کد خبر : 19949 / /
/

 

بارسایی ها برای بار چندم چلسی را مغلوب کردند و توانستند لباس بارسلونا را بر تن ژول کنده کنند. البته این پیروزی حدود 60 میلیون یورو برای آن ها آب خورده است. 50 میلیون برای قرارداد 5 ساله و 10 میلیون دیگر به عنوان پاداش، در صورتی که تارگت های مورد نظر برآورده شود.

همه فکر می‌کردند ژول کنده قرار است به چلسی بیاید، اما کاتالان ها در روزهای آخر توانستند بازی را به نفع خود تغییر دهند و این ستاره فرانسوی را در اختیار گرفتند. به گزارش اسپورت، انتقال ژول کونده به بارسلونا تکمیل شد و دیگر شکی نیست که این مدافع فرانسوی فصل آینده در رختکن ژاوی خواهد بود.

برای قطعی شدن این خبر فقط باید منتظر باشیم کار‌های اداری  آن انجام شود. وگرنه دو تیم سویا و بارسلونا به توافق نهایی رسیده اند.

با اینکه رقم پیشنهادی بارسلونا از چلسی کمتر بود، توانست چلسی را مغلوب کند. البته این بخاطر آن بود که خود ژول کنده می‌خواست به نیوکمپ برود و باشگاه سویا هم راهی جز پذیرش درخواست بازیکنش نداشت.

چلسی 55 میلیون یورو به اضافه 10 میلیون پاداش پیشنهاد داد اما پیشنهاد بارسلونا 50 به علاوه 10 است و با این مبلغ انتقال تکمیل شد.

البته ژول کونده در حال حاضر در پرتغال و در کمپ تمرینی سویا به سر می برد و در حال پشت سر گذاشتن مصدومیت است. اما این مدافع 23 ساله مشتاق بهبودی سریع است تا او را در ترکیب ثابت تیم جدیدش برای هفته ابتدایی لالیگا قرار دهد. برنامه کادر فنی بارسلونا در ابتدا این بود که ژول کونده هر چه زودتر به آمریکا برود و به اردوی این تیم بپیوندد اما این برنامه غیر ممکن شد. در نهایت دومین اهرم مالی به مبلغ 315 میلیون یورو فعال شد که انتقال ستاره فرانسوی به نوکمپ را به سرانجام رساند و خوان لاپورتا موفق شد خرید مهم دیگری را در کارنامه خود ثبت کند.

با آمدن ژول کنده به بارسلونا بسیاری از طرفداران این تیم برای خرید لباس بارسلونا از فروشگاه های ورزشی اقدام خواهند کرد. شما می توانید این لباس را با نام و شماره دلخواه سفارش دهید و بگویید که برایتان نام ژول کنده را روی لباس بزنند.

انتقال ژول کنده به چلسی قطعی شده بود

جالب است بدانید که ژول کنده در حالی به بارسلونا آمد که انتقال او به چلسی قطعی شده بود. رادیو سویا با مدیر ورزشی سویا در این خصوص مصاحبه ای کرده بود. او در این باره گفت:

ما با خوده بازیکن و چلسی به توافق رسیده بودیم و انتقال او قطعی شده بود که ناگهان سر و کله ی بارسلونا پیدا شد.

آن ها با ما تماس گرفتند و متئو توانست بازی را تغییر دهد. چلسی باز هم تلاش کرد تا نظر کنده را تغییر دهد ولی مثل همیشه مغلوب بارسایی ها شد.

البته خود کنده چیز دیگری میگوید. او میگفت دلیل اصلی ای که به بارسلونا آمده شخص ژاوی بوده است.

مدافع فرانسوی در ادامه صحبت های خود گفت: احساس غرور زیادی می کنم و از همه تشکر می کنم، امیدوارم به تیم ملحق شوم و تاریخم را در بارسلونا شروع کنم، می خواهم فوتبال بازی کنم و می خواهم با این پیراهن در تمام مسابقات پیروز شوم.

ژاوی دلیل مهمی است که من اینجا هستم. او مرا متقاعد کرد که به بارسا بپیوندم. من و ژاوی دیدگاه یکسانی از فوتبال داریم.

