کد خبر : 25730 / /
/

دبیرکل انجمن های اسلامی اصناف و بازار گفت: از موانعی که بر سر راه تولید و رونق کسب و کار است، کارشکنی نفوذی هایی است که نمی خواهند این اتفاق بیفتد.

 

امروز دوشنبه 24 بهمن از موضوعات برنامه رادیویی جام انقلاب بررسی وظیفه مسئولان بعد از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن بود. احمد کریمی اصفهانی میهمان تلفنی برنامه در همین رابطه گفت: امروز رسیدگی به معیشت مردم و ارتقا سطح اقتصاد خانواده از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی با اشاره به انتخاب نام های اقتصادی برای سال های اخیر افزود: رهبر انقلاب هدف روشنی از انتخاب این نام ها داشتند چون مسئولان امر باید پاسخگوی این همه لطف مردم باشند و حداقل های معیشتی را برای تسهیل زندگی مردم فراهم کنند. ایران صاحب 7 درصد ثروت جهان است بنابراین مسئولان باید طوری این منابع ثروت را مدیریت کنند که نتیجه اش ثبات اقتصادی در کشور باشد.

این فعال سیاسی با بیان اینکه مسئولان باید در عمل مشکلات مردم را حل کنند نه در حرف، اظهار کرد: ایجاد اشتغال پایدار باید هدف مسئولان باشد تا مردم با کرامت زندگی کنند چون با تزریق پول به سفره مردم مشکلی حل نمی شود. گام نخست برای ایجاد ثبات اقتصادی نیز رفع موانع تولید است چون اگر تولید رونق بگیرد اشتغال زایی خواهد شد.

وی با مهم خواندن برنامه های اقتصادی افزود: یک تصمیم عالمانه برای ایجاد ثبات اقتصادی در کشور باید اتخاذ شود تا 10 سال گام به گام به اجرا درآید که نتیجه اش تحقق ثبات اقتصادی باشد چون اقتصاد علم است و با حرف چیزی درست نمی شود. نمونه بارزش قیمت دلار است که با حرف در یک رقم نمی ایستد بلکه باید عوامل و ملزومات اقتصادی اش فراهم باشد تا این اتفاق بیفتد.

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری 50 درصد مشکلات اقتصادی را ریشه در مسائل داخلی خواند و اظهار کرد: فارغ از تحریم ها باید این مسائل داخلی را برطرف کرد. از موانعی که بر سر راه تولید و رونق کسب و کار است، کارشکنی نفوذی هایی است که نمی خواهند این اتفاق بیفتد. در واقع این نفوذی ها کار مردم را انجام نمی دهند آنها از نظام و انقلاب دلسرد شوند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: یادمان نمی رود که همین نفوذی ها اوایل انقلاب به مجموعه های مختلف وارد شدند و بزرگان انقلاب را همچون شهیدان بهشتی، باهنر و رجایی را به شهادت رساندند بنابراین شناسایی این نفوذی ها امروز می تواند به حل بسیاری از مشکلات کمک کند.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.