کد خبر : 17712 / /
/

موسوی گفت: ویژه برنامه های رادیو گفت‌وگو به مناسبت سالروز ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی و قیام خونین مردم تهران امسال با هدف الگوسازی برای جوانان با الهام از شخصیت و حیات امام خمینی(ره)، تبیین سیره و اندیشه های آن حضرت و مقابله با جریان تحریف پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، وحید موسوی مدیر گروه سیاسی و اجتماعی رادیو گفت‌وگو درباره ویژه برنامه های این شبکه برای سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد گفت: با توجه به شعار شبکه رادیویی گفت‌وگو «صدای اندیشه ها»، برنامه های این شبکه در نیمه خرداد با رویکردی اندیشه‌مدار و نخبگانی و همچنین توجه به نسل جوان تقدیم می شود.

وی تأکید کرد: با توجه به تلاش های پیدا و پنهان برای تحریف راه و سیره امام خمینی(ره) و نیاز نسل جدید به شناختی نوین از آن حضرت، ویژه برنامه های رادیو گفت وگو در دو دسته تولیدی و تأمینی در روزهای 14 و 15 خرداد روی آنتن خواهد رفت. 

مدیر گروه سیاسی و اجتماعی رادیو گفت‌وگو در معرفی برنامه های تولیدی این شبکه گفت: به این مناسبت «سرمشق» با تبیین اندیشه سیاسی و اجتماعی امام(ره) براساس الگوهای اسلام ناب در 10 قسمت 70 دقیقه ای، «از تبار نور» درباره اندیشه های سیاسی حضرت امام(ره) طی 10 قسمت 20 دقیقه ای ، «عصر روز چهاردهم» به انتخاب حضرت آیت الله خامنه ای به مقام رهبری در روز 14 خرداد می پردازد و در برنامه گفت و گوی ویژه مصاحبه ای با اسدالله بادامچیان دبیر کل حزب موتلفه اسلامی درباره قیام 15 خرداد پخش می شود.

موسوی، برنامه های تامینی رادیو گفت وگو در مناسبت نیمه خرداد را نیز به این شرح معرفی کرد: «روح الله» در قالب مستند رادیویی طی سه قسمت با روایت زندگی امام، «رهنما» با محوریت اندیشه های سیاسی امام خمینی(ره)، «قیام ماندگار» با بررسی قیام 15 خرداد و عواقب آن، مستند «اشراق» در دوقسمت با موضوع  انتخاب آیت الله خامنه ای به عنوان رهبر انقلاب، «تاهمیشه با امام» با بازخوانی وصیت نامه حضرت امام، «مسیر ویژه» نیز در دو قسمت 85 دقیقه ای روایتی از آموزه‌های انقلابی امام خمینی(ره) و تاثیراتش بر روند انقلاب و «عصر خمینی» در 9 قسمت 50 دقیقه ای به بازتاب بین المللی انقلاب اسلامی و نقش راهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی می پردازد.

رادیو گفت و گو روی موج fm ردیف 103.5 مگاهرتز تقدیم مخاطبان می شود و علاقه مندان می توانند با نصب برنامه کاربردی ایران صدا برنامه های این شبکه رادیویی را بصورت زنده و یا آرشیویی در گوشی تلفن همراه خود دنبال کنند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.