ژول کنده در بخشی از  صحبت هایش گفت از فرصتی که دادید بسیار سپاسگزارم. من می خواهم از سویا برای فرصتی که در اختیارم گذاشتند، تشکر کنم. بارسلونا برای من یک پله است و می خواهم هر عنوانی را در اینجا کسب کنم. داستان من تازه شروع شده است.

چرا بارسلونا ژول کنده را جذب کرد؟

دلیل اصلی این اتفاق اصرار زیاد ژاوی به مسئولین تیم بود. در اصل این درخواست ژاوی برای جذب ژول کنده بود که باعث شد بارسلونا در لحظات پایانی قرارداد چلسی با این بازیکن وارد میدان شود و معادلات را تغییر دهد.

اما همه میدانیم که ژاوی برای حرف های خود دلیل دارد. اگر بخوام به چند مورد از این دلایل اشاره کنم :

  • ژول کنده رهبر قویترین دفاع لیگ بود
  • میزان اشتباهات او به عنوان مدافع بسیار اندک بود
  • او در عین حال لقب ترسناک ترین مدافع لیگ را نیز دریافت کرده بود
  • بیشترین پاس را در لیگ داده است
  • او در اغلب مبارزه های هوایی پیروز می‌شود

بیوگرافی ژول کنده، ستاره فرانسوی

داستان کودکی ژول کونده:

برای تازه‌کارهای بیوگرافی، او به دلیل سبک بازی‌اش شبیه به اسطوره برزیلی، با نام مستعار «کافو» شناخته می‌شود.

 

ژول اولیویه کوند در دوازدهمین روز نوامبر 1998 از مادری فرانسوی و پدری بنینی در پاریس، فرانسه به دنیا آمد.

 

ژول کوند جوانی و سال های رشد:

کمتر از 12 ماه پس از تولد او، خانواده ژول کوند نظر خود را در مورد زندگی در پاریس تغییر دادند. مادرش (به ویژه) پایتخت فرانسه را به همراه ژول یک ساله به روستایی کوچک در 40 دقیقه از بوردو ترک کرد.

کوند کوچولو در لندیرس، یک کمون در بخش ژیروند در نوول آکیتن در جنوب غربی فرانسه بزرگ شد. دوران کودکی خود را بدون خواهر و برادر گذراند. در کنار مادر مجرد و بدون پدرش.

 

به عنوان یک پسر کوچک، همسایه ها می دانستند که او محفوظ است. بیشتر از آن، پسری خجالتی که همیشه وقت خود را صرف اعتماد به افرادی می کرد که سعی می کردند نزدیکتر شوند.

خوشبختانه، فوتبال به یک فرار تبدیل شده است - دور از ماهیت درونگرای آن.

 

به لطف بازی زیبا، پسر ما دوستان دوران کودکی جدیدی پیدا کرد که با آنها می خندید، مسخره می کرد و مسخره می کرد.

 

تاریخچه خانواده ژول کونده:

بزرگ شدن تنها در لندیراس، تنها با مادرش، به این معناست که یک والد مجرد او را بزرگ کرده است.

 

ژول از تحصیلات بورژوازی بهره مند شد و در دوران کودکی هرگز از کمبود رنج نبرد. حقیقت این است که مدافع، یک فوتبالیست موفق معمولی با تاریخچه ای پرمعنا نیست.

قبل از نوجوانی، مادر ژول کونده همیشه از انتخاب های او حمایت می کرد. مراقبت از او آسان بود زیرا او تنها فرزند اوست.

نتایج تحقیقات Lifebogger نشان می دهد که پدر کونده هرگز نقش مهمی در رشد او نداشته است. با در نظر گرفتن این موضوع، می توان به طور قاطع گفت که والدین او ممکن است طلاق یا جدا شده باشند.

خاستگاه خانواده ژول کونده:

با توجه به ظاهر نوزادش، می توان گفت که این فوتبالیست فرانسوی از قومیت چند نژادی است.

 

ژول از اجدادی مختلط می آید و طبق ویکی پدیا او بنی تبار است. این به چه معناست؟... یعنی پدر کونده اهل غرب آفریقا، دقیقاً از جمهوری بنین است.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.