کد خبر : 25627 / /
/

با وجود هجمه ها و فضاسازی تحریم کنندگان، این بخش از جشن پیروزی انقلاب اسلامی با شکوهی مشابه سال های گذشته در حال برگزاری است.


برنامه جام انقلاب امروز شانزدهم بهمن ماه با تهیه کنندگی فریدون ماهر، سردبیری مصطفی صادقی و سیدمجتبی جلال‌زاده، امین صبحی و امید کرمانی‌ها به عنوان اعضای تحریریه از رادیو انقلاب پخش شد. در نخستین بخش آخرین اخبار درباره جشنواره فجر به سمع و اطلاع شنوندگان رسید.

 

 

به گفته مجری برنامه، مظلومیت چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر بر کسی پوشیده نیست اما با وجود هجمه ها و فضاسازی تحریم کنندگان، این بخش از جشن پیروزی انقلاب اسلامی با شکوهی مشابه سال های گذشته در حال برگزاری است و استقبال مردم از فیلم های در حال اکران به گواه بسیاری از کارشناسان پرشور ارزیابی می شود.

 

 

 

در این موضوع نکاتی به چشم می آید که تدبیر مسئولان ذی ربط را می طلبد. نخست آنکه مسئولان مدیریت شهری باید به آن توجه داشته باشند و سریع برای رفع آن اقدام کنند، خالی بودن فضای تبلیغات شهری برای اطلاع رسانی به مردم درباره جشنواره فیلم فجر است.

 

نکته دوم آنکه با توجه به مشکلات اقتصادی به نظر آید گرانی بلیط های جشنواره مانع از حضور پررنگتر مردم برای تماشای فیلم ها شده است، از این رو جا دارد مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در توزیع بلیت ها تجدیدنظری کنند و با اعطای یارانه بلیط ها را در اختیار مجموعه هایی قرار دهند چراکه در این صورت پیش بینی می شود استقبال مردمی بیشتر شود.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.