معاملات بازار ارزهای دیجیتال از دست نمی‌رود‌. کسانی که در تریدهای آزمایشی شرکت نمی‌کنند، معمولا در تریدهای واقعی اشتباهات بیشتری دارند و بالعکس کسانی که در این نوع تریدها شرکت می‌کنند، با فشارهای بازار‌های معاملاتی بهتر مقابله می‌کنند و به سادگی سرمایه آن‌ها از دست نمی‌رود‌. به طورکلی انجام تریدهای آزمایشی ارز دیجیتال، بستری مناسب برای تنظیم دقیق استراتژی‌ ارائه می‌کند‌.

ترید‌های آزمایشی برای چه کسانی مناسب هستند؟

شرکت در تریدهای آزمایشی بیشتر برای افراد مبتدی و تازه‌کار مناسب است.‌ این افراد معمولا در زمان یادگیری و گذراندن دوره‌های آموزشی، همزمان با شرکت در تریدهای آزمایشی قصد دارند که میزان ریسک پذیری و سطح دانش و آگاهی خود را در زمینه تحلیل ارزهای دیجیتال با پول‌های شبیه‌سازی شده مورد ارزیابی قرار دهند. آشنایی با شرایط بازار ارزهای دیجیتال، شبیه‌سازی معاملات واقعی، کسب تجربه کامل از بازار، اطلاع از نحوه رفتار ارزهای دیجیتال مختلف، به‌دست آوردن تجربه، ردیابی حاشیه سود و زیان، آشنایی با نحوه استفاده و تفسیر نمودارها، تجزیه‌وتحلیل اشتباهات، تفسیر داده‌های بازار و منابع خبری، نظارت و شناسایی بازارهای محبوب مهمترین مزایای ترید آزمایشی برای افراد تازه‌وارد است. 

نحوه شرکت در ترید آزمایشی با کمک سایت سیگنال پلازا

اگر به تازگی وارد دنیای ارزهای دیجیتال شده‌اید و قصد دارید با استفاده از تریدهای آزمایشی مهارت و تجربه خود را افزایش دهید؛ به سایت سیگنال پلازا به آدرس اینترنتی http://signalplaza.com/ مراجعه کنید. این سایت یکی از جامع‌ترین، کامل‌ترین و بهترین سایت‌های آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال ایران است که باکیفیت‌ترین آموزش‌ها و ابزارهای تحلیل ارزهای دیجیتال را به کاربران خود معرفی می‌کند. برخی آموزش‌های ارائه شده در این سایت پولی هستند و برخی دیگر به صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته‌اند‌.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.