کد خبر : 25712 / /
/

فعال سیاسی اصولگرا گفت: گرچه مردم در 22 بهمن نشان دادند که از این نظام حمایت می کنند و حمایت خواهند کرد اما مسئولان نباید به این حضور حماسی دلخوش باشند بلکه مسئولیت آنها در قبال مطالبات، انتقادها و خواسته های مردم سنگین تر شد.

 

امروز یکشنبه 23 بهمن از موضوعات برنامه رادیویی جام انقلاب بررسی بازتارب‌های رسانه‌ای و بین المللی حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن بود. منصور حقیقت پور میهمان تلفنی برنامه با اشاره به ثبت شدن شکستی دیگر در کارنامه دشمنان گفت: معاندان و منافقین وقتی حضور عظیم مردم را در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دیدند مأیوس شدند چراکه با چشمان خود مشاهده کردند این ملت با تمام قدرت پشت انقلاب و نظام خود هستند.

وی با اشاره به دفاع تمام قد مردم از انقلاب در مقاطع مختلف 44 سال اخیر از جنگ تحمیلی گرفته تا تحریم های ظالمانه غرب افزود: ضدانقلاب در ماه های گذشته خیلی تلاش کرد با ایجاد مسیرهای انحرافی کاری کند تا مردم از انقلاب اسلامی عبور کنند اما این تلاش معاندان با شکست مواجه شد و هیچ وقت هم نخواهد توانست که چنین نقش هایی را در ایران پیاده سازی کند.

فعال سیاسی تأکید کرد: بهترین و شایسته ترین مردم را داریم چون با وجودی که اوضاع و احوال شان به ویژه در حوزه اقتصادی خوب نیست و از مسئولان توقع دارند گرانی، تورم، بیکاری و غیره نباشد اما پای آرمان ها و اعتقادشان ایستاده اند. گرچه مردم در 22 بهمن نشان دادند که از این نظام حمایت می کنند و حمایت خواهند کرد اما مسئولان نباید به این حضور حماسی دلخوش باشند بلکه مسئولیت آنها در قبال مطالبات، انتقادها و خواسته های مردم سنگین تر شد.

حقیقت پور درباره صحبت های اختلاف افکنانه برخی مسئولان و سیاسی افزود: منافع ملت، کشور و نظام ما در یکدستی، اتحاد و وحدت است، ایجاد تفرقه چیزی نصیب کسی نمی کند. از طرفی گرچه مردم نسبت به اوضاع کنونی اقتصاد گلایه و انتقاد دارند، باید این واقعیت را درنظر بگیرند که نقدها و مطالبات شان را با روشها ی منطقی بیان کنند چون شیشه شکستن و بانک آتش زدن زمینه را برای سوءاستفاده دشمن فراهم می آورد.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.