کد خبر : 19764 / /
/

 

هیچ چیز به اندازه‌ی دریافت هدیه نمی تواند کسی را خوش حال کند، مخصوصا اگر هدیه تبلیغاتی برای نوروز باشد. چنانچه کسب و کاری راه اندازی کرده اید و در تلاش هستید تا برند کار خود را بیش از پیش به دیگران معرفی کنید استفاده از هدایای تبلیغاتی نوروز یکی از چندین روش برتر تبلیغ برند است. شما می‌توانید با استفاده از محصولات صبح آگهی، بهترین هدایای نوروزی مد نظر خود را برای کارکنان و حتی مشتریان نیز تهیه کنید.

اهمیت استفاده از هدایای نوروزی صبح آگهی جهت تبلیغ برند بر کسی پوشیده نیست. حالتی را تصور کنید که تقویم تبلیغاتی برند شما روی میز عسلی اتاق نشیمن باشد. در چنین حالتی برند شما در مهمانی و دورهمی‌ها بهتر دیده می‌شود و شما می‌توانید بدون هزینه تبلیغاتی خاصی، برند خود را در معرض نمایش همگان قرار دهید.

استفاده مناسب از فضای نوروز برای تبلیغات

تصور می‌شود که تبلیغ خاموش تعبیر مناسبی برای تبلیغ برند در نوروز و کارکرد آن باشد. در واقع تبلیغ کردن در فضای نوروز بیش از روزهای دیگر به چشم مخاطبان می آید. شاید یکی از دلایلش این باشد که افراد اوقات فراغت بیش تری دارند و می توانند در خصوص خدماتی که قرار است از سوی شما ارائه شود بهتر فکر کنند. بنابراین نباید از این دوران غافل شد.

به عبارتی هدیه تبلیغاتی نوروز را می‌توان به عنوان راهی میانبر، جهت تبلیغ بیش تر برندتان تعبیر کرد. در واقع تبلیغ به این شیوه در عید نوروز به ماندگارتر شدن هر چه بیش تر برندتان کمک می‌کند. چرا که در این عید باستانی هدیه دادن و هدیه گرفتن یکی از سنت‌های دیرینه بوده و پسندیده است. بهتر است به مناسبت عید نوروز، تبلیغات برند خود را در قالب یک هدیه ارائه دهید.

برای ارائه هدایای نوروزی به مشتریان خود، سه مخاطب اساسی دارید که به شرح زیر هستند:

  1. کارمندان شرکت: به یاد داشته باشید که جلب رضایت کارمندان اگر اولویت بیش تری نسبت به جلب رضایت مشتریان نداشته باشد، کم تر از آن هم نیست. برای داشتن کسب و کار قوی باید به کارمندان و کارکنان خود بها داده و چه خوب است که به پاس زحماتی که در طول سال متحمل شده‌اند، هدیه ای برای آن ها تهیه کنید.
  2. مشتریان شرکت: باید بدانید که در کنار کیفیت مطلوب خدمات، ارائه هدیه های تبلیغاتی یکی دیگر از روش های حفظ مشتریان قدیمی است. به عبارتی مشتریان قدیمی متوجه حسن توجه شما به خودشان می شوند و بیش از پیش به خدمات ارائه شده از سوی شما امیدوار می شوند. همچنین ارائه هدایای تبلیغاتی به مشتریان جدید نیز موجب ماندگاری نام شما در ذهن آن ها می شود.

 باید بدانید که علاوه بر مشتریان قدیمی و جدید، یک دسته ی دیگر از مشتریان نیز وجود دارند که به آن ها اصطلاحا مشتریان بالقوه می گویند. در واقع این مشتریان در دسته افرادی قرار می گیرند که با کسب و کار شما و خدمات ارائه شده از سوی شرکت شما آشنایی دارند اما تاکنون هیچ گونه اقدامی جهت بهره بردن از این خدمات نکرده اند. باید بدانید که ارائه هدیه تبلیغاتی در جذب این مشتریان نیز بسیار موثر است.

  1. شرکای کاری: دادن هدیه به شرکای کاری به معنای پیام مثبتی است که به آن ها به خاطر پشت سر گذاشتن یک سال کاری موفق می دهید. اگر چه باید در انتخاب هدیه برای این افراد دقت بیشتری به کار ببرید.

2
مزایای استفاده از هدیه تبلیغاتی عید نوروز

 

چنان چه هدیه تبلیغاتی نوروز را برای هر دسته از مخاطبین خود به درستی انتخاب کرده باشید، بازدهی کسب و کارتان بالا می رود. به عبارتی مزیت های این کار برای شما بیش تر مشخص و عیان می شود. همانطور که پیش تر نیز گفتیم، ارائه هدیه تبلیغاتی به کارمندان، موجب افزایش رضایت آن ها می شود و خستگی یک سال کاری برای آن‌ها از بین می‌رود.

در واقع دریافت هدیه از سوی شما به معنای پاسخ مثبت شما به عملکرد آن‌ها بوده و انگیزه‌ی کاری آن‌ها دو چندان می شود. همچنین ایجاد دید مثبت نسبت به محل کار و مدیران از دیگر مزایای هدیه های نوروزی به کارمندان است که پایبندی و وفاداری آن ها را به شرکت بیش تر می کند.

در خصوص مشتریان نیز ماندگاری نام برند شما در ذهن آن ها از مهم ترین مزیت های هدیه های تبلیغاتی نوروز است. به علاوه با این کار به طور غیر مستقیم نام برندتان را به گوش دوستان و آشنایان مشتریان خود نیز می رسانید. برای مثال تقویم رومیزی عموما در اتاق نشیمن و جلوی دید افراد گذاشته می شود. این موضوع به هر چه بهتر دیده شدن برند شما مخصوصا در عید نوروز و در دید و بازدیدها کمک می کند.

یکی دیگر از مهم ترین مزایای هدایای تبلیغاتی، مقرون به صرفه بودن آن از لحاظ اقتصادی است. بر هیچ کس پوشیده نیست که سفارش هر محصولی به صورت عمده از لحاظ اقتصادی به صرفه تر است. اگر برای تبلیغ برند یا کسب و کارتان بودجه ی کمی در اختیار دارید، هدیه تبلیغاتی نوروز بهترین گزینه برای تبلیغ برندتان است که می توانید سالی یک بار نسبت به انجام آن اقدام کنید.

انواع هدایای تبلیغاتی نوروزی

انواع هدیه های تبلیغاتی ویژه ی نوروز به شرح زیر است:

  1. هدیه پذیرایی
  2. هدیه هنری و فرهنگی
  3. هدیه های دیجیتالی و الکترونیکی
  4. ست مدیریتی
  5. تقویم رومیزی
  6. ساعت چاپ شده
  7. محصولات چرمی و غیره

در ادامه در خصوص برخی از هدایای رایج تبلیغاتی صحبت کرده ایم، با ما همراه باشید.

تقویم رومیزی تبلیغاتی

تقویم رومیزی تبلیغاتی شامل کل روزهای هفته به همراه تاریخ شمسی و میلادی هستند. به طور معمول در بخش پایین نیز اطلاعات کامل تری در خصوص مناسبات به چشم می خورد. تقویم های رومیزی به دو صورت عمومی و اختصاصی تولید می شوند.

ست مدیریتی

3

به طور معمول منظور از ست مدیریتی به عنوان هدیه تبلیغاتی، ست جاسوئیچی، کیف پول و سررسید، ست خودکار، سررسید، کمربند، جاکارتی، پاوربانک و فلش مموری تبلیغاتی است. شما می توانید متناسب با بودجه ای که در اختیار دارید، هر یکی از موارد ذکر شده را انتخاب کنید.

چاپ ساعت تبلیغاتی

منظور از چاپ ساعت تبلیغاتی، چاپ برند کسب و کار شما روی صفحه ی ساعت است. از آن جایی که همه ی ما برای آگاهی از زمان به ساعت نگاه می کنیم، تبلیغ برندتان از این طریق نیز می تواند بسیار مفید و قابل توجه باشد.

محصولات چرمی

یکی دیگر از مواردی که می توانید جهت تبلیغ برند خود نزد مدیران و مقامات ارشد بهره ببرید، استفاده از ست محصولات چرمی است که می تواند شامل کیف پول، جاکارتی، کمربند و دسته کلید چرمی باشد.

محصولات دیجیتال

4

منظور از محصولات دیجیتالی به عنوان هدیه تبلیغاتی نوروز، کالاهایی نظیر پاوربانک، فلش مموری، کابل شارژ، اسپیکر و غیره است. انتخاب هر یک از محصولات ذکر شده بستگی به افراد دریافت کننده ی آن ها دارد. البته میزان بودجه ی تبلیغاتی که به منظور خرید محصولات دیجیتالی در اختیار دارید نیز بسیار مهم و با اهمیت است.

صبح آگهی همراه همیشگی در لحظات خوش شما

چنان چه قصد تهیه ی محصولات و هدایای تبلیغاتی نوروزی را دارید و می خواهید از این طریق برند و کسب و کار خود را تبلیغ کنید، گروه تخصصی صبح آگهی در این زمینه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.